Katiusz 2.0

Status
Zamknięty.

devil0000

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2007
Posty
1
mam pytanie jeszcze co do tego trojana...jak chce go odpalic i mam wyłączonego antyvirusa i wychodzi mi takie okienko i pisze:::

SYSTEM WINDOWS NIE MOZE UZYSKAC DOSTEPU DO OKRESLONEGO URZADZENIA,SCIEZKI LUB PLIKU.MOZESZ NIE MIEC ODPOWIEDNICH UPRAWNIEN,ABY UZYSKAC DOSTEP DO ELEMENTU.

co mam robic?
 
D

DarkVampire

Gość
A czy jesteś zalogowany na Administratorze komputera ?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

m4t3usz03

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
7
Widzę że kolega ma zupełnie taki sam problem jak ja i dotychczas nie rozwiązałem tego problemu z tym komunikatem niestety ale ciągle próbuje jak by ktoś przypadkiem wpał na jakiś pomysł to proszę napisać
smile.gif
 

tuko

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2007
Posty
2
siema mam problem jak chce wypakowac katiusza to nod32 przenosi mi go w stan kwarantanny ;/ pomocy ja jestem nowy
 

pepikpepikpepik

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2007
Posty
9
Originally posted by m4t3usz03
<a href="http://img147.imageshack.us/img147/9445/ssssi4.th.png" target="_blank">Obrazek</a>

Witam mam prośbę czy mógł by mi ktoś pomóc kiedyś zajmowałem się tego typu programikami nawet się udawało ale już długi czas tego nie robiłem i zardzewiałem . Otóż gdy już wygeneruje i próbuje uruchomić serwer to pojawia mi sie taki komunikat czy ktoś wie czego to może być wina oczywiście nie mam antyvira
<
Pozdrawiam. :hmmm: :hmmm:
wyłącz wszystkie antywiry (jeśli masz dwa) ale wyłącz ochrone (a nie całego antywira poprzez "exit") i wtedy wypakuj (najlepiej na c: bo win rar ma to do siebie że jak jest za długa ścieżka to źle wypakowywuje) i wtedy odpal.
Też miałem taki błąd jak Ty i sie okazało że mi avast blokuje mimo że był wyłączony z autostartu to i tak "pilnował" dopiero jak go uruchomiłem z program files (bo na pasku szybkiego uruchamiania nie miałem) i wyłączyłem skaner to wtedy po wypakowaniu mi się odpalił.

to samo tyczy się kolegów wyżej.
 

EXCLUZZIVER

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
1
Witam skonfigurowalem i wyslalem serwer mojej przyszlej ofierze serwer zostal aktywowany poniewaz numer podany w nim widnieje jako dostepny na liscie ale gdy chce przejsc do "szperania" w kompie w kazdej opcji Katiusz'a wyskakuje mi blad typu IS NOT A VAILD INTEGER VALUE wczesniej jak testowalem na sobie wszystko dzialalo poprawnie a teraz nic nie moge sprawdzic ;/ HELP
 

entroop

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2007
Posty
3
Originally posted by Tom3k002
mi cos nie wychodzi ,wygenerowalem , wyslalem ofiarze ,serwer zrobil sie dostepny , zalogowalem sie na clienta i mi pisze jak byle co zrobie " is not a valid integer value . o co chodzi?

Ponawiam pytanie, mam identyczny problem a odpowiedzi nieznalazem : (
 

heckor

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
2
bosko tylko jak wezme logi z keyloga to nie bedzie rozroznienia w jakim programie poszczegolne teksty byly wpisywane? :E
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom