show your screen

skynet1248

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2008
Posty
41
<div class='quotetop'>CYTAT(Wojtek @ 17.05.2009, 9:55) <{POST_SNAPBACK}></div>
Został bym przy 3.5 na Twoim miejscu, ale jak chcesz potestować:[/b]
KDE4 właśnie pojawił się w testing i powiem tylko tyle kaboom nie zadziałało poprawnie
<
 

Dyzajash

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2008
Posty
3
dosyć stary mój pulpit (Debian Testing + Gnome) :
200810062001011280x1024gh2.png


2h7dh6d.jpg

<- To jeden z nowszych ale chyba go zmienię bo ikonki za duże ;D

n54x0o.jpg

<- to jest moje elive czyli Debian +e17+conky
<


34q3bif.jpg

<- no i to moja wida ale i tak używam jej tylko do 2 aplikacji i tych 4 gierek ;D
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713



Mały update...
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
A to ja tez dodam swoj xD
<


beztytuuevd.jpg
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no przepraszam ale co masz do Visty ??
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Do Visty mam tyle, że w tym temacie nie napiszę tego. Chcesz porozmawiać na ten temat to e-mail bądź PW.

Pobędę jeszcze przez chwile złośliwy:
1. W podpisie masz tekst Ryszarda Peji (nie wiem jak się nazywa).
2. Słuchasz Ryszarda Peji.
3. Na tapecie masz tekst Ryszarda Peji.
4. Na pulpicie masz tekst piosenki Ryszarda Peji.
5. Założę się, że masz jego koszulkę, stronę startową Peja.pl, kołdrę z napisem 'Rychu Peja Kontratack'uje!' a na szafce ołtarzyk.
Nie obraź się ale - masz jakiś kompleks?
// Nabijam się z Ciebie, więc się nie obraź. Nie chcę Cię obraźić.

A jeśli uczysz się O.B. i C++ to brawo.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
hmmm, powiedzmy ze zakoncze ten mały spor
<
na PW nie mam zamiaru kłocic się w czym vista jest dobry, powiem tak:

1. na Viste narzekaja tylko Ci co nie umieją sie nią posłogować, mam vistę od Bety RC2 i nigdy na nią nie narzekałem (a jestem wymagający, Vista chodzi szybciej i lepiej niz XP), owszem ale styknie max godzinka małych ustawien, aby było jak w XP. tylko jak sie nie umi wyłączyć UAC... Naprawdę Vista to dobry system tylko taką opinię sobie narobił popraez wypowiedzi Lamerow. Koniec tematu
<


Pobędę jeszcze przez chwile złośliwy:[/b]

Co masz do Rycha Peji
<
Jeden z najlepszych Raperow, bo robi Rap a nie
nie mam kołdry ani zadnego ołtarzyka
<
<

to nie jest zaden tekst pioseki:p
mi to nie przeszkadza jak czasami ktoś mi powie takie rzeczy - każdy słucha co lubi, zaloze się ze tez mogłbym się ponabijać z Ciebie
<


no coż troche mi się tego napisało. Ucze się C++ ponieważ O.P juz mam w miare opanowany
<
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Offtop: Kto jeszcze uważa że Vista jest Cool? ;>
Ja osobiście jej nienawidzę, już bardziej podoba mi się Win7 RC (zarówno z zachowania jak i funkcji) co nie zmienia faktu, że i tak nigdy nie byłem wielkim fanem Win (no może poza wersją 3.11, moim pierwszym systemem po DOSie z NC) ;D
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Jak ktos lubi viste to niech sobie ma, ja osobiscie mam duzo problemow z instalacja aplikacji, albo nie dzialaja albo **uj wie co xd
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no ja nie wiem co macie do Visty, mam ja ponad rok (pelną wersje) i nigdy nie narzekałęm, wszystko pięknie chodzi, wystarczy wylączyć kilka usług i UAC i jest git, Vista chodzi szybciej niz XP, bo XP po czasie zawsze zamula, jak juz mowiłem mam rok i nic mi nie zamula
<


Zresztą to nie temat zeby krytykować systemy, bo kazdy jest dobry. po co ma się skonczyc tak jak kiedyś w innym temacie
<
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Vista chodzi szybciej niz XP[/b]
Gówno prawda
smile.gif
Zależy kto, jak gospodaruje XP. Podobnie z Vistą. Ale ja nie lubię jej m.in. dla tego że ma bardzo nie przyjazny interface. Po prostu to nie jest system dla mnie. Sekretarka może na tym pracować - ja nie.
Zawsze wolałem XP od innych OS ale dzisiaj zobaczę Ubuntu. Każdy tak zachwala to trzeba sprawdzić
<

Mimo wszystko dla mnie prostota jest potrzebna, bez żadnych udziwnień a Vista ma ich aż za dużo.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
zrzutekranu1pxc.png
KDE 4, polecam windows 7 ssie ; p
<a href="http://img14.imageshack.us/img14/6861/zrzutekranu1pxc.png" target="_blank">
</a>
 
Do góry Bottom