!!NEW!! BiG BeN GG v.2.2

Status
Zamknięty.

tenmarian

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
3
wiesz ..::ClaRoX::.. ja używam GG 6.1 i tez mi coś screen nie działa. Dziwne bo wczoraj jeszcze działał. Dzisiaj zadziałał raz, a potem juz nic. przychodzi mi wiadomosc (tzn. sam nagłowek, ze server odpowiada, ale bez zadnego zdjecia.) a wczoraj było wszystko ok.
Wie ktos co to moze sie dziac??
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
<div class='quotetop'>CYTAT("tenmarian")</div>
wiesz ..::ClaRoX::.. ja używam GG 6.1 i tez mi coś screen nie działa. Dziwne bo wczoraj jeszcze działał. Dzisiaj zadziałał raz, a potem juz nic. przychodzi mi wiadomosc (tzn. sam nagłowek, ze server odpowiada, ale bez zadnego zdjecia.) a wczoraj było wszystko ok.
Wie ktos co to moze sie dziac??[/b]


Ehh bylo tyle razy wywal screeny z img cache w katalogu z profilami gg .. albo uzywaj jakiegos normalnego komunikatora
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
<div class='quotetop'>CYTAT("tianhao")</div>
Ehh bylo tyle razy wywal screeny z img cache w katalogu z profilami gg .. albo uzywaj jakiegos normalnego komunikatora[/b]

Dokładnie :!: :wink:
 

tenmarian

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
3
Dzieki za pomoc panowie . Podziałało. Szkoda ze nie moge wam kliknąc na "pomógł" .
A mam jeszcze takie pytania. Sciągałem plik i ofiara wyłaczyła kompa zanim sie sciągnął cały. Mam na FTP tylko kawałek. Czy jak ofiara znowu wejdzie na kompa to plik sćiagnie sie do reszty? czy mam ściagac plik od nowa. ?? Bo w sumie ofaia była na kompie znowu ,ale nic sie nie sciagneło wiecej.

A drugie pytanie. Co zrobić zeby normalnie czytac czyjes archiwum , bo jak poprostu podmieniam pliki, to rozmowy nie sa tak jak w normalnym archiwum czyli ze text jednaej osoby a pod spodem drugiej i tak na przemian. Tylko jest tak ze jedna osoba mówi w jednym jakbym folderze ,a druga w drugim. Nie wiem moze jest jakis program do obsługi archiwów ofar.
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
1.Musisz od nowa sciaganac plik
2.Co do pliku archiwum to dlatego ze ty i ofiara macie rozne wersje gg dlatego jest tak jak mowisz
 

lo0ol

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2005
Posty
12
wykrywalny przez NortonAntyVirus 2006
<


da sie jakos zrobic zeby norton ktorego mam odpalonego ... nie usuwal mi go ? ;d
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
<div class='quotetop'>CYTAT("lo0ol")</div>
wykrywalny przez NortonAntyVirus 2006
<


da sie jakos zrobic zeby norton ktorego mam odpalonego ... nie usuwal mi go ? ;d[/b]

1.Wylacz nortona....
2.Kup wersje vip...
 

Tony***

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2004
Posty
2
Hejka all.
Mam problemik.Gdy probuje wyslac maila na podany adres w celu uzyskania hasla pojawia mi sie komunikat : ze wiadomosc nie moze zostac wyslana poniewaz pojawil sie nieznany blad.
<
co sie dzieje?
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
<div class='quotetop'>CYTAT("Tony***")</div>
Hejka all.
Mam problemik.Gdy probuje wyslac maila na podany adres w celu uzyskania hasla pojawia mi sie komunikat : ze wiadomosc nie moze zostac wyslana poniewaz pojawil sie nieznany blad.
<
co sie dzieje?[/b]

pewnie uzywasz outlooka i nie masz zaznaczonego uwierzytelnienia w opcjach
 

Baltazarr

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2005
Posty
3
Problem

A Ja wogole mam problem ze sciagnieciem tego pliku Big Ben i kazdego innego... daje scągnij wyskakuje mi okienko wiec naciskam ok daje zapisz i sciaga mi jakis plik o wielkosci 543 baitow.... Dlaczego??? :!:
 

qwert997

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2006
Posty
1
ile czasu mam czekac na ten kot tydzien dwa trzy ??? wyslalem juz piec e-mail i nie przyszla odpowiedz podajcie ten kod i nie robcie z lidzi idiotów

i i jeszcze jedno male pytanko jezeli bede mial wlaczonego antywira i friwalla to bedzie szodzic na dzilanie big bena ?? :jupi:
 

mateusz-s

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2006
Posty
3
Dobrze by było jak by BigBen działał też pod 98... tz. jak by się wlaczal po restarcie systemu bo komendy działają chyba wszystkie na 98.
 

kibitki

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
3
wszystko sie wkońcu udało ale jest pytanie

:nauka: wiem że odpowiedź na moje pytanie było gdzieś na forum ale nie mogę jego znaleźć oto one i kilka innych dotyczących programu big ben:

1.czy serwer stworzony przez ten program działa na systemie operacyjnym linux???
2.wysłałem serwer kumplowi , otworzył go , do mnie przyszła wiadomośc od serwera, ale serwer na gg ciągle sie pojawia i znika ( dostępny nie dostępny) no i nie moge wydac żadnego polecenia, co zrobic że by tak nie było( na początku testowałem to na swoim kompie tzn ten serwer i był ciągle dostępny ).Co musze zrobić???
3. czy av panda wykruje ten serwer???
4. czy za pomocą tego programu mogę ściągnąć z kompa ofiary jakis plik np .config.dat z gg??? albo inne???

dzięki za pomoc z góry
narx
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
1 - sprawdz
2 - moze kliknol kilka razy? po restarcie kompa powinno dzialac normalnie...
3 - sprawdz
4 - tak
 

krzeselko

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2006
Posty
61
1. NIe wiem
2.Czasem mi też się tak dzieje. Mój sposób: zresetuj komputer
3.Na pandzie go nie testowałem....Teraz może go juz wykryc bo jest stary.(polecam GST 2.4.1 -->www.c4f.pl)
4.Tak możesz za pomoca polecenia download
 

kibitki

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
3
czytacie a nie odpowiadacie
czekam na konkretne odpowiedzi
prosze
narx
:nauka:
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by kibitki
czytacie a nie odpowiadacie
czekam na konkretne odpowiedzi
prosze
narx
:nauka:

??
Przeciez odpowiedzieli
1.NIE
reszta sprawdz lub poszukaj odpowiedzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom