GyGy v. 1.0

majagnieszka

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2009
Posty
7
Chodzilo mi czy dziala w sensie wysyla wiadomosci. Polaczyc sie z serwerem, to nie problem, fakt czy wiadomosci leca do odbiorców?

czy wersja 1.0 dziala tylko? Czy zadna bo juz sama nie wiem ?
 

c3BuLa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2007
Posty
2
a ja wam tyle powiem ze jak wpisalem spamowanie od numeru.. pisalem 3numery mniej niz moj.. i jakos nie dostalem wiadomosci jak wyswietlilo moj numer na dole programu
smile.gif
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Ile razy mam powtarzać, że gad-gadu blokuje niektóre skracacze linków ^^ Jeżeli wiadomość nie dochodzi spróbuj innym i tak dalej xD
 

majagnieszka

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2009
Posty
7
The - chcesz powiedziec, ze program ogolnie dziala, tylko nie reaguje na skracacze/ewentualnie zablokowane domeny?
smile.gif


zaraz postaram sie to sprawdzić na jakiejs czystejjjjj domence
<
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Chcę powiedzieć, że program działa, działał i będzie działał xD To filtry GG blokują wiadomości z niektórymi skracaczami
<
Zrób tak: wyślij wiadomość bez linku do siebie (spamowanie od numeru), a później z linkiem i zobacz czy dochodzi
smile.gif
 

nazgul100

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2007
Posty
21
Gdyby wklejenie adresu w pasku przeglądarki mi zadziałało, to bym nie prosił o odświeżenie linku/ wstawienie na Rapidshare.
 

nazgul100

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2007
Posty
21
Dziękuję
Przyznaję- teraz działa na cba. Lecz wcześniej pojawiało się tylko "strony nie odnaleziono". Mimo wszystko- dziękuję za szybką odpowiedź.
 

adriannaocb

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2009
Posty
2
Hej,
wiecie który spamer gg ma możliwość połączenia przez proxy?

A swoją drogą to mój pierwszy post, dzień dobry wszystkim.
<


ada.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Teoretycznie każdy
smile.gif
Z praktyką bywa różnie, ale zawsze zostaje program FreeCap który wymusza na programie działanie przez proxy.
 

adriannaocb

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2009
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(THC Flow @ 9.04.2009, 16:22) <{POST_SNAPBACK}></div>
Teoretycznie każdy
smile.gif
Z praktyką bywa różnie, ale zawsze zostaje program FreeCap który wymusza na programie działanie przez proxy.[/b]


Próbowałam z FreeCapem 2 różne gg spamery, nie pamiętam dlaczego się nie udało.
I tu pytanie..
Na każdym programie da się wymusić łączenie przez proxy za pomocą FC a tamte niepowodzenia to była tylko moja niewiedza jak to zrobić?
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Biorąc pod uwagę to, że miałem trochę wolnego czasu postanowiłem napisać GyGy Lite. Poprawione/dodane funkcje:

- spamowanie z nieograniczonej liczby numerów;
- dodawanie losowej liczby na końcu wiadomości;
- zoptymalizowanie spamu;
- import numerów z pliku.

Odnoście proxy - nie dodałem go bo z serwerami to różnie bywa, tak jak napisał THC Flow zawsze jest FreeCap. Nie chciałem zakładać nowego tematu o GyGy Lite więc piszę tutaj
smile.gif
Po więcej informacji na GG: 1104854.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Jednak opcja obsługi HTTP Proxy napewno by była mile widziana w samym programie
<
 

seven-1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2009
Posty
11
shorter.pl/gygylite.exe - tutaj macie GG Lite.
Btw. jest tak niedopracowany, że wywala błąd "Aplikacja nieprawidłowa pod win32"
Do tego te skracacze linków ... Autor poleca swój http://shorter.pl i każe sobie za to płacić ;/
Zresztą za program również, jeden ma za free, drugi za 40zł, trzeci za 12zł
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Dla sprostowania:

- GyGy Lite - 25zł
- Usługa Shorter.pl (layout w budowie) jest darmowa, co jakiś czas dodawane są darmowe skracacze, a jak wiadomo, trochę pospamujemy i skracacz pada, więc możemy wykupić ,,skracacz na własność'' (koszt 5zł) mając pewność, że nikt inny oprócz nas spamować im nie będzie
- GyGy 1.0 - 20zł

Jeżeli zakupiłeś poprzednią wersje GyGy, zgłoś się, a najnowszą otrzymasz za darmo. Screen z programu:

http://www.shorter.pl/newgygy.gif

P.S. Wywala błąd pod Win Vista, nie wiem dlaczego bo go nie posiadam. Inne, pojedyncze błędy mogą się znaleźć co w żadnym stopniu nie wpływa na działanie programu.
 

seven-1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2009
Posty
11
do sprostowania: NIE polecam! program blokuje się, zawiesza ;/ Do tego wysyłka wiadomości masowych tworzy konferencję, więc jaki w tym sens ...
Owszem, program przydaje się, może i jest dobry ... ale, jego funkcjonalność i sposób działania skreślają go z listy dobrze działających. Lepiej poszukać czegoś innego.
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Człowieku, jaka konferencja? Co ty gadasz? Program wysyła wiadomości jako normalne msg. W którym momencie się zawiesza? Bo prawdę mówiąc, ja się z tym jeszcze nie spotkałem, a chwilą spamu ze znaczącej ilości numerów widać rezultaty w różnych PP.

// proszę wszystkich którzy zakupili GyGy Lite o wiadomość na GG, ponieważ znalazłem kilka błędów które zostały już naprawione.
 

Damn3d

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2009
Posty
88
Licencja HGG chyba nie pozwala na sprzedaż, nie ? Pomijając już fakt VCLSkin-a i Delphi wątpliwej legalności. Kilka gotowych komponentów rzuconych na forme i tyle.
 
Do góry Bottom