Testy Gimnazjalne 2008.

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
A tam ^^ jakoś się pomyślało;] u nas są tacy tempi nauczyciele że mówią o 8:45 ok wszyscy są otwórzcie sobie i przejrzyjcie testy czy czegoś nie brakuje itd. No to ja rozerwałem te naklejki i odrazu na przedostatnia stronę czy jest rozprawka czy inne cholerstwo ^^ i jeszcze się zdążyłem z kumplem skonsultować na temat charakterystyki :] popytałem co i jak zanotowałem w brudnopisie i jakoś poszło
smile.gif
 

Kost92

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2008
Posty
16
ja mam nadzieje ze sie dostane na informatyke z ogolnopolicyjnym ;D 120pkt mi pasuje miec
 

szymcioooo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2007
Posty
113
Chłopoki my po jednych piniundzach jesteśmy ;d Oni rozdali testy i mówią nie otwierać a ja już patrzyłem czy jest rozprawka ;D A o zośce pisałem że jest odważna itp, popierałem przykładami że uczestniczyła w sabotażu, że trzymała się ze swoją paczką i ich nigdy nie zdradziła o patriotyzmie pisałem, więc może być różnie. Gorzej było jak musiałem wygląd opisać
<
To jajca były ;d albo przedstawienie postaci
smile.gif
hehe wiedziałem tylko że ma 17 lat ;D
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Ja napisałem że był wysoki chudy i średnie włosy ^^ niewiedziałem nic ale tak mi się jakoś skojarzył ;]
 

D@Mi@n3K

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2007
Posty
109
Hehe to nieźle szymcioooo. Ja opisałem Marcinka z Syzyfowych prac bo tylko to pamiętałem i to tak nie byłem pewny ale jak się później okazało to chyba dosyć dobrze. Musimy teraz czekać 2 miechy aż sprawdzą. Powodzenia jutro na matmie
<
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
szymcioooo ja tak samo xD przykłąd sabotażu co chwilę tam wsytępował xD odważny, mężny i wyrazy bliskoznaczne co chwile xD ja o wyglądzie to napisałem tylko że chodził w brudnych ciuchach <hahaha>
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
No wiadomo
<
Ja bym tak chciał 30 dostać z humanistycznego:) Całe gimnazjum się nie óczyłem ^^ A temat mi totalnie nie siadł
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
ja bede mial xD musze miec xD no ale temat - racja - żal.pl ... nie mieli też co wymyśleć..
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Heh ja osobiście wole temat rozprawki o współczesności np nałogi, alkohol zagrożenia płynące z internetu ^^ itd. O tym się mogę rozpisać a tu dygli o durnym bohaterze durnej książki :] Nie jest tak źle xD
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
już zaczynajmy modlitwy żeby było przyzwoite jakieś xD najbardziej obawiam się biologii (ekologia może być) i chemii (kwasy organiczne, alkohole, estry czy jak im tam itp ) xD
 

iroki1

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2007
Posty
33
Miałem szczęście że jakimś trafem przeczytałem te kamienie na szaniec. Napisałem o Zośce. Może z 40pkt będzie ale już wiem że z zamkniętych to straciłem 3pkt. Powodzenia na matmie.
<
 
Do góry Bottom