Wspomagacz 2006 Build: 39 BETA

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Re: ...

Originally posted by zbiku19
ktoś może podać mi komendy do wiersza poleceń cmd i krótki opis ?
chodzi mi głównie o dokładne użycie komendy Ftp tzn ściągniecie pliku ze strony(?) ...

posiadam wspomagacza 2006 vip i mam taki plan : wyłączyć Av i ściągnąć na Pc ofiary ciekawszy (ale zato juz wykrywalny trojan z) NastyXp
<

Start>uruchom>cmd>wpisz help
smile.gif

A tak w ogóle:
http://www.google.pl/search?hl=pl&sa=X...cmd&spell=1
 

zbiku19

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2007
Posty
11
..

tak czytałem w google dość dużo tematów z tym związanych ale zawsze miałem problem z tym wierszem i proszę "abyście mi podali na tacy" co muszę wpisać bo wpisywałem zwykle

C:Documents and SettingsAA>ftp http://Link

nie wiem jak praktycznie tego użyć
 

kozator

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2007
Posty
6
hej dajcie jakis link do wspomagacza najlepiej wersji vip, z gory dziekuje za pomoc
 

popekd

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
21
a ja wyslalem serwer zostal otworzony na 1000)% i przychodzi mi na gg taka wiadomosc "QFNUQVJUfHx8fHx8" help me nie che mnie z nikim polaczyc ! Moze pomozecie na gg7514259 ??
 

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
Wytlumaczcie mi tylko skad na liscie u tego goscia na filmiku wzial sie "pedal"
Bo gosc tlumaczy ze nawet go nie zna ale jak kliknal dwa razy na niego to prz okienku"Polaczenie poprzez serwer Gadu-Gadu" numer serwera jest taki jaki byB podany w okienku Polaczenia przy konfiguracji. To do kogo on sie w koncu wlamal??
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by mariah120
Wytlumaczcie mi tylko skad na liscie u tego goscia na filmiku wzial sie "pedal"
Bo gosc tlumaczy ze nawet go nie zna ale jak kliknal dwa razy na niego to prz okienku"Polaczenie poprzez serwer Gadu-Gadu" numer serwera jest taki jaki byB podany w okienku Polaczenia przy konfiguracji. To do kogo on sie w koncu wlamal??

Po prostu jak konfigurował server jako nazwe podał "pedał" ...

(nie nazwe pliku) tylko nazwe identyfikatora servera
smile.gif
coś w tym stylu...
 

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
Ale ten gosc na filmiku tego pedala tlumaczy tak: "A ten pedal to jakis gosc nawet go nie znam". To komu on sie w koncu wlamal, gdzie jest ten numer gg ofiary ??
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
OMG

[ Dodano: 05-07-2007, 09:51 ]
Originally posted by mariah120
Ale ten gosc na filmiku tego pedala tlumaczy tak: "A ten pedal to jakis gosc nawet go nie znam". To komu on sie w koncu wlamal, gdzie jest ten numer gg ofiary ??
To była ironia...


o komu on sie w koncu wlamal, gdzie jest ten numer gg ofiary ??[/b]
Nie podaje sie gg ofiary tylko
Servera + hało (nowo założone)
Clienta = twoje albo nowo założone

Weź sie za takie rzeczy nie zabieraj jak nawet podstaw nie znasz...
 

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
Chyba juz lapie. Ale skad bedziemy widzieli czy ofiara otworzyla juz serwer i skad bedziemy widzieli ze akurat jemu sie wlamujemy??

EDIT: oki czaje juz. Po skonfigurowaniu serwera jego nazwa wskakuje nam na liste Wspomagacza. Gdy ofiara otworzy juz serwer to nazwa serwera podswietli sie i wyskoczy komunikat"nastepujacy wspomagacz NAZWA SERWERA jest dostepny" I gdy juz podlaczymy sie to jestesmy na kompie tej osoby której podeslalismy plik, tak?? Bo czytalem ze stworzony przez nas serwer mozna wyslac tylko jednej osobie, tak??
Czyli gdy chce sie wlamac drugiej osobie musze stworzyc nowy serwer
 

popekd

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
21
mam problem dlaczego po ponownym uruchomieniu windowsa przez ofiare nie laczy mnie z nia po raz drugi ! Czy serwer nie wlancza sie wraz z windowsem ? Nie ma go w autostarcie?

edit
jak sie rozloncze to drugi raz juz nie da rady sie polaczyc ;(
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
powiem tak żaden link do pobrania nie działa!!!!! co jest grane??? morze ktoś wystawić działający aktualnie link do pobrania włamywacza??
 

popekd

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
21
czego jak ofiara uruchomi ponownie komputer to drugi raz mnei nie polaczy . Serwer nie jest uruhamiany automatycznie z windowsem w autostarcie ? Help :hmmm:
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
czego jak ofiara uruchomi ponownie komputer to drugi raz mnei nie polaczy . Serwer nie jest uruhamiany automatycznie z windowsem w autostarcie ? Help[/b]
Jest uruchomiany wraz z windowsem


ma ktoś konfiguracje BYMBYł BARDZO WDZIęCZNY[/b]

Nikt nie ma i nikt Ci nie da ;]
Sam wymysl !
 

arista

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2007
Posty
2
Originally posted by Ja_Ck
<div class='quotetop'>CYTAT
czego jak ofiara uruchomi ponownie komputer to drugi raz mnei nie polaczy . Serwer nie jest uruhamiany automatycznie z windowsem w autostarcie ? Help
Jest uruchomiany wraz z windowsem


ma ktoś konfiguracje BYMBYł BARDZO WDZIęCZNY[/b]

Nikt nie ma i nikt Ci nie da ;]
Sam wymysl !
[/b][/quote]
siedze dzis przy tym cały dzień i nic mi z tym nie wychodzi jesli macie to dajcie pliska :jupi:
 
Do góry Bottom