GyGy v. 1.0

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
tez jestem ciekaw czy dziala... wczoraj niby to zaladowalem liste 500 numerow ktora powinna byc juz zbanowana... i jak zrobilem test to jakies 40 wiadomosci doszlo na moje gg... zrobilem powtorny test doszla tylko 1 wiadomosc ta pierwsza... zrobilem test za 20 minut doszlo 20 wiadomosci... Dziwnie troche...

Napiszcie czy dziala bo nie wiem czy sie bawic... albo chociaz napiszcie czy dostajecie jakies reklamy na gadulca bo ostatnio ja nic nie dostalem :/
 

Ropsont

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2008
Posty
12
Ja osobiście powracam do Pana Reklamy, który działa ! Tylko trzeba zmienić adres IP serwera GG. Przynajmniej u mnie się jako tako spisuje....

Jeśli chodzi o robienie kont gg to każdy inny kreator poza tym na rafal.jelito.org mi działa .... tylko zacząłem używać innego hasła go numerków bo zauważyłem iż gg przestało akceptować hasła w stylu: 123456 Po prostu nie da się założyć konta dla takiego hasła.

Co do reklam to w miesiącu maj dostałem tylko dwa razy ;/

GG podjęło walkę ze spamem i to ostro. Linki są zaraz blokowane i trzeba pisać wiadomości bezlinkowe. ;/ ogólnie dopóki ktoś czegoś innowacyjnego nie wymyśli to reklamę przez spam na gg raczej odradzam.
 

cocolino64

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2009
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(pezet40 @ 25.02.2009, 21:55) <{POST_SNAPBACK}></div>
gdy chce sie polaczyc z jakims serwerem wyskakuje blad "wystapil blad w polaczeniu sprawdz czy masz nawiazane polaczenie z internetem oraz czy wybrany serwer jest aktywny"[/b]

Mam teraz ten sam problem. Proszę o pomoc. Program wcześniej działał poprawnie. Dopiero dzisiaj pojawił mi się ten błąd. Pingowałem IP serwera (91.197.13.33) i jest ok.
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Najprawdopodobniej używasz starej wersji programu. Najnowsza wersja sama pobiera adres aktywnego serwera. Zapraszam do darmowej aktualizacji
smile.gif
. Przy starcie GyGy Lite powinno poinformować o nowszej wersji, po czym przenieść użytkownika na stronę pobierania. Po pobraniu proszę wprowadzić swój klucz aktywacyjny.
 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
The mi nie pobralo najnowszej wersji

Wczoraj testowalem pare spamerów (tylko tych ktore maja mozliwosc wysylania spamu z wielu numerow gg) i znów gg powróciło chyba do starych zabezpieczen przynajmniej odnosnie tworzenia numerow bo jeszcze kilka dni temu mozna bylo zalozyc 2 numery a wczoraj znowu zakladalem okolo 40 numerow i zmiana IP...

Ale co dziwnego zalozylem 100 numerow i z zadnego mi nic nie wysylalo... Jeden spamer w ogole sie nie laczyl natomiast gglite sie laczyl ale nic nie wysylal... Malo tego zalozylem 1 numer zaimportowalem do gygylite i znow mi nic nie wyslalo... heh dziwne bo przy jednym numerze nic nie powinno banowac... A testowalem rozne adresy serwerow... Moze chwilowy blad nie wiem dzisiaj znow potestuje wieczorem...

Ponoc Pan Reklama dziala ale nie widzi mi sie wysylanie jednej wiadomosci co 6000ms (optymalne ustawienia zeby bana szybko nie dostac) bo to daje 7 200 wiadomosci na 12 godzin a to bardzo malo...

W ogóle pracuje ktos nad tymi nowymi zabezpieczeniami? tzn pisze lub przerabia nowego spamera czy juz powoli o masowym spamie z gg mozemy zapomniec?
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
A ja bym radził przesiąść się na jakieś NK, co jak co ale gg ostatnio robi spore porządki i trzeba trochę przeczekać aż się uspokoją
<
 

mkl09

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2009
Posty
10
<div class='quotetop'>CYTAT(The @ 28.04.2009, 15:49) <{POST_SNAPBACK}></div>
Tak, proszę o kontakt na GG[/b]


Majster a Ty żyjesz na tym GG od czasu do czasu?
<


Podobnie jak kolega potrzebuję codzienną paczkę działających numerów gg, zapłacę.
Im wiecej numerów tym lepiej.
pw/gg
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Co do samych numerków mam dość sporą sumę 'świeżych' i mogę odsprzedać. Jedynie co, to nie gwarantuję tego, że będą działały w GyGy Lite. Są tworzone ogólnie dostępnym oprogramowaniem, zazwyczaj GGAC.
 

seven-1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2009
Posty
11
przydałoby się, by można ładować listę numerków w formacie numer:haslo
GGAC chyba już nie działa ;/ natomiast kreator z Pana Reklamy tak
smile.gif
a więc przepisywanie numerków do postaci z GGAC trochę czasu zabiera ... ;/
 
Do góry Bottom