Katiusz 2.0

Status
Zamknięty.

toger

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 22, 2007
Posty
2
program tylko raz mi zadzialal prawdopodobnie dobrze;/ teraz juz nawet servera nowego nie tworzy;/ tworzy plik svchost.pf w katalogu /windows/prefetch
pierwszy serwer usunalem

pomozcie!!

gdy tworze serwer mam miec oba gg zalaczone czy tylko klienta??

mam zal PeerGuardian i Avast
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Server musi byc wylaczony a klient jak chcesz moze byc wlaczony. A z tworzeniem servera nie powinno byc zadnych klopotow.
 

stashyeck

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 12, 2007
Posty
21
no własnie u mnie są kłopoty z tworzeniem servera.
Gdy naciskam generate wyskakuje komunikat 'File not found'
Plik mam na pendrivie bo w ogóle nie moglem go rozpakować na Windowsie. Niby się wszystko wypakowało a pliku nie ma.
To samo jest jak probuje przeniesc go z pendriva na pulpit - niby się kopiuje ale pliku nie widać.
Ten sam problem miałem z GGHijackerem.
AV oczywiście wyłączylem

Przed chwilą zauważyłem że nie widzę też innych wypakowanych plików.
Własnie sciągnelem LogKey , wypakowuje i mam tylko readme. AV jest wyłączony.
 

Crusade

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2007
Posty
7
1.Mam pytanie gdy wszystko skonfigurowalem dobrze ale jescze nie wyslalem servera i gdy klikam info o kompie to na gg servera przychodzi mi ta wiadomosc.Jak wysle komus server to bedzie mi przychodzi wiadomosc na gg ale juz z danymi czy tak?
2.Gdy klikam polacz gg jest jest niedostepna tak ma byc?
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
Moim zdaniem to tak,
Sebik90 pewnie napisałeś tego trojana w delphi a dokładniej w aplikacji z forma którą ustawiłeś na nie widoczna

Moim zdaniem 100 % zbędne jest robienie w trojanach więcej niż 2 protokołów,
ponieważ więcej zajmuje, oraz na ogół protokołu obsługiwane są komponentami, co zwiększa wykrywalność.
Moim zdaniem powinny być np.
2 protokoły - GG oraz FTP i 100 % starczyło by, ale nie backdoor musi być "wypasiony" ... .
Również denerwują mnie bajery w trojanach, po jakie licho ?
Backdoory moim zdaniem są po to by kraść hasła ewentualnie trochę pomieszać komputerze ofiary, ale nie po to by np. "Wyłącz monitor".
Moim zdaniem powinno się robić kilka wersji jednej wersji trojana np.
Jedna wersja - wypasiona w ***j,
Druga wersja - wypasiona lecz użyte np. mniej protokołów
Trzecia wersja - "Lite" np. Obsługa CMD i koniec ...

Utrudniło by to zadanie firmą AV, a takim user'ą jak ja, umiliło by.
 

maix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2007
Posty
1
szukam osoby ktora wytlumaczy mi wszystko z tymi trojanami.. tzn... O co chodzi z tym serwerem w trojanach itp.. i Mam jeszcze jedno pytanko... JAk zrobic zeby podac komus stronke.. ale jak jakas osoba na nia wejdzie instaluje sie automatycznie trojan.. bez wiedzy uzytkownika.. POzdrawiam
Maks..

P.s prosze o wyrozumiałosc, jestem totalnie zielonym w tym.. dlatego szukam osoby ktora mi wszytsko ładnie wytłumaczy
smile.gif
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
W ftp nie musisz nic wpisywac
Do T$cr!pt3r ja tego trojana robilem dla poprawienia swoich umiejretnosci pisania programow a nie po to by ktos udawal "haxiora"(slang tibiarzy).
 

dinomaster

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2006
Posty
26
m ;] am pytankoi do autora:)

musze wysłać kilka plików tylko na e-mail, można to zrobic w jakiś sposób jednym e-mailem?

i jeszcze jedno jest tak ze jak wysyłam pliki:

-wysyłam plik 1.xxx = przychodzi na e-mail plik 1.xxx
...nastepnie...
-wysyłam plik 2.xxx = przychodzi na e-mail plik 1.xxx + 2.xxx
...następnie...
-wysyłam plik 3.xxx = przychodzi na e-mail plik 1.xxx + 2.xxx + 3.xxx
itd.....

można to jakoś zresetować? ;/
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
@up, Nie, twórca musi to sfixować. Jak korzystasz z Indy to moge Ci powiedzieć jak się z tym uproać Sebik90.
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Wiec tak wszystko robie ok wedlug tutka ale gdy biore np komende Message to "Nr trojana" wysyla mi kod na gg .Co jest zle ?


Co do trojana to owiele lepszy od powszednika
smile.gif
 

dinomaster

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2006
Posty
26

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Originally posted by dinomaster+--><div class='quotetop'>CYTAT(dinomaster)</div>
<!--QuoteBegin-akselekbezelek
Wiec tak wszystko robie ok wedlug tutka ale gdy biore np komende Message to "Nr trojana" wysyla mi kod na gg .Co jest zle ?
<a href="http://img253.imageshack.us/img253/7800/aaaapi0.png" target="_blank">Obrazek</a>

Co do trojana to owiele lepszy od powszednika
smile.gif


:glupek2: GG Servera powinno byc zamknięte i je powinien używac tylko program
<server>

^up :no: porażka[/b]
nie czaje za bardzo Cie przecierz gdy uruchamiam serv u siebie to gg trojana sie wlacza czyli jest uzywane ...
 

dinomaster

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2006
Posty
26
nie czaje za bardzo Cie przecierz gdy uruchamiam serv u siebie to gg trojana sie wlacza czyli jest uzywane ...[/b]


ale powinno byc aktywne ale tylko jako server programu, a nie na komunikatorze gg jako profil <bo kontakt będzie aktywny> !!!

rozumisz?? bo jak nie :glupek2: :glupek1: :glupek2:
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Wiec tak robie jak na zdjeciu ponizej:

Potem Generuje server i uruchamiam go u siebie.
Natsepnie Kilkam w Katiuszu "Polacz" i wylogowywuje mnie z mojego gg (jezeli mialem ustawione na odwrot i robilem tak samo wtedy bylo tak jak ponizej)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom