Interia Czateria

Promil

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2007
Posty
8
wystarczy podmienić aplet i juz mamy niedozwolony znak '
mam aplet mozna wpisywac strony www ale jest tylko widoczny dla tych co maja podmieniony i naczej nie widac nawet naszego nica ;/
 

urbe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2007
Posty
6
ale to ten nowy aplet chyba ;> bodajze biometra (?).
bo na tym co MujerQa dala, to nie bardzo
 

Promil

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2007
Posty
8
Witam po raz kolejny z nowym pytaniem a mianowice o pisanie na kolorowo. Widziałem jak jeden gostek własnie pisze na kolorowo ponoć napisał sobie aplet przynajmniej tak mówi ale za chiny nie chce tego dać nikomu więc to mnie zainspirowało i odkryłem własną metode pisania na kolorowo :faja: troche szybsza niż zmiana koloru każdej literki ale to nie to samo co zwykłe pisanie więc jesli ktoś mógby coś takiego zrobić to było by fajnie i szybciej troche bez męczenia.
ps: ale to juz chyba niemożliwe czy ktoś wykombinowałby protokół sieciowy czaterii? wtedy można by było o wiele wiecej i szybciej zrobić ;/ pozdro
 

piolcia

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2008
Posty
2
witam,
nie wiem czy w dobrym miejscu zadam pytanie ale co mi tam:p

mam pytanie jak zalogowac sie na kogos nick na czaterii?

pytam bo ostatnio rozmawialam "sama ze soba" a dowcipnis nie chcial zdradzic jakim cudem jest na moim nicku/zastrzezonym/, nie mial dodanych znaczkow /np. spacji/ przy nazwie itp. rowniez nie bylo go widac na zadnej liscie osob /opcja znajdz wyswietlala info iz mnie ani jego nie ma/

mam screeny jesli ktos by chcial looknac

moze jest opcja podmiany wyswietlanego nicku lub jakis programik:)
pytam bo musze to rozgrysc:D no wiecie nie bede mogla spac przez niego

pozdrawiam :)piolka
 

kubusjask

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2008
Posty
1
Witam
Mam do was wielką prośbę. Czat na interii mi nie chodzi tzn pojawia mi się cudowne niebieskie okienko że na moim kompie nie ma javy a gdy robie sprawdzanie poprawności działania wszystko jest ok. Wszystkie inne czaty działają. Robiłem już format, wielokrotnie przeinstalowywałem jave na rożne wersje itp. Oczywiście java jest włączona w przeglądarce, dzieje się tak na Mozilli, Operze i Eplorerze. Tak w ogóle to mam neo. Brakuje mi już pomysłów czemu tak się dzieje. Pomóżcie
Pozdrawiam
 

Promil

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2007
Posty
8
piolcia uwierze ci bo sam zostalem ograbiony z nika koles jakims cudem wykradl mi haslo i ukradl nicka jak ukradl to wiem ale jak zdobyl haslo tego nie wiem ale zeby pisac na tym samym nicku i zeby nie bylo was obu to tez nie mam pojecia.

kubusjask spróbuj zainstalowac jakaś inna jave albo inna wersje lub poszukaj w necie sa opisy tego przypadku.

[ Dodano: 06-01-2008, 23:34 ]
ps: piolcia jak masz nick z duzym i to male L "l" wyglada jak duze I moglbyc na innym pokoju i privovac z toba inaczej nie wiem
 

piolcia

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2008
Posty
2
mam malymi literkami i taka opcje tez testowalam wlacznie z kodami Ascii ale nie wyszlo mi:)
 

urbe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2007
Posty
6
piolcia, niemozliwe jest, zeby ktos gadal z Toba na tym samym nicku na tym samym pokoju - automatycznie Ciebie powinno wybic z tego pokoju. a co do screenow - wrzuc screen samej listy obecnych.

promil z tym pisaniem na kolorowo to juz chyba dawno bylo. a program ma wiele osob.
 

Promil

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2007
Posty
8
ehhh podmieniasz aplet i juz pisałem wcześniej o `

[ Dodano: 23-02-2008, 09:31 ]
urbe jak mi powiesz ze kolorki exe to idz skoczyć z mostu. Każdy mi to mówi ale czy ktoś to ma ? a ja pisze na kolorowo bez pomocy programu. Koleś ten co pisze to albo ma program albo na serio aplet na kolorki. pozdrawiam.
 

MoskiTe

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 7, 2007
Posty
3
hmm dajce nowy aplet czateri bo stary mi już nie chodzi:p

Proszę

PS. na PW możecie linka pliss
 

MoskiTe

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 7, 2007
Posty
3
No nie za bardzo bo jak mi nie poszło to wywaliłem a potem zmieniałem dysk i nie mam ani jednego pliku
i dlatego proszę żeby ktoś dal mi link na PW
 

urbe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2007
Posty
6
co do nowego, to na mnie nie licz-nie mam

ale poczekaj.. jakich plikow nie masz?
 

Mr-VTEC

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2006
Posty
3
od paru dni aplet niedziala
<
jakby ktos mial nowego i dzialajacego to BARDZO bym prosil o Wiadomosc
<
<

z gory dziekuje i pozdrawim
<
 

tech61

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 12, 2008
Posty
2
Jeśli ktoś ma nowy aplet to bardzo proszę o linka na PW
bede bardzo wdzięczny pozdr
<
 
Do góry Bottom