Katiusz 2.0

Status
Zamknięty.

DjMatiTswk

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2007
Posty
2
Originally posted by sebik90+--><div class='quotetop'>CYTAT(sebik90)</div>
<!--QuoteBegin-Purpen
to normalne, że mam tylko plik Katiusz2.exe??
Tak !! Server dopiero musisz wygenerowac !

P.S. Moze zaktualizuje niedlugo katiusza do wersji 2.1 by zmniejszyc wykrywalnosc i poprawic chociaz pare bledow :faja:[/b]
I zrób zeby dzialal na Viscie
<
 

m4t3usz03

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
7


Witam mam prośbę czy mógł by mi ktoś pomóc kiedyś zajmowałem się tego typu programikami nawet się udawało ale już długi czas tego nie robiłem i zardzewiałem . Otóż gdy już wygeneruje i próbuje uruchomić serwer to pojawia mi sie taki komunikat czy ktoś wie czego to może być wina oczywiście nie mam antyvira
<
Pozdrawiam. :hmmm: :hmmm:
 

m4t3usz03

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
7
Jestem zalogowany jako admin zresztą trudno y było nie być jak jestem jedynym użytkownikiem kompa . Firewalla wyłączyłem i pojawia się ten sam komunikat. nie wiem co mogę z tym zrobić qrde kicha trochę może ktoś by sie pofatygował trochę i mi napisał jeszcze jakąś podpowiedź . :glupek2: :glupek2: :kreci: :kreci: :chat: :chat: :chat: :chat: :chat:
 

kolaszek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2007
Posty
4
Pomoc

Mam prośbe kumepl powiedział mi o tym programie ale nie mam zielonego pojęcia co z nim dalej robic. Co mi jest potrzebne aby zainfekowac i kierowac kompem potencjalnej ofiary
 

backdoorman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
117
Re: Pomoc

Originally posted by kolaszek
Mam prośbe kumepl powiedział mi o tym programie ale nie mam zielonego pojęcia co z nim dalej robic. Co mi jest potrzebne aby zainfekowac i kierowac kompem potencjalnej ofiary
Potrzeba Ci trochę więcej wiedzy na ten temat , więc zabierz się za naukę
 

m4t3usz03

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
7
Widzę że nikt nie pomoże mi rozwiązać problemu opisanego wyżej szkoda bo bardzo zależało mi na tym trojanie czy mógł by w takim razie polecić mi jakiegoś innego trojana z takimi funkcjami jak ten, a może ktoś ma jakiś pomysł co zrobić żeby ten działał bez zarzutów ;> :nauka:
 

backdoorman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
117
Originally posted by kolaszek
ale gdzie ja mam sie tego uczyc
Czytaj , na forum jest dużo postów na temat obsługi trojanów i napewno powiększysz swoją wiedzę jeśli tylko się niezniechęcisz szukaniem
 

deamon12

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2007
Posty
1
Czemu ja go nie moge nawet wypakowac. wypakowywuje sie do 7 % i dalej nic. Pokazuje sie sam folder a klienta nie ma.
 

kolaszek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2007
Posty
4
Obejrzalem ten filmik i mam pare pytań:
Ten koleś robi to na 1 kompie:
Client- mój numer gg
1. Czy potencjalna ofiara bedzie widziec ze z mojego numeru włamuje sie na jej kompa?
Server- numer ofiary
1. Czy opfaira musi byc dostępna na gg??
2. Jak już wpisałem wszystkie te dane to tworze serwer.
3 chce to zrobic na swoim kompie wiec otwieram u siebie(czyje gg musi byc otwarte moje czy servera?)
4 o co chodzi z taka szarawwa tabelka i tam pisze:
pierwsza zakladka:
FTP
Login FTP-?
Hasło FTP-?
Host FTP-?
druga zakładka to
emial- czyj emial mam wpisac moj czy ofiary?
trzecią zakładke rozumiem;D
Kiedy ofiara kliknie na server naciskam połącz i wtedy moje gg staje sie niedostepne(moje znaczy clienta)
i co mam zmienic na dostepny??
A i ostatnie pytanie na tym filmiku
server Katiusz, ktory staje sie dostepny to numer servera
a "aaaa" to kto, on sie staje dostepny kiedy w programie koles tam ustawi
 
K

KangurX

Gość
1.Nie
1.Nie
2.Tak
3.Twoje
4.

Login:nazwa uzytkownika
Haslo:haslo do konta
Host: na prv.pl to jest ftp.prv.pl

e-mail: twoj mail

w programie wpisujesz swoj numer jako Client a jako Serwer to numer i haslo tamtego gg na ktorym konfigurowales serwer
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
3. Nie mozesz miec otwartego gg klienta i servera bo wtedy trojan nie bedzie dzialac
4. Nie nusisz uzupelniac, to jest potrzebne do wysylania plikow na maila i ftp
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom