Problem z Bindowaniem...

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
za takie pytania powinny byc ostrzerzenia bo bylo juz na tym forum z 1000 razy i nikt nie moze sie pofatygowac zeby poszukac tylko od razu nowy temat
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
tak jak ci pisza koledzy wyżej plik exe to jest plik executable ( czyli plik wykonywalny ) on cos wykonuje , a jpg. , gif. wyswietlaja tylko dane na monitorze ( kolorki ) , wiec nie da sie zbindowac exe z fotka zeby wyszlo rozszerzenie jpg , to jest tak samo jak bys w pliku txt napisal slowa piosenki i zrobil rozszezenie mp3
prosciej to nie wiem jak ci to wytlumaczyc , zrób baaaaaaaaaarrrdddzzoooooo dluga nazwe i nie bedzie widac rozszezenia bedzie takie cos barrddddzoooo.... zamiast bardzo.exe
ps. mozesz sie pobawic z archiwum sfx czy jakos tak ( nie bawilem sie z tym ) i jak koles rozpakuje to exe sie odpali

Pozdro
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
powinien byc w rejestracji punkt czy wiesz ze nie binduje sie z jpg. jak napisze ze tak to zeby mogl tylko czytac posty
<
ile mozna odpowiadac kazdemu na to samo pytanie
 

Oorus

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2007
Posty
218
Ja tam polecam bindowanie do *.scr i dodanie ikonki z *.jpg i tępak myśli, że scr to od screen pochodzi i że to obrazek ;] Sam się kiedyś nabrałem :glupek2:
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Nie tylko on, tak samo 'komplikacja' kodu. Jak widzę takie perełki to mam ochotę zbanować ten zakres IP.
 

DavidoRoz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
29
Hej... Dawno mnie tu już nie było
smile.gif
Mam pytanie nie problem
<
czy by sie dało zBindować Trojana z jakimś plikiem worda,notatnikiem ??
Prosze napisać jak naj szybciej:)
z gory dziękuje
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
nie
jedynie exploity wchodza w gre
najwyzej moze byc notepad.exe, uruchomienie notatnika i trojana w tle
wtedy jak najbardziej
 
Do góry Bottom