Trojan z wysylaniem maili

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
gdzie sie zostawia logi ?!?! bo nie kumam? przeciez po to masz proxy zeby slady byly nieprawdziwe ;]
 

pionar

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2004
Posty
28
Originally posted by Plik
gdzie sie zostawia logi ?!?! bo nie kumam? przeciez po to masz proxy zeby slady byly nieprawdziwe ;]
jak mam ustawione proxy to droga wykrycia mojego kompa jest dluzsza, ale mozliwa.
 

Bill

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2004
Posty
13
Wrzuce swoje 3 grosze 8)

pionar: Masz racje moga Cię wykryc jak sie uprą. Ale chyba nie sciga cie NSA
<


Polecam program Freecap, mozesz sobie zrobic proxychain i laczyc sie np. przez 10 proxy, wtedy raczej Cie nie wykryja. Jak na filmach o hakerach beda Cie sledzic po calym swiecie za pomoca VisualRoute'a. Na ale musisz sie wlamac co najmniej do Pentagonu, zeby sie tak uwzieli. 8)
Ale tak na serio to kiedys sie nad tym zastanawialem, to stwierdzilem, ze nawet jak sobie pojdziesz do kawaiarenki i stamtad powiedzmy pohackujesz, to przyjda do wlasciciela i poda im rysopis, a wtedy juz jest lipa. Rób tak jak w filmie Hackers - laptop i na dworzec przez publiczny aparat.
<


A mam jeszce pytanko natury programistycznej do destruktora:
Jak zaimplementowales wysylanie maili z zalacznikami. Uzyles MAPI, czy jakiegos innego API, czy tez surowo przez porty na SMTP 25 i wykorzystales typ MIME i kodowanie base64 ? Bo sam teraz pracuje nad trojankiem, wiec zbieram informacje.
 
Do góry Bottom