G@du-Ghost Trojan

Status
Zamknięty.

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Moze jest i po zabawie, ale nie wszyscy uzywaja uaktulnien bazy danych z wirusami, wiec pewnie bedzie mozna sie jeszcze troche pobiawic. Swoja droga gratulacje dla autora za stworzenie tak swietnego trojana.
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Odp

Czy NOD32 cieszy się dobrą opinią?? Na pewno nie w moim środowisku.
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
Wojass male pytanko odnosnie wersji 1.1 o ile sie nie myle jesli w sciezce dostepu do pliku wystepuje "@" to polecenie np. dir tego katalogu nie dziala ? dalo by rade jakos to poprawic ??
smile.gif
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
jak sie usuwa wersje 1.1 z kompa bo zainstalowalem koledze ale musze mu to wywalic nagla sytuacja
<
 

smiley

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2004
Posty
9
udalo wam sie kiedys komus z poza sieci sciegnac i uruchomic .exe komenda www2exe?
bo mi jak narazie pomimo prob sie nie udaje, udalo mi sie tylko kumplowi z sieci

pozdro
smiley
 

Mifczu

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
26
Trojan pierwsza klasa ale przydalo by sie kilka podstawowych komend typu:
strona startowa
wsun wysun CD
wl/wyl monitor
wyskakujacy blad
itp.
A ze trojan dziala na g to przydal by sie spy g
<
8)
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Ale wybredni jestescie, po co takie duperele najwazniejsze jest przesylanie plikow, takie komendy sa zbedne, jak juz cos zapuszczam komus to zwykle chce wykrasc jakies dane anie bawic sie w jakies wylaczanie monitora wysuwanie cd.... Najwazniejsze zeby fiara sie nie pokapowala ze maja trojana, a trudno zeby sie nie pokapowac jesli komus takie numery sie robi...
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
skad ta liczba mnoga Chochlik?? Ja tylko pisalem ze nie dziala #www2exe masz racje reszta jest potrzeban jak zeby w dupie....
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Sory Quentin, gdy pisalem w liczbie mnogiej mialem na myslu innych ludzi co wczesniej pisali zeby jesczze dodac jakies duperele....
 

3rr0r3q

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2004
Posty
4
Originally posted by Crazy Man
a może by tak stworzyć wersję klienta pod linuxa?

Witam,

po 1 nie linuxa tylko linuksa ;p
a po 2 to trojan korzysta chyba z GG wiec od czego masz KADU, EKG, GnuGADU ?

Pozdrawiam, 3rr0r3q.
 

Byku

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2004
Posty
3
osobiscie przetestowalem trojanka i jest po prostu cool !!
<
wszystko dziala
<
lacznie ze screenami :-D po prostu full wypas
smile.gif
bawiac sie zrobilem 2 screeny i wyl szkolnego kompa bo ktos wl go o 18 ciekawe po co
smile.gif
na screenach wszystko widac :) koles sprawdzal cene walut ;] hehe
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by Mifczu
Wie ktos kiedy i czy bedzie nowsza wersja ??

kiedy to chyba nikt nie wie bo sam nie wiem
smile.gif
, ale bedzie napewno, narazie nie mam czasu na GGT bo siedze nad innym projektem, nowa wersje GGT planuje wypuscic za ok miesiac,
 

qczka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
134
Originally posted by kubik
jezus nie ma tam chodzi mi o to ze gdy chce zapisac ustawienia serwera to mi blad wyskakuje NIE MOZNA OTWORZYC PLIKU !!!!
Śmieszny jestes, zeby zapisac ustawienia servera to trzeba go najpierw wczytać (zakladaka load/save) :twisted:
 

Sz#sz#

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2002
Posty
140
podoba mi się trojanik
smile.gif
fajny tylko rzeby było można w rejestrze grzebać.... albo żeby było można pisać co ma robić..... np
(zapisać w serwerze po odpaleniu wykonuje)

if xp/nt
@plik
C://C:/Program Files/gg/config.cfg
zdjecie
or 98/95
@plik
C:Documents and SettingsAll Usersggconfig.cfg
zdjecie

a jak fajnie by było z opcją znajdz
 

Dex1987

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2004
Posty
48
Ja znalazłem mały błędzik ... Polega on na tym że gdy wpisze komendę "screen" to wszystko działa w pożądku, na maila dochodzi mi screen ale u ofiary też się pojawia. (Dokładnie było to tak: postanowiłem wypróbować GGT z kumplem, jesteśmy w 2 różnych sieciach i obaj mamy IP wewn. Ja mam XP a on 98, wysłałem mu spakowanego serwera, rozpakował go i gdy wpisałem komendę screen to koło serwera który wypakował pojawiały mu sie screen'y).
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
ehhh....wiesz ile ten trojanek ma miechow jush ... :? Dziwne zeby jeszce go ktorys nie wykrywal ... :? No ale mozesz tak dla siebie dla swojej pewnosci posprawdzac ....
<

pozdro....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom