haslo w javascripcie

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
napisałem ci wyżej że takiego nie posiadam no ale mówie ci poraz kolejny , że tracisz czas
 

piiootreek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2006
Posty
14
hehe OK dzięki za wszystko, za poświęcony czas itp. pozdrowionka <papapa>
<
 

b4rt3kk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2005
Posty
78
skoro skrypt sprawdzajacy haslo jest w pliku js to dlacezgo nie sciagniesz sobie tego pliku? daj adres tej stronki z tym zabezpieczeniem
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Originally posted by b4rt3kk
skoro skrypt sprawdzajacy haslo jest w pliku js to dlacezgo nie sciagniesz sobie tego pliku? daj adres tej stronki z tym zabezpieczeniem

No bo ono jest poza kodem i nie znasz jego nazwy -.- '' hmm może zostanie pobrany jakimś programem ten .JS no ale jak jest porządnie zabezpieczony to nie da rady i jak by co to on nie sprawdza z pliku tylko nazwy pliku
 

piiootreek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2006
Posty
14
sorki, ale strony niechce podawać
<
tak więc FDJ jak można pobrać plik z rozszerzeniem '.js' jeżeli nieznajm jego pełnej nazwy, na webparku jest wyłączone jakieś 'listowanie plików'. Jak wiesz jak zassać wszystkie pliki z katalogu głównego, prywatnej strony umieszczonej na webparku, w którym znajduje się plik index.html

sorki za złą składnię
<
 

piiootreek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2006
Posty
14
heh, tak chcialem sie wlamać na czyjąś witrynę a sam przed chwilą się przekonałem że moja strona niejest wcale zabezpieczona i bardzo łatwo jest się wbić na administrację. myślę że jest to wina servera który udostępnia zasoby katalogów dla wszystkich użytkowników :/
 

b4rt3kk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2005
Posty
78
Originally posted by piiootreek
sorki, ale strony niechce podawać
<
tak więc FDJ jak można pobrać plik z rozszerzeniem '.js' jeżeli nieznajm jego pełnej nazwy, na webparku jest wyłączone jakieś 'listowanie plików'. Jak wiesz jak zassać wszystkie pliki z katalogu głównego, prywatnej strony umieszczonej na webparku, w którym znajduje się plik index.html

sorki za złą składnię
<

mozesz sprobowac programem Teleport Pro
smile.gif
pobiera cale strony wraz z podstronami.
 

piiootreek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2006
Posty
14
eh znalazłem, dzięki! ale coś chyba niewszystko ściągnęło ale jeszcze się nim pobawie. Jeszcze raz dzięki! dużo się nauczylem! Pozdrawiam!
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
A no możesz użyć jakiegoś programu w tym celu no ale nie da ci 100% skuteczności sądząc po kodzie to ci to nic nie da .
 
Do góry Bottom