Wyciek testów gimnazjalnych i tempo śledztwa

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
"Pedagogiczny" i "niemechaniczny" sposób czyli stare dobre konfidenctwo przez kujonów. Znalezienie tych co pobrali? ja bym taki głupi nie był i nie pobierał tego bez zabezpieczeń
smile.gif
Kondom musi być
<
 
K

Khalt

Gość
Myślę, że byś pobrał ...

Czy w momencie ściągania pomyślałbyś, że to może być test z prawdziwymi pytaniami? Ja zapewne bym nawet tego nie sprawdził xP.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Witam.
Skąd więc wiadomo kto ściągnął ten plik? Może to rodzic/brat/ciotka/wujek/babcia/dziadek ? Czy można kogoś ukarać za to że jego rodzic lub ktoś inny pobrał ten plik?[/b]
Pewnie postraszą rodzinę i wkońcu wyjdzie na jaw kto siedział przy maszynie o tej godzinie. No a jak się nie wyda to i tak unieważnią - kolejna świetna akcja polskich władz.
Czy zdarzyło się coś takiego z maturami ?[/b]
Raczej nie, skoro to jest test gimnazjalny a tak głośno jest o tym. Jakby zadania maturalne wyciekły to by przy tej okazji powiedzieli o maturze w Teleexpres'ie, a nie mówili. Mogło to być tak dawno że zapomina się o tym, ale jeśli to by było TAK dawno to wydaję mi się że nie było tak zinformatyzowanej polski aby takie coś robić. Przynajmniej nie na dużą skalę, więc dlatego o tym nie jest głośno.

"Pedagogiczny" i "niemechaniczny" sposób czyli stare dobre konfidenctwo przez kujonów.[/b]
Ciekawe czy tym kujonom też zrobią burdy, wkońcu Oni też to pobrali, a to że wykablowali to inna bajka. Testy na 99% mają unieważnione bo jeśli wykapowali to musieli to otworzyć żeby wiedzieć co to jest. A jeśli otworzyli to znali odpowiedzi. Głupki :]
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
<div class='quotetop'>CYTAT(DISCOVERIOUS @ 24.04.2009, 16:25) <{POST_SNAPBACK}></div>
Pewnie postraszą rodzinę i wkońcu wyjdzie na jaw kto siedział przy maszynie o tej godzinie. No a jak się nie wyda to i tak unieważnią - kolejna świetna akcja polskich władz.[/b]

Jak wezmą każdego na komisariat, zastosują jakieś profesjonalne techniki przesłuchań to wiadomo że się wyda, w końcu nie jest to sprawa o nie wiadomo jakie przestępstwo tylko o jakiś tam test. Niemniej jednak taka praca policji czy innych instytucji będzie sporo kosztowała budżet - zakładając, że np. 500 osób to pobrało. Poza tym jestem ciekaw jak sprawnie będzie szło uzyskiwanie logów od speedyshare.
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Logi już pewnie mają, bo jak by złapali tego kto to wrzucił
<
Pewnie już całość jest zabezpieczona
<
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
@Khalt - Może jednak nie, 3/4 czasu który spędzam w necie używam TOR'a
<
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
<div class='quotetop'>CYTAT(kanar123 @ 24.04.2009, 19:27) <{POST_SNAPBACK}></div>
Logi już pewnie mają, bo jak by złapali tego kto to wrzucił
<
Pewnie już całość jest zabezpieczona
<
[/b]

Nie przeczytałeś całego wątku i tak to jest. Tajny sposób jakim znaleźli jego IP jest opisany w tym wątku wcześniej. Szukaj a znajdziesz.
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
<div class='quotetop'>CYTAT(md5 @ 25.04.2009, 15:11) <{POST_SNAPBACK}></div>
A zeby bylo dramatyczniej Dziennik Łódzki zrobil z chlopaka hakera:

[/b]
hehe...przypomina mi się słynny oniegdyś szczeciński "snajper"
 
Do góry Bottom