Interia Czateria

DJ David

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2007
Posty
5
Witam was wszystkich ! jako że jestem tu nowy itd. nie orientuje sie w tematach torszq pochodzilem po waszym forum no i dowiedzialem sie ale malo... Otoz chodzi mi o jave na intera czateria zeby dawac komentarze blue floodowac itd. jak Admin (red) podobno jest to mozliwe bo wystarczy miec tylko zlamany aplet ja niestety jestem zielony ... wiec jak mozna prosic was o pomoc bo wkoncu forum hakerskie w skrocie powiem poprostu chcialbym miec pare opcji jak admin np: floodowanie, /help ban itd. mysle ze rozpatrzycie moja sytuacje z gory dziekuje
smile.gif
=]
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
mowie, ze jest taka mozliwosc, bo sam widzialem
Przy odpowiednim aplecie mozna wywolywac funkcje odpowiednie dla admina (np /caps czy cos takiego) co powoduje wyswietlenie dlugiego tekstu o tym, ze nie mozna pisca duzymi literami. Admin moze tez kopiowac tekst, wiec kopiowanie tej komendy spowoduje zafloodowanie calego kanalu. Wystarczy napisa sobie bota na kilka nickow i czat jest sparalizowany
 

Bartektom

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2006
Posty
1
łażąc po interii (czteria) często goście kopiuja wypowiedzi i moga je wklejać. z tego co się dowiedziaęłm to jest powiązane własnie z apletem. Czy wie ktoś jak można takie pierdoły robić ( kopiowanie wklejanie) ??
 

szprotek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 19, 2007
Posty
1
jest cos takiego jak "zlamany aplet" o ktorym kolega wyzej powiedzial
smile.gif

moj kuzaj to mial...
ja sam tez szukam teraz tego, ale nikt nie chce sie przyznac ze to ma
<

co prawda nie umozliwia to wchodzenia na czerwnonym nicku (red-admin)
ale mozna podawac adresy stron www, klnac itp...
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
Da się. Dawno dawno temu kiedy miałem 15 lat i przesiadywałem 2h dziennie na czatteri napisałem bota który logował się na kanał 20 razy i z każdego nicka pisał wiadomość w której każda litera miała inny kolor. Jak będę miał trochę czasu obiecuję że coś napiszę.
<
 

DJ David

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2007
Posty
5
Witam :!: sorki ze tak długo nie odpisywalem itd. ale brak czasu
<
wkoncu mam zmieniony aplet itd. moge floodowac i dawac komenty jak admin-red ciezko bylo zdobyc ale zdobylem
<
wiec przyszedlem sie pochwalic
<
<
za pomoc z gory wam dziekuje
smile.gif
 

M1dy

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2007
Posty
1
Witam. natrafiłem na ten wątek przypadkiem ;], otóż mam podmieniony aplet javy do czaterii, właściwie mam dwa, jeden to "Special Edition" nieraz siedze sobie na gimnazjum, choć skończyłem <u-buha> i spamuje komendą: /help moderate, spróbujcie wpisać, założe sie nie macie uprawnień, na prośbe upne. instrukcja podmieniania , moge powiedzieć, napisać ale jest w innym topicu: C:Documents and SettingsLOGINDane aplikacjiSunJavaDeploymentcachejavapiv1.0jar więc, pisać, pytać, upne, dam komendy, da sie wklejać tekst, zamiast pisać kod gifa klikasz myszką, wywoływanie komend. jedym słowem SPAM ;-).
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
Originally posted by M1dy
Witam. natrafiłem na ten wątek przypadkiem ;], otóż mam podmieniony aplet javy do czaterii, właściwie mam dwa, jeden to "Special Edition" nieraz siedze sobie na gimnazjum, choć skończyłem <u-buha> i spamuje komendą: /help moderate, spróbujcie wpisać, założe sie nie macie uprawnień, na prośbe upne. instrukcja podmieniania , moge powiedzieć, napisać ale jest w innym topicu: C:Documents and SettingsLOGINDane aplikacjiSunJavaDeploymentcachejavapiv1.0jar więc, pisać, pytać, upne, dam komendy, da sie wklejać tekst, zamiast pisać kod gifa klikasz myszką, wywoływanie komend. jedym słowem SPAM ;-).

Ok jak możesz upnij go na http://upload.fwl.pl i daj tu link'a
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
Originally posted by HeadShot+--><div class='quotetop'>CYTAT(HeadShot)</div>
<!--QuoteBegin-Szuja
Ok jak możesz upnij go na http://upload.fwl.pl i daj tu link'a

Czy to jest czasem powiązane ze strona (a właściwie forum) fwl.pl ?
<
[/b]
Tak, jak się domyślasz upload.fwl.pl i forum.fwl.pl jest na tym samym serwerze i ma tego samego autora ( ekipa fwl.pl ). A co do tematu to chyba się nie doczekamy tego zmodyfikowanego apletu. :jem1:
 

DJ David

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2007
Posty
5
Witam sorki że znowu tak późno pisze ale wiecie wakacje laseczka itd
<
daje wam cały plik jak który wystarczy podmienić aby aplet działał oto link :arrow: http://www.speedshare.org/RNXGPHRObY (czekasz 20 sekund i naciskasz Download)

jak ktoś niewie gdzie ma pliki z Javy to podaje poniżej
<


C:Documents and SettingsLOGINDane aplikacjiSunJavaDeploymentcachejavapiv1.0jar

Pozdro :whoeva:
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ok ale jakie komendy?
bo jak probuje /help to nic /ban tez nic ze nie mam uprawnien
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
Z żalem muszę stwierdzić że nie mam tego folderu od tego momentu: javapiv1.0jar
a po 2 obecna wersja apletu czaterii to 4_050 a to jest przerobiona: 4_049, nie wiem więc czy będzie działało ale raczej powinno.
 
Do góry Bottom