Złodziej GG v1.0 [DOWNLOAD]

Status
Zamknięty.

nasgaroth

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2007
Posty
8
Wszystko zrobiłem poprawnie, ale na skrzynkę dochodzą mi pliki BEZ_NAZWY i bez rozszerzenia. Czym może to być spowodowane?
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
No ludzie... jak byscie nie mogli przeczytac calego tematu...

Sciagamy Zlodzieja_ggv.1.0
potem sciagamy
Kod:
a tu jest patch dla tych co nie umią sie posługiwac upxem i hexedytorem:

[url]http://www.speedyshare.com/833692495.html[/url]
i patchujemy =]
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Originally posted by Fargys Sterrym
jeśli ktoś ma jeszcze ten programik na komie to proszę aby go wrzucił na jakis serwer bo te linki już wygasły...
Mam dzisiaj dobry dzień...a więc: DOWNLOAD
<


[ Dodano: 10-09-2007, 19:29 ]
Apropo patchera:

Kilkam ENTER i to samo... ;/
 

kazio199

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
19
zrobiłem patcha na nowej poczcie z onetu i nic to jakas sciema wielka dalej pragram nic nie wysyła
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Jaco_cc, Cały adres mailowy musi posiadać sam w sobie 20 znaków (tak na chłopski rozum :E)
 

kazio199

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
19
zrobiłem wswzystko co opisał w poście Mo4x czyli generuje serwer ssg exe.rozpakowywuje go UPX-em nastepnie otwieram go xvi32 i zamieniam wszystko czyli mali ,login i hasło ,wszystko ma taką samą długośc co wcześniej, zapisuje odpalam sgg exe na własnym kompie i ........nic dalej nic nie wysyła i nic nie przychodzi na poczte
 
3

31337

Gość
dodam tylko że ikone można zmienić po spatchowaniu, inaczej nadpisze błędny adres i program nie będzie działał.
 

kazio199

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
19
Originally posted by 31337
dodam tylko że ikone można zmienić po spatchowaniu, inaczej nadpisze błędny adres i program nie będzie działał.
a poco zmieniac ikone jak program nie działą i niebędzie działac !
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Czasem czytając takie posty mam ochotę się wyżalić :) (ehh nawet nie wiecie jak mi jest ciężko tak trzymać to w sobie xD)
Drogi kazio199, poczytaj sobie temacik od początku do końca a zobaczysz, że program da się "sfixować".
 

kazio199

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
19
Originally posted by 3rr0rx
Czasem czytając takie posty mam ochotę się wyżalić :) (ehh nawet nie wiecie jak mi jest ciężko tak trzymać to w sobie xD)
Drogi kazio199, poczytaj sobie temacik od początku do końca a zobaczysz, że program da się "sfixować".
możesz sie wyżalic niewidze problemu tylko dlaczego złodziej nie działa zrobiłem wszystko zgodnie z polecieniami Mo4x
zrobiłem to trzykrotnie i nic !!!!!!!!
 

kazio199

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
19
powiedzcie mi tak: jak zmieniacie maila login i hasło w sggexe programem xvi32 oczywiście zapisujesz to wszystko i dalej ?????/ nic wiecej nie trzeba ? bo w tym momęcie plik sgg jest rozpakowany upx trzeba go spowrotem spakowac ???? bo kończą mi sie pomysły
<
panowie pomózcie :eek:laboga:
 

kazio199

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
19
własnie skończyły mi sie pomysły wszystko robie dokładnie jak w instrukcji potem sggexe pakuje upx róznymi poziomam czyli od -1 do --best i ......... nic 1 co dziwne robi mi jeden scren i zapisuje na dysku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom