solą po oczach...

Status
Zamknięty.

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Tak więc byłem tu krótko, ale chciałbym zwrócić uwagę na pare spraw:

Moderatorów jest prawie tyle samo co userów. To troche przeszada, a ich ingerencje widać w każdym niemal poście.

Reklamy w opisie: głupie jest to jak bardzo to tu drażni moderatorów (i tylko ich), no ale trudno. Natomaist głupsze jest to, że jest jakaś wyróżniona grupka, jakieś kółka wzajemnej adoracji.

Napisałem posta, o tym w wątku o reklamach przy nicku. Został ładnie wycięty, czóż to chyba drażliwy temat? Tu ma być jak na Interii, gdzie się forum ładnie 'przycina' by było poprawne?

Jedyne co w tym forum jest dobre to userzy (bardzo pozytywni ludzie), reszta kompletnie leży. Oczywiście można powiedzieć: "Znajdz sobie lepsze forum" - dobry pomysł, żegnam.

PS by nie byo że znów reklama, nie podam linka ale powiem że jest o tym samym i ma czarne tło:)
PPS było by miło gdyby jakiś moderator (a ogrom ich wszak tu) zkasował moje konto, ja nie znalazłem takiej opcji w ustaweniach niestety.
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Natomaist głupsze jest to, że jest jakaś wyróżniona grupka, jakieś kółka wzajemnej adoracji.[/b]

Chodzi ci o Special Userów? Przejrzyj forum, to się dowiesz o co chodzi.

--- ---

1. Zanim się pisze na forum, przegląda się regulamin
2. Nie przeglądnąłeś ważnych tematów
3. Zanim popiszesz - poczytaj i posiedź chwilę na forum, a dopiero potem się wypowiadaj.

I potem się dziwisz, że tu źle jest. Proszę bardzo, wejdź sobie na inne forum i tam pisz. Pewnie się zdziwisz po raz kolejny.
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Re

Linki w opisie to ważny temat? Nie pomyślałem że to tak ważne :whoeva:
Nie wiem czemu mój post o reklamach usnieto, był pod kazdym wzgledem poprawny.
Jestem userem na wielu forach, nigdzie tak nie ma jak tutaj. I czemu moderator sie jeszcze nie wypowiedział?
Zegnam
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Drażni nas? Otóż nie, my pilnujemy tego co zostało ustalone przez regulamin i inne zarządzenia.
Że nie miałeś ochoty przeczytać regulaminu (tak, jest tam o reklamach) to nie nasza wina.

Co do ilości moderatorów to zacytuję Ci coś:
Nasi użytkownicy napisali 62697 postów, tematów 9429
Mamy 71155 zarejestrowanych użytkowników[/b]
Zobacz też na statystyki i dokładnie się przyjrzyj ilości nowych postów na miesiąc.
Wiesz ile czasu trzeba poświęcić aby zmoderować tyle wiadomości?

A, i jeszcze raz te nieszczęsne reklamy. Te forum nie jest po to żeby wywindować sobie oglądalność swoich stron, Ci którzy sobie na to zasłużyli mają odpowiednią rangę i mogą mieć linka w podpisie.

Do zobaczenia.
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Mówisz, że userzy forum są pozytywni. A czy to nie oni są najwazniejsi na forum?

Duża ilość modów, to raczej tylko na plus. A jeśli narzekasz, że ingerują wprawie każdy post na forum (lol) to chyna nie widziałeś innych serwisów. Tu warn sie zdarza, edycja postu też czasem. Dla odmiany na innym z for, adresu nie będę podawał. Najwyżej powiem, że to najlepszy polski traker. Warny lecą jak z kałasza i każdy n00b jest katowany edycją i warnem [tylko jednym bo za drugim jest ban]
Tak więc, tu tak naprawde, luz nie jest wystarczającym słowem.
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
Originally posted by D0han
Ci którzy sobie na to zasłużyli mają odpowiednią rangę i mogą mieć linka w podpisie.

a tak z ciekawosci to czym sobie zasluzyli ? lub jesli odpowiedzia ma byc ze nie moja sprawa , to pytanie pomocniecze : czym sobie zasluzyc ? i czy Ci ludzie to Ci niebiescy Special User czy cos ?

pozdrawiam
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Którzy, zrobili dużo dla strony/wspierają ją w jakiś sposób/reklamuja ?

Nie zauważalne jest, że część SU to programiści dający na to forum swoje programy?
 

mjl89

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2006
Posty
155
Re: Re

Originally posted by RobertG
Linki w opisie to ważny temat? Nie pomyślałem że to tak ważne :whoeva:
Nie wiem czemu mój post o reklamach usnieto, był pod kazdym wzgledem poprawny.
Jestem userem na wielu forach, nigdzie tak nie ma jak tutaj. I czemu moderator sie jeszcze nie wypowiedział?
Zegnam

Nikt Ciebie nie zmusza do odwiedzania tego forum, a przy rejestracji akceptujesz regulamin.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Dziwie sie ludzia ktorzy nie przeczytaja regulaminu ,a sa najmadrzejsi.
Ja tylko pilneje tego co zostalo ustalone. To administrator dal mi status moderatora nie dlatego zebym byl kolejnym zielonym tylko dla tego zebym sprzatal
<

Jak nie pasuje to idz na uw-team.org lub unitedcrew.net zobaczymy ile dni wytrzymasz bez ban-a. A reklamy w podpisie otoz nie!! Nie czepiamy sie reklam tylko linkow w podpisie !! Tylko uzytkownicy zaslozeni na forum moga miec takowe. Kolejny watek po co miec link w podpisie jak masz co stakiego jak WWW w opcjach konta ?
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
poruszyło się...

Jeden z moderatorów przytoczył statystyki. Otóż większość z tych userów nie bierze wogóle udziału w życiu forum - pewnie już nie pamiętają iż sie tu zarejestrowali. No ale licznik idzie w góre a statystyki cieszą...

Dostalem pw: "Proszę o usunięcie strony z podpisu." Miło, zkasował bym, tylko nie można było zaczekac 1 dzień od wysłania tej wiadomości? Moge chyba nie sprawdzać skrzynki co godzine? Nadgorliwość.
FDJ czytam te fora, miło mi życzysz, przynajmniej szczerze. Ja znalazlem juz swoje forum o takiej tematyce, co do reszty zostane przy czytaniu.

"Wszelkiego typu Reklama - bez zgody Administratora." - ale czy link w opisie to reklama wogóle? Czemu administrator z dużej litery? Ehh a każdego tu pouczają...

Śledziłem to forum (wczesniej i stronę) od roku, ale zarejestrowałem sie bo chciałem napisać posta (choć na tym bym nie skończył pewnie). Napisałem pare materiałów na swojej stronie, chciałem by ludzie wypowiedzieli się, co powinno być inaczej, bo temat był powiązany z forum. Opinie były i bardzo miłe i pomocne - dziękuje. Bajka nie trwała długo - moderator napisał posta że to jest reklama. Temat trafił do kosza. To jest reklama? Że pytam co ja moge zmienić by było lepiej, by treści były pomocniejsze? Można sie uprzeć że tak. Nadgorliwość.
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
po co w ogole ten topic !? Chciales pokazac jacy to moderatorzy sa zli i niedobrzy :-( !? gdzie niby ich liczba przekracza liczbe userow !? jest nas moze z 7 a userow !? wg. Ciebie ma byc 1 osoba ktora bedzie sprzatac chlew po takich durnych postach jak chociazby ten !?
Tymbardziej jak masz problem do jakiegos z mod'ow to napisz mu to na PM w ostatecznosci do admina, a nie biadolisz w poscie jak Cie to skrzywdzono, bo laskawie nie chcialo CI sie zedytowac swojego konta. Tymbardizej zakladajac konto musiales zatwierdzic regulamin, nie wnikam czy nie potrafisz czytac czy w dupie masz zasady panujace na poszczegolnych forach, bo leje na to cieplym moczem, ale w tym momencie miej pretensje do siebei i nikt niema zamiaru sie trzaskac z takimi "ofiarami" rzekomej przemocy moderatorow. Gdybys dostal 1 ostrzezenei pewnie bys sie zesral na to jak wiekszosc, dostales 3 i przynajmniej sie opamietales. Strzeliles focha i nie masz zamiaru siedziec na tym forum , trudno bo pewnie i tak bys tu nic nie wniosl od siebei po za dziecinnymi pretensjami ;-) bo gdybys chcial sie popisac od pozytywnej strny to dawno bys zrobil, skoro siedzisz tu niby od roku ;-)
Co do reklam w podpisie : masz jakis serwis do zaprezentowania to pokaz go w dziale offtopic, jesli nie bedize gowniany to nikt go nie usunie
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
maSs spost jest durny bo was krytykuje? "bedize gowniany", "Strzeliles focha", "dupie masz", "leje na to cieplym moczem" - nie no swietne słownictwo jak na moderatora. I Ty moderujesz innych?
"ma byc 1 osoba ktora bedzie sprzatac chlew po takich durnych postach jak chociazby ten !? " - już chcecie usunąć ten temat? Wg mnie gdyby tu było 3-4 moderatorów było by ok.

"po co w ogole ten topic !?" - chciałem sie podzielic uwagami by forum mogło być lepsze :whoeva:

"Tymbardziej jak masz problem do jakiegos z mod'ow to napisz mu to na PM w ostatecznosci do admina, a nie biadolisz w poscie jak Cie to skrzywdzono, bo laskawie nie chcialo CI sie zedytowac swojego konta." Chciało by mi sie jak bym moderator dał mi jeden dzien miedzy wyslniem pw a daniem ostrzezenia.
Co do moderatorów - ja naliczyłem 10 a ludzi co piszą z 60% na tym forum bedzie z 40-50.

"chcial sie popisac" - nie chciałem i nie chce. Chodziło mi o informacje tylko.
"koro siedzisz tu niby od roku" - nie siedze, czasem was odwiedzam. A propo, kiedy strona ożyje w końcu?

"Gdybys dostal 1 ostrzezenei pewnie bys sie zesral na to jak wiekszosc, dostales 3 i przynajmniej sie opamietales." - bzdura, jak bym odczytal pw przed ostrzezeniem to bym usunoł linka z opisu. Tak samo zreszta jak i gdybym dostal 1 ostrzezenie.

"pewnie bys sie zesral na to" - szanuje prace moderatorów, jak każdą i nie "zesrywam" sie na jej rezultaty.
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
maSs spost jest durny bo was krytykuje? - Nie , jest durny bo guzik mnie i innych obchdozi ze mazs jakies tam problemy do jednego z modow
nie no swietne słownictwo jak na moderatora. I Ty moderujesz innych? - sadziles ze bede CI slodzic ? skoro sam na nas naskakujesz bezpodstawnie ?
już chcecie usunąć ten temat? Wg mnie gdyby tu było 3-4 moderatorów było by ok. - nic nie bede usuwac, niech inni poczytaja smuty usera z powodu warna :-( a co do liczby mod'ow to niektorzy z nas maja inne zajecia niz siedzenie 24/dobe na forum, studiuja, ucza sie w liceach czy tam technikach , badz pracuja, wiec liczba ta jest odpowiednio dobrana aby chociaz jedna osoba mogla zawsze pilnowac "porzadku". Zreszta nominacje na modow zrobil sam Achates i widocznie uznal to za dobre wyjscie i zgadzam sie z nim;-)
chciałem sie podzielic uwagami by forum mogło być lepsze - niby w jaki sposob ? na ambicje chciales nam wjechac ?
Chciało by mi sie jak bym moderator dał mi jeden dzien miedzy wyslniem pw a daniem ostrzezenia. - miales czas zakladajac konto zeby przeczytac regulamin bo i tak poszedl Ci na reke ze wyslal PW
Co do moderatorów - ja naliczyłem 10 a ludzi co piszą z 60% na tym forum bedzie z 40-50. - ale wez pod uawge ile dziennie jest pisanych postow i ilu nowych userow klepiacych te same durne pytania
A propo, kiedy strona ożyje w końcu? - pewnie juz nigdy
bzdura, jak bym odczytal pw przed ostrzezeniem to bym usunoł linka z opisu. Tak samo zreszta jak i gdybym dostal 1 ostrzezenie. - nom ok to zmienie CI na 1 ostrzezenie, tylko przestan juz plakac, bo bez obrazy ,ale zalosny jestes skoro przejoles sie 3 warnami ktore na nic nei wplywaja
szanuje prace moderatorów, jak każdą i nie "zesrywam" sie na jej rezultaty - nie szanujesz, bo pierwsze co zrobiles po otrzymaniu warna to napisanie smutow ze FDJ nie dal Ci 24h na usuniecie reklamy a moderatorzy to banda chamow
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Ja wysałem tą wiadomość żebyś usunoł reklamę z podpisu a nie FDJ, po tym jak wysłałeś do mnie PW.. fdj widocznie zobaczył wcześniej twój podpis i dostałeś warna z czym się zgodze, też miałem to zrobić następnego dnia FDJ mnie wyręczył.

Nie widze tematu już..
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Kornik52
Ja wysałem PW a nie FDJ.

Ja bym nie wysylal PW
smile.gif
Tylko lamanie regulaminu=ostrzezenie prosta sprawa.
RobertG to ty sie "chwaliles" to niedzialajaca strona nie trzymajaca sie standardow ?
Nazwa tematu byla zla
smile.gif
Na hack pl tez ci wywalili xD
 

uakvora

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2006
Posty
28
Odnośnie tematu Mr. RobertG to można sie dziwić że masz tylko 1warna...
Ale odnośnie Szanownego Pana FDJ to faktycznie czasami nadużywa swojej rangi.
Wcześniej miałem inny nick, założyłem temat a on mi go skasował, założyłem temat drugi raz dostałem bana =)
Chwile potym zarejestrowałem się na inny nick - założyłem temat ponownie i dostałem znowu bana... xD
Co by nie było, temat był poprawny tylko ego FDJ wzieło góre...
Do reszty modów nie mam nic do zarzucenia.

Ps: nie mam zamiaru tego "roztrząsać", chce tylko zwrócić uwage na sam fakt dziecinnej zabawy w Admina.

edit: czytałem regulamin, temat był poprawny, czytaj wyżej ;x
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by uakvora
Odnośnie tematu Mr. RobertG to można sie dziwić że masz tylko 1warna...
Ale odnośnie Szanownego Pana FDJ to faktycznie czasami nadużywa swojej rangi.
Wcześniej miałem inny nick, założyłem temat a on mi go skasował, założyłem temat drugi raz dostałem bana =)
Chwile potym zarejestrowałem się na inny nick - założyłem temat ponownie i dostałem znowu bana... xD
Co by nie było, temat był poprawny tylko ego FDJ wzieło góre...
Do reszty modów nie mam nic do zarzucenia.

Ps: nie mam zamiaru tego "roztrząsać", chce tylko zwrócić uwage na sam fakt dziecinnej zabawy w Admina.

Nastepnym razem przeczytaj regulamin
smile.gif
,a jak macie problem to piszcie do achatesa.
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Rotfl, powiedz mi cóż za różnicę robi Ci liczba moderatorów na forum?
Jakby było ich mniej napisałbyś podobny temat, tylko że zmienił nieco treść na '...dlaczego moderatorów jest tak mało? Na takie forum powinno być dwa razy tyle'?
Czepianie się na siłę.
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Re

1.
"Ja bym nie wysylal PW
smile.gif
Tylko lamanie regulaminu=ostrzezenie prosta sprawa.
RobertG to ty sie "chwaliles" to niedzialajaca strona nie trzymajaca sie standardow ?
Nazwa tematu byla zla
smile.gif
Na hack pl tez ci wywalili xD"[/b]
FDJ: Strona działała (tu kłamiesz), chodziło o treść a nie o strone zesztą. Tak wywalili. Ale na innych forach nie =] Po co ta ironia? Te uśmieszki? Jesteś tu po to by sie nabijac z userów czy co? Jesteś marniutkim moderatorem i tyle.
2. Dziękuje za odjecie mi 2 pkt. Dla mnie są (były) ważne.
3. d3vil, już żadną różnice mi nie robi. Nie biore udziału w życiu forum.
4. Kornik, własnie o ten jeden dzień mi sie rozchodziło. Do Ciebie nie mam pretensji.
4 Na początku przesadziłem. moderatorzy jak np. D0han czy maSs (jak widać w tym poscie) wyciągają ręke do usera. Przepraszam ich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom