solą po oczach...

Status
Zamknięty.

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
FDJ: Strona działała (tu kłamiesz), chodziło o treść a nie o strone zesztą. Tak wywalili. Ale na innych forach nie Po co ta ironia? Te uśmieszki? Jesteś tu po to by sie nabijac z userów czy co? Jesteś marniutkim moderatorem i tyle.

Marniutkim modem to raczej nie ,a nawet jak tak to jestem mode ,a ty zwyklym userem jakich tu pelno
smile.gif

Strona działała (tu kłamiesz), chodziło o treść a nie o strone zesztą.[/b]
<- tego nie rozumiem.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
RobertG: przepraszam za to, co Ciebie spotkało. Wybacz wszystkim, którzy się do tego przysłużyli i zapomnijmy o sprawie.

Super User to ten, który zamówił płyty, udostępniał swoje programy związane z tematyką forum...

Może zdejmijcie mu w ogóle tego warna? Po prostu źle zrozumiał regulamin w punkcie dotyczącym reklamowania. Punkt ten został wprowadzony w momencie, gdy narastały wypowiedzi typu "możesz też zrobić tak jak ..... link", gdzie link = temat na własnym forum lub podanie samej głównej strony w celu szukania informacji tam.

W off-topicu nie można robić reklam.

Zasada była taka: jeśli ktoś zechce (na przykład pomyśli, że gdzieś widział już ten nick... da świetną odpowiedź... cokolwiek) to kliknie sobie w przycisk "WWW"

Nie wiem czy są kółka wzajemnej adoracji... Nie śledzę już życia na tym forum

RobertG: przepraszam raz jeszcze i daj spokój.
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Re

SZKOD[nick], racja, było co było i nie ma co rozgrzebywać tematu. Pozdrawiam forumowiaczów i moderatorów. Zostane z wami :whoeva:
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Szkod[nick] co ty gadasz ostrzezenia dostal jak kazdy za link w podpisie
nie moja wina ze nie czytal regulaminu ,a co do jego tematu to nic nie mam bo byl w off-topic a tam nawet jak ma malo mowiaca nazwe to niech bedzie.
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Ja bym już zamknął temat a tu się jakaś dyskusja nieskończona ciągnie.

To tak jakby się spierać PC vs konsola i Windows vs Linux
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by RobertG
<div class='quotetop'>CYTAT
a co do jego tematu to nic nie mam bo byl w off-topic a tam nawet jak ma malo mowiaca nazwe to niech bedzie.
Napisz jaśniej.[/b][/quote]

Miales pretensje o ostrzezenia i uwazam ze byly dane slusznie.
A pisales cos o temacie i mowie ze temat byl ok.
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Re

Temat w znaczeniu tematu na topic? Czy przeglądłeś stronke i to jej temat był ok? jak to drugie to Thx :roll:
 

Tiplerek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2007
Posty
18
Dla Mnie czasem zachowujecie sie jak male Dzieci, jesli ktos nie czyta Regulaminu dostaje Warna (Bana) i koniec nie ma o czym dyskutowac z taka Osoba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom