Nowy polski trojan: Wspomagacz: Reload

hakier

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2004
Posty
12
cześć , dlaczego nie można rozpakować pliku wsp.exe ,dajcie link z którego można ściągnąć Wspomagacza W2k5 bez tego błędu
 

tellemah

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2004
Posty
3
Mam pyatnie do autora bo juz chyba z 30 razy ściągam dalej to samo,pisze ze błąd wsp.ddl crc podczas wypakowania i nie chodzi!!!
Mam najnowszego Winrara 3.42, winzipa 9.0,power archiwera,WinAce i żaden powiadam nie mógl tego wypakowac a naprawienie archwium nic nie daje bo dalej się te cuda dzieją.
Aha ściągam i fleshgetem i w windowsie i w operze i nic,czy nie można zamieśc innego linku ale takiego co na 100% by działał po rozpakowaniu?
 

TeZaLrUs

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2004
Posty
1
hmmm... ja mam ten sam problem nie chce sie rozpakowac... wylaczylem antyvira i dalej ten sam blad... 2 najwazniejsze pliki sa uszkodzone. probowalem kilka programow i nic
<
Mam prosbe Niech ktos komu dziala nowy W2k5 niech go spakuje jeszcze raz i udostepni albo wysle mi na e-maila : [email protected] albo niech ktos powie czy to u mnie jest cos zjebane ze nieche mi sie to rozpakowac :|
 

Khack

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2005
Posty
19
Mam ten sam problem. Pisałem już w tej sprawie, ale autor postu nie odpowiedział.. tzn. odpowiedział, że już "powinno być dobrze" a nie jest!
Jak ktoś by mógł mi go przesłać na maila byłbym wdzięczny: [email protected]
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
heh a mi sie wypakowało, wszystko jest ale jeszcze się nim niebawiłem i niejestem w tym za dobry ale mogę go porozsyłać.
 

wariat2k4

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2004
Posty
2
Originally posted by rafal759
heh a mi sie wypakowało, wszystko jest ale jeszcze się nim niebawiłem i niejestem w tym za dobry ale mogę go porozsyłać.

Witam bylbym bardzo wdzieczny gdybys przeslal mi wspomagacza 2k5 na maila bo tez nie moge go poprawnie rozpakowac :/

EDIT
<

sorry zlego mailapodalem, ten jest poprawny :
[email protected]

z gory dzieki :]

Pozdro!!
 

totallamer

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2005
Posty
1
witajcie. czy ktos moze wytlumaczyc lamie co lama robi zle
smile.gif
.
Mam problem z powiadamianiem o IP ofiary. W ustawieniach Gadu-Gadu, w serwerze wpisuję nr GG (nowy, nie używany), Numer GG klienta to mój nr GG . W E-mail też wpisuję wszystko tak jak być piwinno i nie chodzi. O co chodzi? Wpisując IP mam połączenie z trojanem. Czy to jakaś niedoróbka, czy ja jestem niedoróbka :0 ???
Zapomniałem dodać że chodzi o nowego wspomagacza.
 

Gallager

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2005
Posty
6
Wspomagacz jest (auto cenzura) :) i jeszcze nie wykrywalny ciekawe jak długo pewnie zaraz ktoś siądzie na te forum ale programik to kawał dobrej roboty uznanie dla autora..
<


PS.specjalne podziękowania dla wojassa..
 

cox

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
9
Od kiedy nod32 wykrywa wspomagacza mam z nim problem.Nie mogę uruchomić klienta!Wyłączyłem antywira ale problem nie znikł.Co więcej nod 32 wykrywa tylko klienta a nie serwery!!!Ikona klienta zmieniła się na defaultową exe a po kliknieciu wyskakuje"System windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia,ścieżki lub pliku.Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień,zby uzyskać dostęp do elementu.
 

Radar41

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2005
Posty
53
Ja bym polecał odinstalowanie nod32 czyli AV.


A ja mam inny problem.Otóż robie 2 nowe numery w GG.I wszystko jest niby OK.Znaczy konfiguracja jest na pewno dobra.Jak wpiszę swoje IP to połączy się ze mną P2P.Ale niestety przez server GG nie chce.

Mam pytanko.Jak dodaje (+) osobę w już skonfigurowanym wspomagaczu to kogo numer należy tam wpisać w NUMER GG? Osoby z którą chce się połączyć (bo tak robie) czy numer Klienta albo servera GG?
Zawsze jest ze osoba jest ON-LINE a jednak sie nie połączy.Wyskakują tylko te dziwne literki.

Proszę o odp.
Z dóry dzięki.Pozdro
 

koles100

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2005
Posty
2
Mam problem z tym trojanem. Moja ofiara jest w sieci lokalnej i nie używa firewalla. Na "liście kontaktów" mam wpisać numer IP (Host) wewnętrzny w sieci, czy numer serwera osiedlowego? Bo sam juz nie wiem, jedyne, co mi się udało osiagnąć do tej pory, to włamanie się na własny komputer przez localhost. Gdy ofiara zaisntalowała fałszywy serwer dostąłem maila z informacją, że numer gg wspomagacza to 0, nie wiem czemu, przecież wcześniej wpisałem inny numer podczas tworzenia serwera. :/
 

koles100

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2005
Posty
2
Czy ktoś mogłby mi wysłac poprzednią wersje tego trojana? Wspomagacz 2k5 nie za dobrze u mnie działa :? Jakby co, to prosze odezwac się na gg.
5545602
 

krajech1234

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2005
Posty
5
...

Jusz go sciągnełem i kliknełem plik klient i tu błąd Program wykonał nieprawidłową operacje ......... prosze o kontakt lub przysłanie folderu z tym programem [email protected] gg 5992779
 
Do góry Bottom