Problem z Back Track 5

Meos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2012
Posty
13
Witam, mam problem z odpaleniem Back Track 5 z usb i płyty. Ściągałem dosłownie wszystkie wersje, po wybraniu trybu deflaut zaczyna się wczytywanie, a po chwili na ekranie pojawiają się paski jak w załączniku. Po tym w górnej części ekranu pojawiają się jakby ucięte litery. Proszę o pomoc.

25012012307.jpg
 

harbinger

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2012
Posty
91
radeony nigdy nie były do końca super wspierane w środowiskach linuksowych.. przynajmniej tak było jeszcze jakieś 2 lata temu, ale wątpię żeby coś się w tej materii zmieniło do tej pory..

inaczej: sam kiedyś miałem Radeona i miałem z nim więcej problemów pod pingwinem, niż z niego uciechy.. zrezygnuj z framebuffera i śmigaj na driverach VESA
 

Meos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2012
Posty
13
Kolejne pytanie newbiego, jak to zrobić. W google nie ma zbyt wiele na ten temat. Ubuntu chodzi bez problemów.
 

harbinger

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2012
Posty
91
podczas bootowania systemu w GRUBie bodajże była do wyobru opcja uruchomienia systemu bez framebuffera.. jednakże niestety nie pamiętam dokładnie, a w tej chwili nie mam jak sprawdzić
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
skoro działa Ci Ubuntu to może doinstaluj programy z BT do Ubuntu? wyjdzie na to samo bo BT jest oparty na Ubuntu
 

Meos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2012
Posty
13
Problem już jest rozwiązany, zrobiłem tak jak powiedział harbringer.
 

tomy44pl

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
6
mogę wiedzieć po co Ci BackTrack?

to samo można osiągnąc na każdej dysytybucji.
zbyt słaby by podołać?
 
Do góry Bottom