!!NEW!! BiG BeN GG v.2.2

Status
Zamknięty.

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
Witam! Na głównej stronie projektu BiG BeN GG ukazała się długo oczekiwana najnowsza wersja programu. Oczywiście archiwum zip na hasełko. Zapraszam.
<


Pzdr: BoBi
 

BBOYMARIO

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2005
Posty
105
Mi też sie podoba lecz mógłby mieć troche bardziej konkretnych funkcji takich jak menadzer plików.
Pozdro ;]
 

Madzia

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
7
programik wypas :-D używam go od pierwszych wersji BiG BeN GG
smile.gif
,
jest latwy w obsłudze nawet ja sobie poradziłam tak jak i moje koleżanki
smile.gif
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
Originally posted by lamerek
nie pytam sie o hasło tylko , jak długo czekaliście na odpowiedź od autora BIGBEN'a ?

Odpowiadam na każdy mail jaki dostaję z prośbą o hasło, widocznie twój mail nie doszedł.
Wyślij ponownie.

pzdr. BoBi
 

lamerek

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2005
Posty
4
Originally posted by bobikrk+--><div class='quotetop'>CYTAT(bobikrk)</div>
<!--QuoteBegin-lamerek
nie pytam sie o hasło tylko , jak długo czekaliście na odpowiedź od autora BIGBEN'a ?

Odpowiadam na każdy mail jaki dostaję z prośbą o hasło, widocznie twój mail nie doszedł.
Wyślij ponownie.

pzdr. BoBi[/b]

dzieki juz mam klucz

a mam pytanie czy leśli ja mam GG a kumpel tlen to tez da rade
<
 

Molloch

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2005
Posty
3
Siemka za**bisty program:D Tylko mam pytanie: czy jak sie wlamie dla tej osoby przez gg to dla tej osoby GG sie wylaczy znaczy sie odrazu niedostepna?? Czy bedzie tak jakby nigdy nic??? :?: :?: :?: :?:
 

tomek238

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2005
Posty
5
Hej ktos orientuje sie czy Big Ben GG jest wykrywany przez
skaner antywirusowy poczty Wirtualnej Polski. ???
no zalozmy ze ja mam konto na wp.pl i z tego konta wysylam e-maila
z zalacznikiem a w zalaczniku server big bena jak to zrobic zeby byl nie wykrywany ?
Moze ktos testował wysyłanie z o2 jak to jest
smile.gif
?
PROSZE O ODPOWIEDZ Z GORY DZIEKUJE
smile.gif

pozdrawiam
smile.gif
 

Tomekpl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 17, 2005
Posty
4
funkcja !keylog ?

jak uruchamiam ta funkcje gdzie ma mi sie wyswietlac to co on pisze? Bo na serwer nie przychodz e-mail tez wiec gdzie????????
 

spyrczak

Użytkownik
Dołączył
Listopad 27, 2005
Posty
3
Ja ma problem nastepujacy. Otoz nie wiem co wpisac w konfiguracji w nastepujace rubryki: Host FTP, Port FTP, Login i Hasło FTP
<
prosze pomozcie
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Originally posted by spyrczak
Ja ma problem nastepujacy. Otoz nie wiem co wpisac w konfiguracji w nastepujace rubryki: Host FTP, Port FTP, Login i Hasło FTP
<
prosze pomozcie

Te rubryki odpowiadają za serwer FTP. Tzn że jeśli wpiszesz te dane, plik z komputera ofiary będziesz mógł tam zapisać. Jest dość sporo darmowych serwerów. Polecam osobiście republika.onet.pl. Po rejestracji znajdziesz wszystkie dane ... Podpowiem może tylko, że
HOST - ftp.republika.pl
PORT - 21
LOGIN i HASŁO - chyba bez wyjaśnień ;]

Aaa ... i jeszcze jedno, FTP nie jest obowiązkowe. Nic się nie stanie jeśli to ominiesz ... Osobiście proponuje skupić się na E-MAIL.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom