Katiusz 2.0

Status
Zamknięty.

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Originally posted by N3wbi3+--><div class='quotetop'>CYTAT(N3wbi3)</div>
Ja nie wiem co za gg wpisać co ma być klientem i co ma być serwerem ... pomożecie?[/b]
Client
1. Tworzysz nowe konto gg i wpisujesz Numer Clienta = Numer z gg, Haslo Clienta = Haslo gg lub w te pola wpisujesz swoje dane z ggo (numer i haslo jakich uzywasz)
Server
1. Teraz musisz juz utworzyc nowe konto i powpisywac Numer Servera = Nowo utworzony numer gg, Haslo servera = haslo do nowego konta
2. Ustawienia FTP (nie tlumacze jak ktos ma server ftp to bedzie wiedzial jak ustawic)
3. Mail tu wpisujesz swoj adres mail
4. rozszerzenia wybierasz rozszerzenie jakie ma miec server
<!--QuoteBegin-Neo Exis

Mozna zrobic w nim zeby server po sciagnieciu sam sie instalowal lub cos w tym stylu ? =P

Da sie archiwum zrobic
 

N3wbi3

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2007
Posty
12
Czyli mam zrobić 2 nowe numery gg... i wpisać je tam... To ja już nie rozumiem jak sie połączę z ofiarą ...
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Originally posted by N3wbi3
Czyli mam zrobić 2 nowe numery gg... i wpisać je tam... To ja już nie rozumiem jak sie połączę z ofiarą ...
A co tu jest do rozumienia?? Tworzysz 2 konta gg kazde z kont sklada sie z numeru i hasla.
Teraz wpisujesz w pole Numer Clienta = Numer z gg pierwszego konta a w pole Haslo Clienta wpisujesz haslo gg odpowiadajace numerowi. To samo robisz po stronie servera tylko ze z 2 numerem.
 

woland

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2007
Posty
3
czemu jak to rozpakowywuje pojawia sie na moment ten plik i gdzies znika... anty virusa (nod32) mam wylaczonego bo wykrywal...prosze o odp...
 

Galaktyczny

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
29
W "Pliki i katalogi" Nie działa mi nic, w "zabawa" i "internet" działa wszytko, sprawdzam sam na sobie, jaki może być powód?
 

barthezonek

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2005
Posty
2
Wszystko działa ok, ale po zresetowaniu komputera wszystko przestaje działać. Co może być przyczyną? Sebik90 jak możesz wyślij mi na PM swój nr. GG. Pozdro
 

toger

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 22, 2007
Posty
2
program tylko raz mi zadzialal prawdopodobnie dobrze;/ teraz juz nawet servera nowego nie tworzy;/ tworzy plik svchost.pf w katalogu /windows/prefetch
pierwszy serwer usunalem

pomozcie!!

gdy tworze serwer mam miec oba gg zalaczone ?? czy tylko klienta??
 

ekl

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2007
Posty
1
witam

poprawcie mnie jesli sie myle:

tworze sobie 2 nowe numerki gg ( badz tylko jeden dla servera, a drugi uzyje swoj np 12345)

odpalam katiusza - w nr clienta wpisuje swoj 12345 (nie tworzylem nowego ) ponizej wpisuje haselko clienta - czyli moje haslo z gg

prawa strona - serwer - tutaj wpisuje nowo utworzony nr gg , ponizej hasełko gg dla tego serwera

ustawiam ftp-a , maila , ikone ..

tworze server

teraz tak - mam wlaczonego gadulca z moim nr 12345

ofiara otrzymala serwer , odpalila - POWINNO PRZYJSC POWIADMIENIE Z NR SERWERA NA MOJ NR GG 12345

PO NACISNIECIU POLACZ powinienem moc zmienic status w swoim gg 12345

problem - nie przychodzi mail z info ze ofiara odpalila ( testowalem na sobie - komp + lapek) anty viry powylaczane

2 problem - po nacisnieciu polacz , odrazu rozlacza moje gg 12345

nie mam mozliwosci zmiam ststusu gg przez katiusza , a gg jakby dostawalo bana bo musze odczekac zanim bede mogl sie zalogowac

madrosci mile widziane:)
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Originally posted by ekl
ofiara otrzymala serwer , odpalila - POWINNO PRZYJSC POWIADMIENIE Z NR SERWERA NA MOJ NR GG 12345

PO NACISNIECIU POLACZ powinienem moc zmienic status w swoim gg 12345

problem - nie przychodzi mail z info ze ofiara odpalila ( testowalem na sobie - komp + lapek) anty viry powylaczane

2 problem - po nacisnieciu polacz , odrazu rozlacza moje gg 12345

nie mam mozliwosci zmiam ststusu gg przez katiusza , a gg jakby dostawalo bana bo musze odczekac zanim bede mogl sie zalogowac


Po prostu nie rozumiesz na jakiej zasadzie to działa. Kto Ci powiedział, ze "POWINNO PRZYJSC POWIADMIENIE Z NR SERWERA NA MOJ NR GG 12345" ?? Albo "2 problem - po nacisnieciu polacz , odrazu rozlacza moje gg 12345" co jest jak najbardziej normalne. Może inaczej: załóż sobie trzeci numer gadu gadu, doadaj do listy kontaktów swój numer gg i numer serwera to wszystko się wyjaśni
smile.gif
A nawet jeśli, to po co się martwisz czy Cię rozłącza czy cokolwiek. Było sprawdzić czy program działa a tak to sobie sam problem stworzyłeś. A z tego co napisałeś wynika że pownien działać.


Odnośnie programu do autora sebik90


Problemy/błędy jakie zauważyłem (sprawdzałem na drugim kompie):


1. Komputer ofiary podczas wysyłania screenu/plików itp. zawiesza się na ten czas.
2. Jak już wyśle jakiś plik (a róznie z tym bywa), to podczas drugiej próby wysyła ten stary jeszcze raz. Inaczej mówiąc czwarty maila będzie zawierał wszystko co trzy poprzednie. Co za tym idzie - coraz większa wielkość maila, i coraz dłuższe zwiechy kompa.
3. Dla testu odłączyłem kabel internetu od kompa, żeby sprawdzić czy szuka połaczenia internetowego w przypaku gdy komuś nie łaczy się z netem na starcie. Podłączyłem kabel z powrotem, strony wszystko chodzi lux, ale serwer Katiusza nie połączył - nie działa. Po restarcie z podłączonym kablem wszystko działa - serwer połączył. Dlatego wydaje mi się, że program nie działa gdy ktoś ma neostradę, którą trzeba uruchomić samemu a wtedy Katiusz już nie szuka połączenia internetowego...
4. Keylogger zadziałał mi tylko RAZ na 10 testów.
5. Tak samo z komendami info o kompie, pokaż procesy czy pobierz plik z internetu - raz działa raz nie.


Ogólnie Katiusz wymaga jeszcze dopracowania. Wszystko działa jak w rosyjskiej ruletce. Jedyne z czym nie ma problemów to komendy z TAGu "zabawa" - działają bez zarzutów. Dziwne jest to, że podczas ostatniego testu ( chyba 10
<
) wszystko chodziło świetnie, nawet nie wieszał się komputer... ale po 5 minutach zabawy przestał w ogóle działać
<
Z funkcji jakie bym dodał to blokada FW (jeśli to możliwe).
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Jakie info na maila nic takiego nie jest wysylane
To jest logiczne ze 2 osoby nie moga byc polaczone na ty samym numerze (ty i katiusz)
Do Gebels To jest wersja dopiero 2.0 w nowszych postaram sie pprawic wiekszosc bledow. Masz plusa za wy[pisanie bledow.
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Originally posted by sebik90
Jakie info na maila nic takiego nie jest wysylane
To jest logiczne ze 2 osoby nie moga byc polaczone na ty samym numerze (ty i katiusz)
Do Gebels To jest wersja dopiero 2.0 w nowszych postaram sie pprawic wiekszosc bledow. Masz plusa za wy[pisanie bledow.


Kiedy można się spodziewać nowej wersji ? Bo Katiusz być dobry i ciekawy program bardzo :faja:
 

BossQ

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2007
Posty
11
siemka!! Dzieki za program. ;] ale jest taka sprawa.
ja niezbyt teges w temacie!!

napisz mi ktos prosze co gdzie dokładnie wpisac by wyciaganac archivum gg dziewczyny
smile.gif
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Originally posted by BossQ
siemka!! Dzieki za program. ;] ale jest taka sprawa.
ja niezbyt teges w temacie!!

napisz mi ktos prosze co gdzie dokładnie wpisac by wyciaganac archivum gg dziewczyny
smile.gif

Jak Ci zależy na dziewczynie to dobrze Ci radzę poczekaj na nowszą wersję, ta jest zbyt wadliwa. A co do konfiguracji to ja nie widzę w tym nic trudnego. Chyba każdy potrafi wpisać numer GG i maila?
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Originally posted by Neo Exis
Keylogger dziala tylko nie wychwytuje wszystkich literek =o


Raz działa raz nie. Mi zadziałał dopiero za 10 razem. Więc "działa" tego nazwać nie można.
 

barkon

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2007
Posty
8
Wszystko skonfigurowałem, wysłąłem osłowi :faja: otwiera... server online. GG już jego mam.. ale następnego dnia czyli dzisiaj jest ta osoba na gg a server nie ......... Mam pytanie czy możliwe jest że jeszcze server się stanie online ?? Czy mam sie brać do szukania innego programu?>? Program supcio... Na dziś dzień wykrywają go 4 atyviry.. Z tego najbardziej rozpowszechniony NOD. CZekam na odp na moje pytanie i na kolejną wersję
<
:yes:
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
barkon poczekaj mi tez sie raz nie uruchomił po rececie ale puzniej juz sie uruchamiał normalnie trojanek jest w autostarcie no chyba ze osoba której go wysłałeś ma neostrade to moze byc problem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom