Wylaczanie Kompa

SzatanJohny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2007
Posty
8
no to wpisuje nazwe kompa z miejsca sieciowego i dalej piszew wierszu poleceń:
Nie można odnaleźć ścieżki sieciowej.
Niepowodzenie: (nazwa kompa)
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
jesli wpisze nazwe host-a przykladowo w3cache.zetosa.krakow.pl to jak niby bedzie wiadomo komu wylaczy kompa? tam wczesniej nigdzie ip nie wpisywalem

[ Dodano: 08-04-2007, 21:27 ]
no szatan ja mam tak samo i nie wiem co dalej a nikogo nie mam w moich miejscach sieciowych i to pewnie dlatego
 

SzatanJohny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2007
Posty
8
No w miejscu sieciowym to komputerów mam 19.... ale i tak nic z tego

A może ktoś ma jakiś cudowny program do takich rzeczy???
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
Dziwne czemu ty masz ja nie mam nikogo
<
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by Matheush
jesli wpisze nazwe host-a przykladowo w3cache.zetosa.krakow.pl to jak niby bedzie wiadomo komu wylaczy kompa? tam wczesniej nigdzie ip nie wpisywalem

[ Dodano: 08-04-2007, 21:27 ]
no szatan ja mam tak samo i nie wiem co dalej a nikogo nie mam w moich miejscach sieciowych i to pewnie dlatego

Po pierwsze : Co to jest host? - Host

Po drugie : aby sprawdzić swoją nazwę hosta należy wejść do cmd i wpisać ipconfig/all i przewinąć raz scrollem i tam macie wasz hostname. Pamiętam że gdzieś miałem taki program który sprawdza wszystkie hosty w waszej sieci, jak sobie przypomne to umieszcze linka ;p

@SzatanJohny - skoro masz 19 komputerów w sieci, to muszą być i nazwy np. Paweł itd.
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
No host to nazwa mojego kompa, i teraz musze wyszukac nazwe kompa ktorego chce wylaczyc? i tam wpisac a potem OK ale pewnie to nie zadziala bo nie mam nikogo dodanego do mojego miejsca sieciowego, a poza tym nie mam czym uzyskac tą nazwe
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
no jest, z dodatkiem radmina ale i tak nie ma szans sie przez niego podlaczyc, a on taki syfny ze nawet mac'a nie pokaze dobrego xD
 

brysk

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2007
Posty
7
podejrzewam ze przyczyna moze byc zablokowany port netbiosu przez admina, ale z drugiej strony dziwi mnie dlaczego masz widoczne komputerki w moje miejsca sieciowe :/

moze osoba ktorej chcesz to zrobic nie ma jakiejs uslugi wlaczonej, nie wiem, naprawde, ale jak komus na tym zalezy to sie na pewno dowie
smile.gif
 

Matheex

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
94
No to chyba jasne ze zablokowny? przeciez w radiowce masz tylko 80 otwarty a admin jest stukniety i nie odblokuje
 

brysk

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2007
Posty
7
zalezy od admina , nie koniecznie musi byc zablokowany, moze byc otwarty jeszcze np: 8080 8000 albo pptp-1723 chyba
 
Do góry Bottom