Testy Gimnazjalne 2008.

szymcioooo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2007
Posty
113
Witam. Postanowiłem założyć temat odnośnie testów gimnazjalnych na pewno jest wśród nas kilka bądź kilkanaście osób który owy test jutro piszą. Przed chwilą z nudów szukałem sobie o testach i znalazłem takie cuś :

Na razie wyczytałem, że z humana ma być rozprawka...
Tematy mają być takie:
- Wpływ drugiej wojny światowej na poglądy i zachowanie ludzi
I już trochę mniej sprecyzowany temat, czyli co dało ludziom odkrycie Ameryki przez Kolumba
<

Pomijam to, że Kolumb nie był pierwszy
<
[/b]
albo
<

olka
2008-04-21 16:00:30

wiem 3 zadania: objetosc ostroslupa, pole szecianu, stezenie procentowe,zamiana jednostek -rozprawka i zaproszenie[/b]

Osobiście przyznam się że trochę się uśmiałem bo nie wierze w żadne przecieki tym bardziej na kilka dni przed testami
smile.gif
Ale nie oto mi chodzi w temacie. Napiszcie z czego głównie powtarzacie, i ile pkt. was by satysfakcjonowało
smile.gif
Heh pozdrawiam
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
co do rozprawki to taka jest ogólna opinia, bo tak wywnioskowali specjaliści xP moim zdaniem też będzie rozprawka
smile.gif
a jako drugie to ogłoszenie
smile.gif
hmm ile pkt? z matmy mam juz 20pkt więc 30 wyrobię napewno, a z humana na próbnym miałem 48... jakoś to będzie
<
polecam wszystkim przypomnieć sobie wzory z dynamiki, pola i objetosci brył, wspólrzędne geograficzne, strefy czasowe, ekologia, a co do humanistycznego to srodki stylistyczne, szablony pisania wypracowań, "wosowskie pojęcia" poczatki demokracji, i starozytny rzym
smile.gif
 

szymcioooo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2007
Posty
113
<div class='quotetop'>CYTAT(h4ck3r15 @ 21.04.2008, 15:03) <{POST_SNAPBACK}></div>
hmm ile pkt? z matmy mam juz 20pkt więc 30 wyrobię napewno,[/b]
Jak to z matmy masz już 20?
Mnie martwi tylko jedno ;/

w 2002 rozprawka
w 2003 charakterystyka
w 2004 rozprawka
w 2005 list
w 2006 rozprawka
w 2007 rozprawka
w 2008 ?? - nie wiadomo jak to interpretować. Trzeci raz rozprawka?
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Ja mam taką miłą nauczycielkę, że kazała nam napisać 20 form wypowiedzi - 10 krótkich i 10 długich, więc to mam powtórzone
<

z humana na próbnym miałem 48[/b]
Ja pierd***!!! to co Ty kopertę dawałeś? xD
Z humana nic nie powtarzam, a z mat/przyr to się bardziej biologii i gejografii boję ;/ . Z matmy mi idzie nieźle
smile.gif


Kod:
w 2002 rozprawka
w 2003 charakterystyka
w 2004 rozprawka
w 2005 list
w 2006 rozprawka
w 2007 rozprawka
w 2008 ?? - nie wiadomo jak to interpretować. Trzeci raz rozprawka?
A to dopiero zagadka logiczna
<
 

szymcioooo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2007
Posty
113
Gratulacje dla kolegi ale czy aby przypadkiem nie powinieneś mieć 50 pkt... Moja koleżanka wygrała konkurs chemiczny i mat-przyr nie pisze
<
 

Kost92

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2008
Posty
16
ja piszeee
<


mam fajna babke od polaka powtarzala z nami cosik i podobno ma byc rozprawka jesli moge pomóc to tak:
powtórzcie sobie:
"Żelazne tematy"
1. Opowiadac dowolna książkę.
2. Dowolny wiersz
3. Współczesny polski poeta. (Czeslaw Milosz, Wislawa Szymborska...)
4. Charakterystyka bohatera.

a na scisle ja powtarzam wzory.

osobiscie w przecieki nie wieże trzeba sie nauczyc i tyle. nasza klasa ogłoszenie/zaproszenie w 3 min pisze
<

a ogolnie to lipa bo test decyduje o naszej przyszłości

POWODZENIA!!
<
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
To pochwalcie się, ile mieliście na próbnym xD
Mój wynik: 40 (humanistyczny) + 42 (mat/przyr) = 82 ^^
Poza tym, z tego co widziałem na próbnym, to dużo nie trzeba, żeby mieć dobry wynik: podstawowa znajomość tematów + czytanie ze zrozumieniem i już można napisać całkiem nieźle.
Co do powtórki: ja tam nic nie powtarzam, idę z tym co umiem xD
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Mój najlepszy wynik z humanistycznego z próbnych to 35 pkt ^^ ale tak jutro to liczę na około 30 jakbym dostał więcej niż 30 to się bede cieszyć :]
 

gabcio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
45
moj wynik z probnego to 43 z matmy(moj kumpel z lawki mial 48 a raczej nie jestem od niego gorszy z matmy wiec poszlo tak sobie...) a z humana to 44... przy czym chcialem zaznaczyc ze matematyczny napisalem w 42 min, a humanistyczny w 56... ale teraz mam stresa wiec nie wiem jak bedzie
<
garniaka mam, czesze sie jak mafia czyli zel i do tylu wiec powinno byc dobrze... a co do tego ile punktow by mnie satysfakcjonowalo to nie wiem nauczycielka mi powiedzial ze jak nie bede mial 90 to mi (cenzura)... ale do szkoly do ktorej ide to poterzeba mi tylko 100 pkt wiec raczej sie dostane
smile.gif
POWODZENIA WSZYSTKIM!!! damy rade...

P.S. jak ja zaluje ze sie nie uczylem cale gimnazjum... dzisiaj dostalem dwie galy wiec jest motywacja do tego zeby pokazac kto jest najinteligentniejszy a nie baniaki sie ucza cale gimnazjum i cwaniakuja...
 

dorianmas

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
194
Co do powtórki: ja tam nic nie powtarzam, idę z tym co umiem xD[/b]

I dobrze robisz
<


Ja jak pisałem 2 lata temu, też nic nie powtarzałem i miałem 85 pkt. 46 hum. i 39 z mat

Wg mnie powtarzanie parę dni przed testami nie ma większego sensu.. Trzeba bazować na tym co robiło się przez 3 lata gim
<
(czyli nic)
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Dajcie spokój z gotowymi odp. Chcecie oszukać sami siebie ?? Chyba każdy wie na ile kogo stać ?? Trzeba być fair w stosunku do siebie i liczyć na swą wiedzę. Chociaż jak obserwowałem gimnazjalistów umnie w Technikum to się za głowę złapać szło. Nauczyciele też ładnie opowiadali o co niektórych. Ja wam życze powodzenia
<
Sam miałem gimnazjalny w 2003 xD i poszło dobrze
smile.gif
razem miałem 69 / 100 pkt.
<
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
ja pisalem 2 lata temu
<
P mialem cos ponad 70 jak dobrze pamietam a lacznie ze wszysktiego 111 (bez zadnych konkursow i zawoduw
<
)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
<div class='quotetop'>CYTAT(sebik90 @ 21.04.2008, 23:42) <{POST_SNAPBACK}></div>
ja pisalem 2 lata temu
<
P mialem cos ponad 70 jak dobrze pamietam a lacznie ze wszysktiego 111 (bez zadnych konkursow i zawoduw
<
)[/b]
To chyba z przedmiotów humanistycznych Tobie nie poszło...
Powodzenia wszystkim.
smile.gif
 

Kost92

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2008
Posty
16
o lol ale dali temat...
charakterystyka bohatera z kamieni na szaniec lub syzyfowych prac..
zrobilem wszystko ciekawe czy dobrze
<


no nic czekamy na jutro
<
 
Do góry Bottom