hamTaRo MEGA!

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Thunder25
Co niedziała:

Przydałaby sie opcja jaka ofiara bądź ofiary mają IP żeby sie z nimi połączyć

Czy IP tak trudno sprawdzić? jedynie mógł by IP wysyłać na email, ale było by to uciążliwe...
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
jak ktos ma neostrade to ma dynamiczne ip i co wtedy zrobic ? mozna jeszcze uzyc bigben gg 2.3 on wysyla ip po kazdym uruchomieniu kompa ofiary ale trzeba uzywac dwuch trojankuw na raz

[ Dodano: 25-03-2007, 18:37 ]
nie dzialaja takie komendy jak !@getlogger czy !@infostation
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by adam3076+--><div class='quotetop'>CYTAT(adam3076)</div>
jak ktos ma neostrade to ma dynamiczne ip i co wtedy zrobic ? mozna jeszcze uzyc bigben gg 2.3 on wysyla ip po kazdym uruchomieniu kompa ofiary ale trzeba uzywac dwuch trojankuw na raz

[ Dodano: 25-03-2007, 18:37 ]
nie dzialaja takie komendy jak !@getlogger czy !@infostation[/b]
Nie wysyła IP, on używa protokołu gadu-gadu i jeden koleś wysyła komende
Originally posted by klient@
klient >> SERVER GADU-GADU >> Odbiorca (server)
a drugi je odbiera
<!--QuoteBegin-server

Odbiorca << SERVER GADU-GADU << Nadawca (klient)

A masz w neo sieć lokalną??
 

Thunder25

Użytkownik
Dołączył
Marzec 23, 2007
Posty
2
Originally posted by adam3076
jak ktos ma neostrade to ma dynamiczne ip i co wtedy zrobic ? mozna jeszcze uzyc bigben gg 2.3 on wysyla ip po kazdym uruchomieniu kompa ofiary ale trzeba uzywac dwuch trojankuw na raz

[ Dodano: 25-03-2007, 18:37 ]
nie dzialaja takie komendy jak !@getlogger czy !@infostation

Dzialaja ale musisz znać ip ktorego czasami sie niezna xD
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
nie dzialaja takie komendy jak !@getlogger czy !@infostation[/b]
Fakt, naprawie to w następnej wersji - o ile taka bedzie..
<
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
mam nadzieje ze jednek bedzie nastepna wersja bo trojanek jest super i do tego nie wykrywalny
 

V_I_R_U_S

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2007
Posty
4
siema ;] mam problem z serwerem gdy klikam 2 krotnie wyskakuje ze skanuje ale nic kiedyś czekałem 20 min i nic więc jaki ma być ten serwer ?? ;] pomóżcie ;]
 
P

PawelSLU4

Gość
program jest wykrywalny przez kasperky-ego jzu a ten program dziala dobrze wam?? bo jak sprawdzalem na swoim kompie to jakos niezabardzo sie laczyl. ale jeszcze poprooobuje na innnym kompie

podsumowanie: a wiec mam takie pytanie czyli mam ten program biore tworze serv na gg i wysylam wygenerowany plik server do ofiary wlanczam gg z numerem ktory dalem jako klijent u siebie i odpalam program hamtaro mega i tam wpisuje ip ofiary i sie lacze
mam pytanie czy dobrze to zrozumnialem??
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by PawelSLU4
program jest wykrywalny przez kasperky-ego jzu a ten program dziala dobrze wam?? bo jak sprawdzalem na swoim kompie to jakos niezabardzo sie laczyl. ale jeszcze poprooobuje na innnym kompie

podsumowanie: a wiec mam takie pytanie czyli mam ten program biore tworze serv na gg i wysylam wygenerowany plik server do ofiary wlanczam gg z numerem ktory dalem jako klijent u siebie i odpalam program hamtaro mega i tam wpisuje ip ofiary i sie lacze
mam pytanie czy dobrze to zrozumnialem??
Chyba źle
smile.gif

IP ofiary - do sieci lokalnej
GG <===> wysyła ci logi czy coś na twój numer gg (czyli klienta) :]
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by PawelSLU4
program jest wykrywalny przez kasperky-ego jzu a ten program dziala dobrze wam?? bo jak sprawdzalem na swoim kompie to jakos niezabardzo sie laczyl. ale jeszcze poprooobuje na innnym kompie

podsumowanie: a wiec mam takie pytanie czyli mam ten program biore tworze serv na gg i wysylam wygenerowany plik server do ofiary wlanczam gg z numerem ktory dalem jako klijent u siebie i odpalam program hamtaro mega i tam wpisuje ip ofiary i sie lacze
mam pytanie czy dobrze to zrozumnialem??

Dobrze zrozumiałeś, a tak na przyszłość, aby sprawdzić wykrywalność trojana to wejdź na strone : http://virusscan.jotti.org/ i zuploaduj serwer trojana i to Ci pokaże przez jakie antywirusy jest wykrywalny.
 

alex77

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2007
Posty
12
No Wlasnie ;]

AntiVir
Found TR/Spy.Delf.TB.1
ArcaVir
Found nothing
Avast
Found nothing
AVG Antivirus
Found nothing
BitDefender
Found Trojan.Spy.Delf.TB
ClamAV
Found nothing
Dr.Web
Found nothing
F-Prot Antivirus
Found nothing
F-Secure Anti-Virus
Found nothing
Fortinet
Found W32/Malicious.8FA0!tr
Kaspersky Anti-Virus
Found nothing
NOD32
Found nothing
Norman Virus Control
Found Suspicious_F.gen
Panda Antivirus
Found nothing
Rising Antivirus
Found nothing
VirusBuster
Found Packed/FSG
VBA32
Found Malware.Delf.47 (probable variant)

jak na taki czas to dobry wynik ;]
 
P

PawelSLU4

Gość
mam problem z tym programem podzczas zakladania serva na gg to jaki mam protokul wybrac tam pisze ze jak niewiem to mam kliknac 2 razy na to i mi znajdzie ale wlancza sie wtedy "monitor" ciagle caly jest bialy i ciagle tak jest a jak nieznalazlo to i nieznalazlo.
wie moze ktos jakie ip wtedy mam wybrac??
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
musisz zrobic tak wysłac serwer do ofiary włączyc gg z numerem klijęt wpisac sobie na liste kontaktów numer ktury dales jako server i jak sie zaswieci to znaczy ze ofiara uruchomila server wtedy komendy wpisujesz w okienko servera ktury sie zaswiecil komenda !help i juz masz wszystkie komendy w okienku servera
 
P

PawelSLU4

Gość
co do tego ftp. to jakos niewiem jak zalozyc??
i niewiem jak podrzucic plik server do tej osoby proobowalem na maila ale ta osoba juz usunala cale konto maila.
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
zrob tak jak ci pisalem a server zblinduj z czyms co moze zainteresowac ofiare np screen saver albo cos takiego ale mam dla ciebie przykrą niespodzianke jak ofiara ma sp2 to zapora systemowa go nie przepusci bo z tego co sie orietuje HamTaRo nie posiada opcji FWB to jest najwieksza wada tego trojana jak wielu innych zresztą
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by adam3076
zrob tak jak ci pisalem a server zblinduj z czyms co moze zainteresowac ofiare np screen saver albo cos takiego ale mam dla ciebie przykrą niespodzianke jak ofiara ma sp2 to zapora systemowa go nie przepusci bo z tego co sie orietuje HamTaRo nie posiada opcji FWB to jest najwieksza wada tego trojana jak wielu innych zresztą
Ale większość nie potrzebuje backdoora do super włamań. Mi ten chomik się podoba, chętnie przetestuje poprawione wersje...
 
P

PawelSLU4

Gość
prawie kazdy ma sp2.program jest bardzo fajny,ja niedalem rady podeslac ofiarze tego pliku bo ta osoba usunela konto pocztu a w innyego spsobu niemam.ale trudna jak ise jeszcze poucze na temat tego typu programow to bedzie mi to lepiej szlo.
smile.gif
 
Do góry Bottom