Niski poziom??

Status
Zamknięty.

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Originally posted by proxima
Więc zamiast narzekać postarajcie się troszkę sami zadbać o to, aby jak najmniej było powielających się pytań i niedorzecznych tematów.

Większość osób które zakładają powielające sie pytania to osoby nowe które dopiero co dołączyły do grona forumowiczów. Kiedyś był pomysł żeby zrobić test przed rejestracją, pomysł został odrzucony i nie zamierzam go forsować, ale można przygotować stronę na której będą odnośniki do najczęściej pisanych postów.

Dziękuje za uwagę.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Originally posted by Vandervir
ale można przygotować stronę na której będą odnośniki do najczęściej pisanych postów.

co to da jest juz takich tematow pełno rozne zbiory linkow do tematow ale to nic nie da jak sie nie uzywa opji szukaj
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
co to da jest juz takich tematow pełno rozne zbiory linkow do tematow ale to nic nie da jak sie nie uzywa opji szukaj[/b]

otoz to, trzeba tez karac tych co nie szukaja. Bo usuwanie glupich postow nic nieda jak ciagle beda kopiowane "normalne" teamty,.
 
3

31337

Gość
dlaczego tylko tu sa takie problemy?
a no tak, haker.com.pl.
A kto niechcialby zostac hakerem na forum o takiej prohakerskiej nazwie.

Ja do glupich pytan nic niemam (nawet probujac na nie odpowiadac mozna znalezc inne ciekawe rzeczy).
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Vandervir
Ale za latwo mozna nowe konto zalozyc
Wystarczyło by proste zadanie z szyfrem Cezara, połowa na pewno by odpadła.
Tylko trzeba pamiętać że też są ludzie co potrzebują pomocy nie w sprawach:

"Hakowanie po AJPI"
"Znam numer, skąd hasło do gg"
"Włamanie na wp.pl"
"Pisanie nie wykrywalnego keyloggera"
"Niszczenie for"

Więc myślę że zadania z informatyki odpadają.
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Tylko ze to forum bylo keidys tylko o trojanach i zabezpieczeniach przed nimi ( tak gdzies tam wyczytlem), a wszyscy mysla ze tu naucza sie "hackowac" systemy,, storny, aplikacje i kolegow ;P
 

Dawid1991

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2007
Posty
15
Originally posted by lade
a wszyscy mysla ze tu naucza sie "hackowac" systemy,, storny, aplikacje i kolegow ;P
to niech sobie kupia ksiazke SSO www.hack.edu.pl , czyli forum dla lamerow, a napewno sie odnajda w tym swiecie, bo niestety, ale tam juz co drugie pytanie jest o gg,lub tibie
 

3e2wqde

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2008
Posty
3
według mnie ale to jest moje zdanie to jak na ok 87 tys uzytkowników to jest niezły poziom ale zauwazyłęm ze sa pytania jak schakowac kumpla czy cus ale tak to nie jest źle
pozdro dla wszystkich
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom