Niski poziom??

Status
Zamknięty.

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Narzekacie, że poziom forum jest niski, że pojawiają się głupie posty, że nowi użytkownicy nie szukają, nie chce im się korzystać z google itp.
Ale czy kiedyś wpadliście na to, że gdybyście nie odpisywali w tych małomądrych postach i tylko wcisnęli "!" to zmniejszyłaby się ilość tego typu użytkowników??
Jeśli na jeden idiotyczny topic trafi się choćby jedna jakaś konkretna odpowiedź i mimo, iż on i tak w końcu wyląduje w koszu to taki który zadał pytanie znowu tu trafi i przyciągnie tu innych.

Więc zamiast narzekać postarajcie się troszkę sami zadbać o to, aby jak najmniej było powielających się pytań i niedorzecznych tematów.



Pozdrawiam
smile.gif
 

soyer181

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2006
Posty
103
Hmm wiadomo zawsze się ktoś trafi na każdym forum kto zada głupie pytanie , mi to osbiście nie przeszkadza .
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Zgadzam się, ale to każdy może to traktować inaczej. Dla niektórych głupie posty to np "jak się formatuje dysk", a autor tego postu naprawdę jest laikiem komputerowym i nie wie, a chce się dowiedzieć, natomiast dla nie których głupie posty to "jak SHAKOWAĆ strone www" to drugie fakt jest głupim postem, bo wiadomo nikt nawet jak wie nie będzie pomagał jakiemuś dziecku 13 letniemu które się naoglądało zbyt duzo filmów o tak zwanych cudownych hakerach.
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Fakt, ale ja srednio w ciagu dnia czytam 2 tematy ktore juz byly. Wystarczy poszukac. Takie tematy tez powinno chyba sie zglaszac bo to nic innego jak kopiowanie...i takie tez bede zglaszal.
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Originally posted by B33RK4
Zgadzam się, ale to każdy może to traktować inaczej. Dla niektórych głupie posty to np "jak się formatuje dysk", a autor tego postu naprawdę jest laikiem komputerowym i nie wie, a chce się dowiedzieć, natomiast dla nie których głupie posty to "jak SHAKOWAĆ strone www" to drugie fakt jest głupim postem, bo wiadomo nikt nawet jak wie nie będzie pomagał jakiemuś dziecku 13 letniemu które się naoglądało zbyt duzo filmów o tak zwanych cudownych hakerach.
Z tym też się zgadzam ;] Czasami trudno powiedzieć, co jest głupim postem, a co nie. Niestety, ale (powiem w języku gimnazjalistów), ludzi którzy piszą takie posty należy tępić, bo to forum nie ma niskiego poziomu. To ludzie którzy piszą posty typu "jak hakować po ajpi" mają niski poziom.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
@soyer181, ty nie musisz tego wywalać, a i tak nie widzisz wszystkich takich postów jakie się pojawiają.
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Co ciekawe,jesli ktoś zamiast dodać kolejny głupi post (głupi czesto oznacza proste pytanie na które odpowiedź zna prawie każdy) odświeża stary temat,i dostaje warna (lub bana...zależy od humoru moderatora). Wchodzi user,lat 15,dostał od mamy komputer 2 miesiące temu,z trudem przeszedł formalności związane z rejerstracja na forum (jak pierwszy raz zaserfowałem w internecie tez nic niewiedziałem),i za proste pytanie zostaje potraktowany z góry.
 

soyer181

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2006
Posty
103
Originally posted by D0han
@soyer181, ty nie musisz tego wywalać, a i tak nie widzisz wszystkich takich postów jakie się pojawiają.

No tak masz racje , nie jestem moderatorem jak Ty . Widzisz ciężkie jest życie moderatora , też jestem moderatorem forum klubu piłkarskiego więc troche wiem o tym =]

@B33RK4 zgadzam się z Tobą w 100%
 

Zergi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2007
Posty
136
Tylko tu jest troche więcej pracy chyba ;d bo tam raczej nie wchodzą osoby które wpiszą do google.pl "Hak0wanie Tibi"
 

soyer181

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2006
Posty
103
Hehehe no nie ma tam takich osobników na całe szczęście . Ale dzieci Neo były są i będą i nikt na to nic nie poradzi :whoeva:
 

milosz0010

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
248
Originally posted by TripleX
Co ciekawe,jesli ktoś zamiast dodać kolejny głupi post (głupi czesto oznacza proste pytanie na które odpowiedź zna prawie każdy) odświeża stary temat,i dostaje warna (lub bana...zależy od humoru moderatora)

Każdy z nas na początku zadawał głupie(czyt.proste) pytania :yes:
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Originally posted by milosz0010+--><div class='quotetop'>CYTAT(milosz0010)</div>
<!--QuoteBegin-TripleX
Co ciekawe,jesli ktoś zamiast dodać kolejny głupi post (głupi czesto oznacza proste pytanie na które odpowiedź zna prawie każdy) odświeża stary temat,i dostaje warna (lub bana...zależy od humoru moderatora)

Każdy z nas na początku zadawał głupie(czyt.proste) pytania :yes:[/b]
ja nie zadawalem
 

soyer181

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2006
Posty
103
Originally posted by daktyl+--><div class='quotetop'>CYTAT(daktyl)</div>
<!--QuoteBegin-milosz0010
Każdy z nas na początku zadawał głupie(czyt.proste) pytania :yes:
tak, ale teraz nie każdy umie czytać ze zrozumieniem
<
[/b]

No właśnie nikt odrazu nie rodzi się Bogiem ...

No widzisz Ty potrafisz ja potrafię ktoś tam potrafi ale są tacy co nie potrafią albo nie chcą potrafić i tu zaczyna się problem , bo zamiast najpierw poczytać poszukać , pomyśleć to odrazu napisze nowy że tak powiem bezsensowny temat na który były już setki odpowiedzi . Tacy już są ludzie czyt. (dzieci neo)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
z drugiej strony jak sie zada pytanie troche trudniejsze i bardziej wymagajace myslenia niz "jak schackowac kolege" to tez nie dostanie sie sensownej odpowiedzi bo ci ktorzy naprawde duzo wiedzieli odeszli no moze poza klikoma wyjątkami
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
nie panikujcie, jest dobrze
smile.gif
chcecie zobaczyc SYF to zajrzyjcie na forum HACKME.pl , jak tam wchodze, czesto mam wrazenie jakbym grzebal w smietniku , a debilizm ludzi ktorzy tam zakladaja posty po prostu miazdzy mi przysadke , moj ulubiony dzial to KEYLOGGERy , tzn. tak sie nazywa sam dzial , ale w 95% to tam pojawia sie slowo TIBIA
smile.gif
ilu ludzi szuka tam frajerow aby im zwinac konto
smile.gif
zawsze na wieczor sobie czytam , coraz to lepsze wypociny zachecajace do sciagania stuffu
smile.gif
, "najlepszy keylogger..." , "super niewykrywalny key..." , "czegos takiego jeszcze nie bylo..."
smile.gif
czyz to nie brzmi słodko ?

a tutaj ? hmm... przeklinac nie wolno , TIBIA - Access Denied , kulturalni i poważni internauci , profesjonalna i szybka pomoc
a odnosnie postow "noobkow forumowych" : niektorych rzeczy na tym swiecie nie da sie zmienic, jedynie odrobine ograniczyc , tak juz jest i trzeba to zaakceptowac
trzeba miec rowniez swiadomosc , ze ludki nie robia tego specjalnie , po prostu nie wiedza jak dzialaja FORA , nie potrafia sie zachowac , oczywiscie to "zachowanie" to rowniez jest jakas forma wiedzy , ktora przydaloby sie wchłonąć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom