wkurzanie pewnego osobnika

K

Khalt

Gość
Wydrukuj pisemko, wymyśl jakiś podpis i wyślij na swój adres/napisz do niego maila, że "Wiecie co i ile ściąga i, że nie do końca jest to legalne ... i dalej improwizuj." Jeśli 'się nie zna' i będziesz wiarygodny, to go wystraszysz i sobie odpuści :p.
 

skynet1248

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2008
Posty
41
@Wojtas464 tak piszesz o tym ściąganiu a nie podałeś przez co on to ściąga http/ftp/p2p/p2m.
Jak to leci z rapida, to może pg2?
Niewiem czy tam jest firewall jeżeli nie to nawet na tym windowsowym da się trochę poblokować.
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Jeśli znasz login i hasło do jego stacji i jest to Windows, to wystarczy psexec, wtedy nie musisz wykonywać ani instalować nic na jego komputerze
 

Wojtas464

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2007
Posty
24
kupił sobie premium na Rapidshare i zadowolony z siebie ze ściąga se 3-4 partie naraz i nie ma limitów i zżera cały net...


PS @jurgensen ściągnąłem ten psexec ale gdy go włączam to odrazu znika? pomożesz mi z tym?
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
menu start -> uruchom -> cmd [enter] -> przejdź do katalogu z programem -> psexec /?

i będziesz miał wszystkie opcje

Pamiętaj, że musisz znać login i hasło użytkownika z uprawnieniami administracyjnymi na tamtym komputerze
 

Wojtas464

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2007
Posty
24
no tak mam już to ale jak połączyć się z kompem wujka wiem ze on ma gościa,admina i nic więcej na admina nie ma hasła wiec? co zrobić chodzi mi o połączenie się nim
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
generalnie w winxp musi byc pass na glownym adminie, zeby dalo sie go uzyc zdalnie/z innych kont. wiec masz pecha.

a w ogole - ty mieszkasz u niego, czy on u ciebie?
 

Wojtas464

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2007
Posty
24
ja mieszkam kolo niego jestem połączony siecią internetową kablem ciągnięty 20 M od niego do mnie
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Jeśli chodzi o RAdmin to polecam dwa wyjścia
A ) Instalacja serwera w wersji 2 a nie 3 (nie wszystkie opcje będą dostępne ale da się ukryć ikonę)
B ) Crack do serwera v3 o nazwie NewTrialStop (po dobrym ustawienu ukrywa ikonkę RA) niestety, wykrywany jako wirus, choć nim nie jest (sprawdzałem)
 

karololszak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2008
Posty
130
Jeśli masz dostęp fizyczny :

wejdź do C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC ( wklej do uruchom ), otwórz plik hosts notatnikiem lub wordpadem, i wklej tam tą linijkę :
Kod:
209.85.227.99 rapidshare.com

Potem za każdym razem gdy wujek będzie próbował wejść na rapida, przekieruje go na google.pl
<




Inna metoda :

jeśli wujek ma avasta ( lub innego antywirusa z blokadą stron ) to mu zablokuj rapida
<


Przykład na avaście : dwuklik na ikonkę w tray'u , kliknij na szczegóły...>> , potem z listy po lewej dwuklik na Osłona WWW, potem zakładka Blokowanie URL, przycisk dodaj i adres który chcesz blokować - najlepiej dodaj rapidshare.com i rapidshare.com/*


P.S. a próbowałeś NetCut'a ?
 

Wojtas464

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2007
Posty
24
sorka ze tak nie pisałem i wogule ale kara.. :/


ja na skraju wrzucenia granatu do jego domu xD z tym NetCut'em to nie wiem bo wgrywałem ale się nie chciał włączyć jakiś error :/ proszę o pomoc z tym NetCutem

sorka za odkop
 
K

Khalt

Gość
Wyślij mu list, nadawca - "Prokuratura". Jak mówiłem wcześniej, jeśli nie wie jak wszystko działa to przestanie ściągać bo się wystraszy.
 

Marudzinski

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2009
Posty
1
do kolesia, który założył temat.

Wrzuć se na luz!!! Troche chamsko postępujesz...Twój wujaszek ma takie same prawko korzystać z dobrodziejstwa jakim jest INTERNET jak i Ty.
Prędzej pomysl nad NetLimiter'em żeby ograniczyć mu zasoby...a nie całkowicie odciąć by se biedaczek nie mógł na nasza-klasa wejść.

Pozdrawiam.
 

Wojtas464

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2007
Posty
24
ok to jest problem z NetCutem tak pisze


Sniff er! Please Reinstal Winpcap!

ok z tym se poradziłem teraz


unable to get net card list. ??
 
Do góry Bottom