na win latwiej?:]

Status
Zamknięty.

sc0rp10n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2004
Posty
191
Ooooo

Braca Bravo
<


Po zainstalowaniu Linuksa, Zrobilem:

mr -drf /mnt/windows

chyba po 2 lub 3 tygodniach ;]

i nie zaluje do tej pory 8)
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
http://www.t-nas.org/forum/viewtopic.php?t...&highlight=
W 3 topicu ładnie to zostało podsumowane. System w zasadzie nie ma nic do rzeczy. Panowie z całym szacunkiem ale to tak jak by ktos powiedzial ze: ten facet jeździ najnowszym mercedesem wiec musi byc milionerem. No wcale tak nie jest. Dzisiaj mercedesa można wziasc w lizing.
Wydaje mi sie ze mozna uzywac windows i byc bardzo dobrym w swoim fachu, tzn np. byc dobrym programista, itd.
A twierdzenia w stylu: " windows jest dla idiotów" własnie są dla idiotów. O takie kwestie nie ma co kruszyc kopi, to zalezy od usera a nie systemu.
 

an0n1m

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2004
Posty
10
Heh IMHO uzytkownicy Linuksa mysla (blednie) ze to ich system jest taki doskonaly etc... bo jest taki dla bossow. Uzywam windowsa nie dla tego ze nie chce sie uczyc linuksa tylko dla tego ze uwazam ze ten system nie jest taki kolorowy jak go maluja.

http://infojama.pl/article.php?sid=975
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
no tak to pokaz mi exploita ktorego nie walniesz na windowsa? co 2 to jakies gowno gdzie nic nie jest szyfrowane zwykly sniffer i juz koles moze sie cieszyc ze ma twoje haslo na poczte, gg itp.
a wy pewnie tak gadacie o windowsie bo sie boicie linuksa jak mnei takie cos wkurza
 

sc0rp10n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2004
Posty
191
an0n1m << a pracowales na linuksie ??

Denerwuja mnie tacy ludzie , nie maja zielonego pojecia o linuksie nie potrafia go obsluzyc nie rozumieja natury i budowy systemu. Zobaczyli gdzies kiedys u kolegi albo sobie nawet zainstalowali kolo windowsa zeby zobaczyc jak wyglada i na tym ich przygoda sie konczy.... A potem wyisuja takie pierdoly na forum. Zeby sie wypowiadac to najpierw trzeba znac OS!


A jak powiem ze na WorkBench -u pracuje mi sie lepiej niz na Windowsie ?
Solaris jest bardzo ciekawym systemem lepszym od linuksa.
System V byl rowniez ciekawy.
 

an0n1m

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2004
Posty
10
OK, powiem co mysle ;p

Tak, mam linuxa bo szkola mnie do tego zmusza. IMHO nie ma co dyskutowac ktory system jest lepszy, kazdy sluzy do czegos innego. Windows od zawsze bym osem desktopowym a linux to elastycznosc (Linus powiedzial oddajac pierwsze jadro "zrob to sam") i rzeczywscie linuks jest taki - chcesz miec drukarke ,zrob sobie, chesz to a tamto - zrob sobie.
Wedlug mnie linux nie nadaje sie na stacje robocza...
Agrh... ludzie instaluja "mandrejki" czy "auroksy" bo ktos powiedzial na forum ze linux jest lepszy od windows etc. Mysle ze to jest jakas nowa moda - nie masz linuxa nie jestes modny? a no bo "chakuje" sie na linuksie a nie na windowsie... tak samo nie jestes ziomem sluchajacym hh jak nie nosisz tych beznadzienych (w/g mnie) ciuchow mass'a czy innego szajsu.

no i ostatnia kwestia, ludzie ludza sie ze linux to konkurecja dla windows? LOL normlanie IMHO to dla platnego unixa wlasnie jest konkurencja.

NO OVER
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom