Nowy Moderator forum haker.com.pl

Status
Zamknięty.

_MaVeR_

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2005
Posty
204
licker kilka miesiecy sie spozniles
<
 

whitehawk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2005
Posty
67
stary moderator musi odejsc . Lepper na MODA , albo Beger ma takie slodkie korwiki w oczkach - JOKE
<
 

LICKER

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2003
Posty
83
Lepiej mi wychodzi pisanie w bitach... 01101010010101011011011110101000100101010
Widzisz ;]... A chyba właśnie o to chodzi ;]
A tak poważnie to mam dysleksje.... wiec to nie moja wina....
Więc jak szybko pisze to się nie zastanawiam nad ortografią tylko nad treścią....
Bo jak bym się zastanawiał to bym pisał.... dłuuugo...
Zresztą nie widziałeś mojego zeszytu od polskiego.... nie widziałeś jak pisze...
Moje pismo jest... nieczytelne. ;]
Jedyny ratunek... klawiatura :]

------
Powyższy tekst został sprawdzony MS Wordem pod względem ortografii…
:pPP
<
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Originally posted by LICKER
A tak poważnie to mam dysleksje.... wiec to nie moja wina....

A niby kogo? Moja?
To że jesteś dyslektykiem, nie zwalnia cię z obowiązku poprawiania siebe. Przepuszczenie tekstu przez Worda to jest kwestia 5 minut roboty, a skoro Tobie sie nie chce poświęcić 5 minut na doprowadzenie posta do porządku, to jest to TWOJE lenistwo, za które będziesz sądzony.
 

LICKER

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2003
Posty
83
Jak nie zauważyłeś to właśnie już przepuszczam przez Worda tekst :clever:
Więc już błędów nie będzie ;]
( Chyba że Word jest głupi :] { Wtedy też to nie będzie moja wina
<
} )
Wniosek: Wszyscy uczymy się na błędach ;]
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
po raz oklejny sie naraze...
LIST DO MODERATOROW!!!!

Jest tu wielu modow, ale mam nieodparte wrazenie ze czesc z nich ma serdecznie w powazaniu swoje obowiazki... codziennie pojawia sie ogromna ilosc debilnych postow/topicow ze az mnie krew zalewa jak po raz kolejny czytam haslo w stylu "jak sie wlamac przez IP"... ludzie - zrobcie cos z tym forum bo coraz mniej chce mi sie tu zagladac, a jak tak dalej pojdzie to ludzie zaczna sie z nas smiac.
Nie chce tu nikogo oskarzac, ale popatrzcie co sie dzieje na poszczegolnych boardach - dno, wodorosty i 5 metrow mulu...
Stanowcze NIE!!! dla debilnych i idiotycznych postow, przez ktore trzeba sie przedzierac jak przez podrownikowa dzungle, aby znalezc interesujacy topic.
I tu Panowie (i Panie jezeli takowe istnieja) moderatorzy - albo zrobicie z tym porzadek, albo znajdzcie kogos kto zrobi...

pozdrawiam.
Killrathi
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by killrathi
po raz oklejny sie naraze...
LIST DO MODERATOROW!!!!

Jest tu wielu modow, ale mam nieodparte wrazenie ze czesc z nich ma serdecznie w powazaniu swoje obowiazki... codziennie pojawia sie ogromna ilosc debilnych postow/topicow ze az mnie krew zalewa jak po raz kolejny czytam haslo w stylu "jak sie wlamac przez IP"... ludzie - zrobcie cos z tym forum bo coraz mniej chce mi sie tu zagladac, a jak tak dalej pojdzie to ludzie zaczna sie z nas smiac.
Nie chce tu nikogo oskarzac, ale popatrzcie co sie dzieje na poszczegolnych boardach - dno, wodorosty i 5 metrow mulu...
Stanowcze NIE!!! dla debilnych i idiotycznych postow, przez ktore trzeba sie przedzierac jak przez podrownikowa dzungle, aby znalezc interesujacy topic.
I tu Panowie (i Panie jezeli takowe istnieja) moderatorzy - albo zrobicie z tym porzadek, albo znajdzcie kogos kto zrobi...

pozdrawiam.
Killrathi

Jestes na forum krotko nie pasuje to wypad! w internecie jest sporo stronek z wyrzszym poziomem. Moderatorzy robia co moga ale nie moga byc na forum 24 na dobe wiec masz przycisk raportuj i klikaj go jak widzisz ze post jest nieodpowiedni.
NAJWAZNIEJSZE JAK WIDZISZ (jak to napisales) DEBILNY I IDIOTYCZNY POST/TEMAT TO NIE ODPPOWIDAJ A ZARAPORTUJ.Zamiast nazekac napisz jakis sensowny i madry post. Lub napisz jakies faq ktory pomoze nowym uzytkownika.

ps. Panie sa na forum wiec nie wiem dlaczego napisales jesli takowe istnieja.
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
nie czyatsz ze zrozumieniem...
chodzilo o Panie moderatorki (chyba tak sie to odmienia)

a odnosnie mego czasu na forum to zaskocze Cie - bylem tu kilka ladnych lat temu (1 wersja strony i forum) bardzo aktywnym userem... Mialem inny nick, ale jest obecnie zajety przez kogos innego...

poza tym jedna jeszcze sprawa - nie jestes az taka wielka persona aby warczec na mnie w ten sposb - "wypad" to do kolegi, a ja za takowego sie nie uwazam
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
Originally posted by killrathi
nie czyatsz ze zrozumieniem...
chodzilo o Panie moderatorki (chyba tak sie to odmienia)

Jest tutaj tylko jedna
<


Wiele bylo postow na temat poziomu forum, i odpowiedz zawsze taka sama:

Nie podniesiemy poziomu forum, zostanie takie jakie jest, ma swoj urok i klimat, jednym bedzie to odpowiadalo innym nie i nic na to nie poradzimy.

Forum nie nalezy do malych (widac w statystykach) moderatorzy staraja sie
jak najlepiej wykonywac swoja prace za 0 zl +VAT
<
nie sa w stanie pilnowac forum przez 24 h.

killrathi nie narazasz sie nikomu, napisales wlasna opinie, czesto sama mam dosyc jak czytam 100 pytanie jak zlamac haslo GG - kasuje - i znow sie pojawia - to jak walka z wiatrakami, ale lubie to forum podobnie jak Ty.

pozdrawiam
aniolek
<
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom