Najlepszy polski keylogger - VisualShockKeylogger

Status
Zamknięty.

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
no a jak ma działać? a filmy z konfiguracją widział? pewnie nie. na vsk.xorg.pl poszukaj :|
 

perek_II

Użytkownik
Dołączył
Marzec 26, 2006
Posty
5
nom ja filmiki widzialem i bardzo ładnie ejst all pokazane:D lecz ja sie boje teko keylogera siagac ,nie mam zaufania do takich zeczy:/ sam bym sie bal ze sie tym zaraze i kto inny bedzie mail moje hasła:D
 

(W)izzard

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2006
Posty
53
omg n/c tak ludzie na forum liczącym xxxxx userów myślą tylko o tym żeby ukraść ci hasło na gg i powyklinać twoich kolegów.
 

Ziem

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2005
Posty
72
Originally posted by perek_II
nom ja filmiki widzialem i bardzo ładnie ejst all pokazane:D lecz ja sie boje teko keylogera siagac ,nie mam zaufania do takich zeczy:/ sam bym sie bal ze sie tym zaraze i kto inny bedzie mail moje hasła:D
Boisz się, nie ściągaj!
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
chyba to nie trudne do przewidzenia, że jeśli keylogger wydany jest już od dłuższego czasu będzie wykrywalny. VSK3 za jakiś czas będzie, przez pewien czas nic go nie wykryje, ale tylko przez pewien czas ;p
pozdro
 

_MaVeR_

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2005
Posty
204
podobno sie VS rozpadlo
<
to bedzie VSK3 xD ?
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by _MaVeR_
podobno sie VS rozpadlo
<
to bedzie VSK3 xD ?

Tak rozpadło się ale nazwa programu nie bede zmieniana.

Dlaczego nie ?? wkoncu jak VSK2 wychodzilo to d3vil byl juz chyba w alvarcie ?[/b]
Nie on nie byl jeszcze w niczym
smile.gif



Strone VSK mi zhakowali xD zreszta mozna luknąć newsa usune jutro Zobacz
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
proponuje powołać komisje śledczą... :faja:
jak powstawało VSK1 to nie byłem w VisualShock. Dostałem nawet propozycje, ale nie przyjołem. Cały czas z rangą 'friend' i opisem 'zmasturbowany na śmierć' =] siedziałem na forum. Ostatnio doszedłem do alvart.pl a Kornik doszedł do c4f.pl
Nowsze wersje programuje Kornik, ja jestem od pisania papierków, kręcenia filmików itp.
Jednak dołączenia do tych grup nie zmienia nazwy keyloggera.
Chyba wszystko jasne?
 

Mateusz16

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2006
Posty
5
czy można jakoś stworzyć link serwera w tym VSK, aby po kliknięciu na ten link odrazu się instalował na kompie?? PYTAM SIĘ JUŻ DRUGI RAZ
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by Mateusz16
czy można jakoś stworzyć link serwera w tym VSK, aby po kliknięciu na ten link odrazu się instalował na kompie?? PYTAM SIĘ JUŻ DRUGI RAZ

Strone musiusz samemu spreparowac i wrzucic na serwer. ;]
 

diko

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2006
Posty
1
witam a potem jak juz zainstaluje wersje 2.1 i skonfigoruwuje to co mam zrobic wylaczyc ten konfigurator potem wyslac serwer i co zrobic zeby logi mi przychodzily plz odpowiedzcie prosze

[ Dodano: 04-04-2006, 08:15 ]
I jeszcze jedno daje "utworz" i przepisuje te literki dobrze ale jak daje "utworz" to numer(keyloggera) zamienia sie z 0 a haslo to keyloggera qwenty


PS: jak daje generuj serwer to wirusa wykryto pisze
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
1) żeby logi przychodziły wpisujesz do gg servera /log (w VSK3 logi będą wysyłane czasowo)
2) numery gg trzeba tworzyć ręcznie, tzn. w kliencie gg.
3) skoro keylogger jest dość popularny, został wpuszczony w obieg jakiś czas temu to jest wykrywalny
 

mike512

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2006
Posty
25
Mam jedno pytanie, bo intryguje mnie, czemu akurat twórcy VSK stworzyli w programie opcję wysyłania logów na GG. Jakie są tego zalety, czy faktycznie nie lepiej wysyłać logi na maila? Może to wiąże się z większym prawdopodobieńswem, że dostanie się te logi, nie wiem, może sami zainteresowani udzielą na to odpowiedzi ;]

P.S. Mam jeszcze jedno pytanko, czy w prostym kompliatorze C++, jak Dev można napisać taką opcję wysyłania logów na GG, czy trzeba uciekać się do wersji Professional?
Pozdrawiam.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Bylo kiedys tak ze logi byly wysylane na Gadu-Gadu, z tego zrezygnowalismy.. jak widzisz teraz logi sa wysylane na ftp. Pytasz się czemu nie na e-maila, odpowiedz byla w tym temacie.

Wydaje mi się ze mozna napisac takie cos w C++, tylko trzeba to umiec. ;]
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
mike512: w VSK3 logi będą wysyłane na maila i na ftp.
W DevC++ spokojnie możesz napisać keyloggera, wystarczy tylko mieć odpowiednie umiejętności. W bcb może i byłoby to łatwiejsze do wykonania, ale w Devie też można
<

pozdro
 

Achille&amp;#036;

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 6, 2006
Posty
5
Witam
jetsem tu nowy a co za tym idzie NOOB :glupek2:

I mam pytanko:

Planuje z kumplem zrobic taką probe i wysle mu ten plik serwer itd,ale moje pytanie brzmi ze jak on odpali to no i potem bende tam wszystko sledzil etc,to jak wylaczy kompa i od nowa wlączy to znowu bedzie trzeba ten serwer instalowac?czy on sie sam bedzie wpis do rejestru i bedzie sie automatycznie uruchamial?

PS: to muj pierwszy post
PS2: od wczoraj siedze non-stop na forum tylko jak znalazlem je

pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom