Kontrolowany dostep do forum

Status
Zamknięty.

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by Eltrial
a no widzisz, taka jest taktyka. jak wszyscy zobacza ze dostaje sie bana za glupie pytania, to zanim je zaczna pisac zastanowia sie 3 razy. przykro mi to mowic ale wydaje mi sie ze jak bylo 2 modow to byl wiekszy porzadek jak teraz :whoeva:

na tym forum siedze juz od 13 czerwca 2003 (pod innymi nickami + dluga obserwacja) i zauwazylem duzo zmian, wielu moderatorow sie przewinelo ale moim zdaniem na poczatku nie bylo takiego chaosu jak teraz.
To ja w odpowiedzi i obronie modów. Wejdź sobie w statystyki i zobacz ile postów pisało sie w 2003 a ile w tym roku. Bardzo bezpodstawny osąd.

A co do modów to robią co mogą. Ja sam czesto przewalam 30% postów do smietnika a około 15% do odpowiednich działów bo się leniuchom nie chce pisac tam gdzie trzeba...
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
macie racje - dzieci neo, adsl, tibii, mu itp. jestem mlody, w internecie "zainstalem" dosc dawno, moze to przez to jestem taki wkurzony na wszystko. denerwuja mnie ludzie ktorzy nawet nie wiedza co to netykieta. piszac ten post nie mialem cheaci urazic modkow. ale racja - kiedys na to forum trafiali normalni ludzie, elita, teraz kazdy kto wpisze jakiekolwiek haslo w wyszukiwarce, trafia tu. glupie google :mruga:
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
Originally posted by Eltrial
kiedys na to forum trafiali normalni ludzie,
Masz racje, jeszcze kilka lat temu (uuu i jeszcze dawniej - praktycznie pierwsza odslona forum) jak siedzialem tu sobie stosunkowo czesto (pod innym nickiem - moj stary zostal obecnie zajety przez jakiegos bandyte
smile.gif
) to az milo bylo pogadac.... teraz jest tylko kilka dzialow do jakich w ogole zagladam - reszta to mniej lub bardziej smietnik...
Ale, coz.... w czasach jak istnial underground.org, forum na hacking.pl i nevillon to dzieciarnia bawila sie zabawkami a nie internetem (piekne czasy).... az sie lezka w oku kreci z tesknoty
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
Originally posted by killrathi+--><div class='quotetop'>CYTAT(killrathi)</div>
<!--QuoteBegin-Eltrial
kiedys na to forum trafiali normalni ludzie,
Masz racje, jeszcze kilka lat temu (uuu i jeszcze dawniej - praktycznie pierwsza odslona forum) jak siedzialem tu sobie stosunkowo czesto (pod innym nickiem - moj stary zostal obecnie zajety przez jakiegos bandyte
smile.gif
) to az milo bylo pogadac.... teraz jest tylko kilka dzialow do jakich w ogole zagladam - reszta to mniej lub bardziej smietnik...
Ale, coz.... w czasach jak istnial underground.org, forum na hacking.pl i nevillon to dzieciarnia bawila sie zabawkami a nie internetem (piekne czasy).... az sie lezka w oku kreci z tesknoty[/b]
ooooo taak....

// Można wywnioskować chyba po avatarze kim jesteś
<
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
hmmm, jak milo... nawet nie wiedzialem ze ktos mnie jeszcze pamieta.... kilka ladnych lat minelo jednak, ale milo...
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by pkoper
robią co mogą. Ja sam czesto przewalam 30% postów do smietnika a około 15% do odpowiednich działów bo się leniuchom nie chce pisac tam gdzie trzeba...
Może by zrobić dyżury =] Tak, żeby zawsze jakiś mod był na forum =] hehe...
No i wracając do tematu...
Mi się na forum podoba... Przeważnie zaglądam tylko do działów Programowanie i Off-topic, reszta to masakra... Ale jak ktoś kiedyś napisał,
...lepiej, żeby tu napisał raz i dostał warna lub bana niż po innych forach śmiecił...[/b]
Chwała Wam (moderatorom), że odsiewacie normalne posty od postów napalonych hakerów co właśnie dostali neostrade pod choinke.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ale może możliwość pisania postów dopiero po jakimś czasie od zarejestrowania albo po przejściu hack me nawet jakies proste ale i na tym tibia haxiorzy by padli.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
takie hackme to też swego rodzaju test na iloraz inteligencji. A może też nauczy ich szukać
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
widziałem kiedyś takie forum hakerskie, gdzie wszystko jest tak jak tu (bez żandych tesów), oprócz jednego działu. Do niego mają dostęp tylko ci, którzy rozwiązali hackme. Może wprowadzić coś takiego???
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
no a co z pomyslem - zakaz pisania postow tydzien/2 tygodnie bezposrednio po rejestracji? Ban bylby bardziej skuteczny a ludzie, ktorzy by mieli czekac moze by sobie darowali podstawianie kolejnego keyloggera albo poszukali by sami czegos jakby sie chcieli zapytac "jak wyslac trojana ofierze"...
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
Originally posted by Kanciastoporty
no a co z pomyslem - zakaz pisania postow tydzien/2 tygodnie bezposrednio po rejestracji? Ban bylby bardziej skuteczny a ludzie, ktorzy by mieli czekac moze by sobie darowali podstawianie kolejnego keyloggera albo poszukali by sami czegos jakby sie chcieli zapytac "jak wyslac trojana ofierze"...
ale jak ktoś jest "mądry" i potrzebuje szybkiej odpowiedzi...to raczej odpada...
@sinis przecież forum wygląda...śmiesznie (chociaż jest
<
)
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
trudno, cos za cos
albo bedziemy mieli 1 nowego madrego uzytkownika i 10 tibia-userow
albo ani tego ani tego
chociaz to tylko hipoteza, bo jezeli ktos bedzie chcial, to poczeka ten tydzien
Wyeliminuje to dodatkowo 1-postowcow, ktorzy pytaja sie o jedno i heja banana, znikaja bez sladu
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
ja proponuję umieścić SHit List w bardziej widocznym miejscu, dzieci neo się przestraszą, kazdy z lamerów boi się jak widzi jakieś paragrafy, które im grożą, chociaż pozbędziemy się malware
<
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Odkopaliście temat, i to stary.
Zobaczcie że to ja go założyłem, d3vil też się wypowiadał itp itd.
Wtedy nie mieliśmy statusu moderatorów, a teraz mamy i wiemy że Achates się nie zgodzi na takie zmiany.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Originally posted by Kanciastoporty
no a co z pomyslem - zakaz pisania postow tydzien/2 tygodnie bezposrednio po rejestracji? Ban bylby bardziej skuteczny a ludzie, ktorzy by mieli czekac moze by sobie darowali podstawianie kolejnego keyloggera albo poszukali by sami czegos jakby sie chcieli zapytac "jak wyslac trojana ofierze"...
a co z tym?
tez byl oklepany temat?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom