faq - instalacja trojana

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
No to odpowiedzcie czy w miejscu numer serwera wpisuje sie nr gadu-gadu ofiary czy może mój nr gg ????
Jak próbuje połączyć sie z ofiarą pokazuje sie błąd "Wystąpił błąd podczas próby połączenia sie z serwerm gadu-gadu"
A ofiara jest dostępna jest w necie.
Co mogę zrobić???
Pomóżcie
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Ty chyba nierozumiesz wogule dzialania tego trojana!!!!!! Niemasz poodawac numeru gg ofiary tylko serwera czyli zakladasz se jakis osobny numer dla klienta i serwera uzupelniassz w konfigu serwer i klinet i dopiero wysylasz a poznije do listy dodajesz serwer a jak sie chcesz polaczyc to klienta
<
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
Teraz już zrozumialem przeczytałem jeszcze raz instrukcje tego gości co wyslal post na samym początku juz wiem o co chodzi . Teraz tylko musze poczekać aż bedzie ofiara bedzie w necie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
Dobra teraz jestem już krok do przodu tyle ze serwer gg ofiary jest dostępny on-line ale nie ma zielonego pola w okienku aktywny serwer gdy probuje sie połączyć.
Co zrobić ???????????????
Prosze odpowiedzcie!!!!!!!!!!!
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
Wiem że jest on-line bo mi sie pojawił mi sie numer w tym okienku co jest on-line ale mam teraz inne zmartwienie (pewnie w końcu dacie mi ban do tamtego postu pierwszego lecz mam jeszcze nadzieje że mi odpowiecie)
Czy serwer gg nie musi być za każdym razem inny???????? Mi sie wydaje ze nie i jeszcze jedno
Czy połączył bym sie gdybym wpisał taki sam numer klienta i serwera ??Też chyba nie.
I wogóle po co mi numer gg serwera przecież on do niczego nie służy???
chyba że sie mylę
Proszę odpowiedzcie
 

greenee

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 29, 2004
Posty
1
Panowie ja w konfiguratorze nie mam okienek nowy,instalacja,zapisz jako... są tylko: o programie, połączenia, odpowiedzi i to wszystko :cry:
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
A ja już próbowałem sie tym bawić juz wcześniej ale coś zchrzanilem.
Wszystko skonfigurowalem wedlug mnie dobrze ale musiaelm cos zchrzanic no to ja to chcialem wypróbować u siebie na kompie to kliknąłęm na tą ikone i pojawilo mi sie to okienko z tym bledem wlaczam klienta polaczam wpisje w tym polaczeniu to samo co wpisalem w odpowiedziach polacza mi sie ale serer nie jest dostępny on-line. Co może być tego przyczyną ??? Mam nortona antivirusa ale nie wykrywa.
Poradźcie mi coś.
Prosze !!!!!
 

diak

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
2
Witam !
Mam prosbe , otoz pobralem program wspomagacz:reload 0.39 , podlaczylem sie do ofiary bez najmniejszych problemow , ale niewiem dlaczego niemoge nim zadnych funkcji wykonywac (dodaje zalacznik -screen |) , pisze ze jestem podlaczony do serwera on-line ale widocznie cos zle zrobilem , komunikaty dostaje na gg w postaci jakiegos klucza , ale nic poza tym .Pomozcie jesli to nie problem , dodam ze uzywam xp prfesional , ale to raczej niepowinno sprawiac klopotu programowi , nie wiem dlaczego nie wyswietla mi adresu IP połączenie odbywa sie ze stałego adresu IP (zewnetrzne) do ofiary będacej za Natem i bedącej w sieci wewnętrznej, odległosć odemnie do tej osoby to 2 koniec Polski. Dziekuje i pozdrawiam !

to link do screena opisanego problemu !
http://www.forumwsb.boo.pl/cs/Capture_11262004_005408.jpg
 

wspomagacz

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2004
Posty
48
2k5

Witaj.
<


Popełniłeś błąd ten numer niki2 (71cos tam) powinieneś dać serwerowi. Włącz konfigurator wybierz serwer i w zakalce: „Połączenia” wpisz ten numer potem uzupełnij resztę pól a w zakładce „Odpowiedzi” wpisz Numer, jaki dałeś Klientowi! Potem wysyłasz tak skonfigurowany serwer do ofiary i już możesz Wspomagać. Wspomagacz wysyła zakodowane komendy tak, więc nie da się nim sterować z poziomu normalnego Gadu-Gadu.

Pozdrawiam.

PS.: Pamiętaj, że już wkrótce, Wspomagacz 2k5 szczegóły na stronie: www.wspomagacz.prv.pl
<
 

diak

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
2
dziekuje za odpowiedz, ale chyba mnie nie zrozumiales otoz ten numer niki2(cos tam) to jest wlasnie numer servera ktory znajduje sie w komputerze u ofiary, natomiast polaczenie odbywa sie za posrednictwem stworzonego osobno numeru GG a komunikaty o ktorych pisalem przychodza na moj nr gg wlasny, czyli powinno byc dobrze a nie jest. Jesli w dalszym ciagu jestem w bledzie to prosze popraw mnie.
 

Corey

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2004
Posty
1
Błąd przy probie połączenia z serverem gg....
co to moze być za błąd zrobiłem wszystko według FAQ... i dalej nie moge sie połączyć zrobiłem 3 servery i nic...:/
prosze o pomoc...
<
 

DjCasper

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2004
Posty
1
no ladne ladne i zrozumiale ale ja i tak tego nie qmam hehe tzn samej koncowki bo reszte to bez czytania tego umialem, lamerem nie jestem
smile.gif
a mianowicie robei wszytsko tak jak jest opisane, lacze sie z numerem gg jakiego ustawilem na klijenta i na sprawdzenie proboje poloczyc sie ze soba, ja nie mam kompa za natem, instaluej se srwer i nagle komunikat ze jestem dostepny, no spox, teraz klikam 2 razy na zielona nazwe serwera on-line,i tu jest dupa. nie pokazuje mi sie zadne ip ani nic tylko dostaje komunikat na gg z numeru klijenta o takiej tresci: QFNUQVJUfHx8fHx8 no i ja juz nie wiem co dalej, pomo|ecie?? czy sie bedziecie nabijac jaki to ze mnei wielki haker PLZ ??
 

wIśNiA-

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2005
Posty
1
Chyba jednak wsytsko jasne ,soory ale mam pytanko. Podawaliśmy 2 nr GG jeden jako server i drugi inny. Jak się łącze z ofiarą to na żadnym z tych GG Nie mam siedzieć tylko na swoim prywatnym czy na jakimś z nich ? Dzieki z góry
 

fheniz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2005
Posty
2
Dobra ja mam najnowszego wspomagacza ale raczej nie robi to żadnej różnicy.Tworze serwer w nr serwera gg wpisuje nowy powstały nr gg w numerze klienta wpisuje drugi nowy powstału nr gg.Wysyłam plik ofiarze ona go odpala.Włączam klient.exe dodaj wpisuje nr serwera i jeżeli teraz nie jestem ja on-line na tym numerze gg to on terz nie jest on-line w programie.dobra jestem on-line i sie swieci na zielono serwer i potem nie moge nic zrobic w żadnej zakładce?????o co chodzi???
 
Do góry Bottom