Nowy Moderator forum haker.com.pl

Status
Zamknięty.

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
smile.gif


Uchwala Najwyzszej Rady Forum haker.com.pl ( czytaj: Achates),
Najnizsza Wladza Sprzatajaca Forum (czytaj: co sobie wymyslisz)
oglasza wybory 2006 na Moderatora(ow) Forum, poniewaz Wladza Sprzatajaca Forum
nie nadaza z porzadkami
<


Wymagania:

1. cierpliwosc
2. cierpliwosc
3. cierpliwosc
4. sdrednia z matury 4, pokazac przykladajac do monitora.
5. Kilka slow o sobie - forma dowolna
<


Oferujemy:

1. duzo bezcennej zabawy
2. zielonego nicka + kwadraciki
3. grzebanie bez ograniczen dziale: KOSZ
<


wynagrodzenie:

0 zl + VAT


Kandydaci maga zglaszac sie sami, lub inni moga ich proponowac
smile.gif

(tutaj, nie na PW)

pozdrawiam
aniolek
<
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
Równe prawo dla wszystkich !!!! zeby nie bylo jak w Orwell'owskich powiesciach - są równi i równiejsi
<
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
według mnie do tego forum potrzeba kilku moderatorów, jeden chyba nie starczy...
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Mysle ze modzi powinni sami przejzec posty na forum i zaproponowac konkretnym osobom range moda.
Tak chyba bedzie najlepiej.

Pozdro


//EDIT
Widze ze sprawa ma sie tak ja jest, wiec ja tez sie zglaszam.
Przy czym uprzedzam, nowi beda mieli klopoty ze swoimi topikami, wszystkie nie na temat wypowiedzi odrazu edit albo kosz.

No i trzeba bedzie wypromowac nowe haslo:
'JESLI TWOJ TEMAT ZNIKNAL, UZYWAJ OPCJI "SZUKAJ"'

Bo tylko to chyba poskutkuje, a klikniecie przez moda 'Usun' takie trudne nie jest
<
 

_MaVeR_

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2005
Posty
204
Zapisuje sie
smile.gif


Porządek będzie ponieważ zaglądam w każdy nowy temat co sie pojawi



----
d3vil ma racje z tym zeby kilka modow dac
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Ja sie też zgłaszam, bo siedze na tym forum codziennie i w miare możliwości staram sie pomóc każdemu
smile.gif
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Właściwie to też moge być moderatorem, bo ostatnio za dużo tutaj siedze. Trzeba na tym forum porządek zrobić bo niedługo przyjdzie większa 'mafia' niż jest teraz :mrgreen:
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Jak tak sie zglaszacie to tez moge sie zlosic a co mi szkodzi najwyżej nie dopuszcza mnie do moda
smile.gif


Czyli zglaszam sie
smile.gif
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
I ja mogl bym sie zglosic ale mam problemy z dostepem do internetu i nie wiem kiedy sie to zmieni :[ postaram sie byc tu jak najczesciej ;]
 

Madzia

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
7
elo :] ja też się chętnie zgłosze , często bywam na forum i chociaż mam mało postów to dysponuje duża wiedzą :]
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
<div class='quotetop'>CYTAT("Madzia")</div>
elo :] ja też się chętnie zgłosze , często bywam na forum i chociaż mam mało postów to dysponuje duża wiedzą :][/b]

Ja za to ręcze, to moja kochana żoncia :wink:
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Ja bym mógł ale za żadko zaglądam na to forum, więc pewnie bym był nienajlepszym moderatorem. Mam doświadczenie w moderowaniu. Siedze tu długo, znam klimacik oraz osoby. Jednak brak we mnie zapału, coraz mniej, oraz nie jestem dyspozycyjny
smile.gif
ale może w Wakacje
smile.gif


PS: Proszę o moderatora który nie tylko będzie trzymał solidną ręką pożądek na tym forum ale także miał duży wkład w pisanie nowych artów przez urzytkowników jak starać się odpowiadać na pytania w miarę składnie i wyczerpująco
smile.gif


Pozdrawiam

DJBOSS666
 

Ziem

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2005
Posty
72
No to ja też się zgłaszam. Prawie codziennie zaglądam na forum. Pewnie małe szanse no ale cóż pożyjemy zobaczymy
<
.
 

Pepi

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
245
normalnie jak bym mial tu moda to bym zadbal o wykozystanie opcji szukaj.
setki razy powtarzane tematy czasem mecza
poczatkujacy nawet nie potrafia uzyc szukaj a co dopiero jak czytam jakiegos posta typu jak wykrasc haslo gg czy haslo ze mu byki wyskakuja przy kompilacji w BCB,DevCpp kodu ktory jest pisany w perlu
normalnie chcialbym to zamknac i do kosza

a dwa to ci ktorzy chca dodac jakis program (np trojana własnej produkcji) winni na forum w odpowiednim dziale zamiescic pożadne FAQ aby uniknac setki postow czest na ten sam temat

wtedy mysle ze to forum by nabralo wartosci jako konkretna baza danych bo tak to narazie czesto widac haos.

ja moglbym sie tego podiac ale jestem modem na innym forum i tam tez jest praca
choc casem moglbym skarcic za jakas akcje partyzancka przeciwko regulaminowi

Pozdro

A dla nie kumatych >>> klikaj w opis :rotfl:

PS sry za orto ale sie :piwko: oraz :ganja: hehe
 

ehacker

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2005
Posty
54
Forum odwiedzam codziennie, lecz juz nie odpowiadam
smile.gif
a pozatym zmieniło by sie to gdybym dostał moda, więc zgłaszam się.

Pozdrawiam
 

Ufok90

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2005
Posty
44
@UP: Nabijanie postów :-x

@Topic: Mi się wydaje, że moda powinna dostać osoba, która ma najwięcej "punktów Pomógł". Ich ilość odzwierciedla, ile dana osoba wie i czy potrafi pomagać innym forumowiczom
<

Jeśli ta osoba się nie zgodzi to można zaproponować to komuś innemu, kto jest tak jakby na drugim miejscu

PS: Z tymi miejscami to pomijamy obecnych moderatorów
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
Ufok90: co do moda na podstawie ilosci punktow "pomogl" , bym sie nie zgodzil.. jest wiele osob na tym forum ktore za "plusika" daly by sie pociac., odpowiadajac na durne pytania i na sile wchodzac komus w jame bez wazeliny, zeby dostac bonusa i poszczycik sie dorobkiem punkcikow ;-) wkoncu w wiekszosci przypadkow prosby polegaja na znalezieniu czegos w(na) google, bo autor postu jest na tyle leniwy ze tego nie potrafi. Wiec plusik za odwalenie za kogos roboty chyba nie swiadczy o wiedzy odpowiadajace .. no chyba ze sie myle...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom