Punkt Zrzutu - Nowy? Wpadnij zanim zadasz jakiekolwiek pytanie!

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Zrobiłem wcześniej próbę zalogowania się na FB z byle jakim hasłem, które nie zostało przyjęte, więc chyba ta osoba FB posiada. Pytanie, czy mogę jakoś sprawdzić, kto to, mając sam e-mail, może jakiś program?

Nie. Żeby sprawdzić czy ktoś zajął już ten email musisz spróbować się zarejestrować. Samo zalogowanie nie wystarczy.

A jak ten programik miałby działać? ^^
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Inną możliwością jest "przypomnij hasło" i podanie tego E-Maila, nie trzeba wtedy zbędnie zakładać konta na jakimś portalu, aby to sprawdzić.
 

nowy12

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2012
Posty
3
Inną możliwością jest "przypomnij hasło" i podanie tego E-Maila, nie trzeba wtedy zbędnie zakładać konta na jakimś portalu, aby to sprawdzić.

Spróbowałem i wyskoczył komunikat
"Podejrzewamy, że wprowadzone przez Ciebie informacje są nieprawidłowe. Prosimy o potwierdzenie!"
oraz jedno nieaktywne konto, które nic mi nie mówi i nic na nim nie ma. Chyba więc na tym mailu nie ma profilu na FB, w każdym razie dzięki za pomoc.

@Vandervir
Heheh, pomyślałem sobie - program-cudo, który pokazuje konto osoby na podany mail, na razie to chyba jednak w strefie marzeń :rolleyes:
 

L33K

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2010
Posty
3
Witam, jak zrobić żeby pola logowania joomli (oczywiscie klon strony) wpisywane pola przekierowywały wpisane dane do pliku .txt?
 

L33K

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2010
Posty
3
Witam otóż znalazłem dziwny kod w logowaniu joomli
<input type="submit" style="border: 0; padding: 0; margin: 0; width: 0px; height: 0px;" value="Logowanie" />
<input="hidden" name="option" value="com_login" />
<input="hidden" name="task" value="login" />
<input="hidden" name="23f897a219842c662d1b1bfc3fadac7b" value="1" /></form>

Te 4 scieżki były ukryte, do czego mogą służyć i co to jest za kod ? 23f897a219842c662d1b1bfc3fadac7b próbowałem go przerobić na text ale nie nie ma jak...
 

MadWolf

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2012
Posty
1
Witam.
Jestem nowy i jestem kompletnym laikiem, a moim problem jest stary laptop compaq armada 500. Laptop ten po ekranie startowym win 2000 professional, wita mnie oknem Novell Login v4.71 gdzie trzeba podać Username i password. Jest jakiś sposób na złamanie hasła/zalogowanie lub odpalenie Windowsa bez potrzeby logowania?
Mam nadzieje ze nie jest to nad wyraz głupie pytanie :)
 

agagaga

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2012
Posty
2
Cześć,
Jestem nowa na forum :) Moim problemem jest program kontroli rodzicielskiej Norton Online Family (zainstalowany na windows vista 32bit). Z pewnych powodów muszę używać komputera mojego brata, na którym jest on zainstalowany i nie usmiecha mi sie wolanie rodziców za każdym razem kiedy potrzebuję hasła. Na temat tego programu nie znalazłam dosłownie nic (oprócz ochów i achów) w internecie i na waszym forum. Może ktoś z was miał styczność z tym programem i orientuje się w jaki sposób można złamać hasło, lub przynajmniej sprawdzić gdzie jest ono zapisane? Z forum dowiedziałąm się też o keyloggerach - czy w tym wypadku to dobry pomysł (na komputerze jets zainstalowany antywirus, ale pewnie wystarczyloby go wylaczyc).
Dodam ze jestem kompletnym laikiem w tych sprawach, dlatego będę bardzo wdzięczna za pomoc :)
 

agagaga

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2012
Posty
2
Cześć,
Jestem nowa na forum :) Moim problemem jest program kontroli rodzicielskiej Norton Online Family (zainstalowany na windows vista 32bit). Z pewnych powodów muszę używać komputera mojego brata, na którym jest on zainstalowany i nie usmiecha mi sie wolanie rodziców za każdym razem kiedy potrzebuję hasła. Na temat tego programu nie znalazłam dosłownie nic (oprócz ochów i achów) w internecie i na waszym forum. Może ktoś z was miał styczność z tym programem i orientuje się w jaki sposób można złamać hasło, lub przynajmniej sprawdzić gdzie jest ono zapisane? Z forum dowiedziałąm się też o keyloggerach - czy w tym wypadku to dobry pomysł (na komputerze jets zainstalowany antywirus, ale pewnie wystarczyloby go wylaczyc).
Dodam ze jestem kompletnym laikiem w tych sprawach, dlatego będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Pytanie nieaktualne.
 

ARIFEX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 15, 2012
Posty
1
Ha! Ja was wszystkich rozwale swoim pytaniem... Potrzebuje na mierzyć jedną osobę oszukuje i naciąga inaczej kradnie... Ogólnie by mi to nie przeszkadzało aż sama zostałam oszukana. Zainteresowaną osobę proszę o kontakt
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Cześć,
Jestem nowa na forum :) Moim problemem jest program kontroli rodzicielskiej Norton Online Family (zainstalowany na windows vista 32bit). Z pewnych powodów muszę używać komputera mojego brata, na którym jest on zainstalowany i nie usmiecha mi sie wolanie rodziców za każdym razem kiedy potrzebuję hasła. Na temat tego programu nie znalazłam dosłownie nic (oprócz ochów i achów) w internecie i na waszym forum. Może ktoś z was miał styczność z tym programem i orientuje się w jaki sposób można złamać hasło, lub przynajmniej sprawdzić gdzie jest ono zapisane? Z forum dowiedziałąm się też o keyloggerach - czy w tym wypadku to dobry pomysł (na komputerze jets zainstalowany antywirus, ale pewnie wystarczyloby go wylaczyc).
Dodam ze jestem kompletnym laikiem w tych sprawach, dlatego będę bardzo wdzięczna za pomoc :)
A nie wystarczy poprosić rodziców o założenie konta z pełnymi prawami administratorskimi i wtedy zniesieniu tam uprawnień dla Ciebie?:p
 

stern

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2012
Posty
3
to ja zadam pytanie z innej beczki.
Jak znalezc kogos sensownego do wykonania zlecenia? Wlam na email, ftp, nk, fb czy cokolwiek w tym kierunku?
Poki co moje starania spelzly na niczym.. :/
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
to ja zadam pytanie z innej beczki.
Jak znalezc kogos sensownego do wykonania zlecenia? Wlam na email, ftp, nk, fb czy cokolwiek w tym kierunku?
Poki co moje starania spelzly na niczym.. :/
Sensownego? Pewnie chodzi o to, zapłacę jak dostane hasło, zgadłem? ;)
 

stern

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2012
Posty
3
w niejednym watku przeczytalem, ze nie nalezy placic przed robota
jednak, zeby sie uwierzytelnic puscilem drobna zaliczke... zaliczka wystarczyla oszustowi na piwo i tyle widzialem wykonanie zlecenia
internet jest cudowny, anonimowy i pelen naiwnych ludzi.

Kazdy chce sie jakos zabezpieczyc, mi za zapewnienie wykonania roboty wystarczylby na przyklad zrzut ekranu z maila czy ftp.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Jak wybierasz kogoś z brzegu to trudno się dziwić :)
 

stern

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2012
Posty
3
nowemu troche trudno jest stwierdzic kto jest pierwszym z brzegu, a kto drugim
poza tym glupio jest spamowac wszystkich na PW :p
 

Skilled7

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 7, 2012
Posty
1
Mam pytanie odnośnie IP.
Ostatnio byłem na tsie gdzie było w kanale 20 osób, dwóch osobników zaczęło się kłócić. Ten pierwszy zdobył IP tego drugiego i powiedział, że jeśli się nie przymknie to "będzie źle z jego komputerem". Oczywiście nie przymknął się i po kilku sekundach było "User lost connection". Pytanie moje jest takie czy użył poprostu Dos'a i go zpingował czy co ?
Głównie chodzi mi o to czy mogę komuś zamulić internet na kilka-kilkanaście posiadając jego IP tak, by wywaliło go z danej gry, z ts'a itp.

Proszę o odpowiedź :)
 

wiertar

Użytkownik
Dołączył
Październik 9, 2012
Posty
1
siema, jestem totalnym laikiem i mam kilka pytan.
po pierwsze czy istnieje jakiś skuteczny program ktory "odzysuje" zapisane hasla np. do FB, bo widze ze jest tego masa, ale obawiam sie ze wiekszosc to od dupe rozbic. logowal sie ktoś na fb z mojego komputera i oknie logowania jest adres email, ale jak wchodze firefoxa zakladke bezpieczenstwo i zapisane hasla to niestety nie zapisuje hasel z FB.

no i jeszcze jedno, jaki polecacie program do zapisywania wlasnie hasel ze stron takich jak Facebook itd. fajnie gdyby to bylo cos prostego i skutecznego. pozdrawiam i dzieki za pomoc
 

Guli21

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2012
Posty
2
To mój pierwszy post więc na wstępie witam Wszystkich.
Moje pytanie brzmi czy mogę odczytać w jakiś sposób hasło do poczty osoby korzystającej z tego samego komputera co ja?
Kiedyś widziałem taki program, który zapisuję w notatniku wszystkie klawisze wciśnięte od odpalenia windowsa, znacie może jego nazwę? bądź lepszy sposób?
Pozdrawiam :)
 
Do góry Bottom