Zlecę wykonanie.....

Status
Zamknięty.

dawidurusek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2008
Posty
10
Witam wszystkich!


Poszukuje programiste, ktory zrobilby mojego keyloggera niewykrywalnym.

Ja daje zrodla keyloggera, a ta osoba po kompilacji daje mi zrodla (keyloggera) juz niewykrywalnego.

Płacę!


Więcej info pod gg 5854078 lub w tym temacie!

Zapraszam!
 

wariat132

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2008
Posty
2
Witam zlecę wykonanie a dokładnie zakupie 3nowe trojany. od 3 rożnych osób płatność tylko PayPal. Również zakupie 3 wirusy ktore całkowicie niszcza komputer tzn windows.

-działające zarówno na viscie jak i xp
-dodatkowy binder pod zdjęcia żeby fotka normalnie się otwierała ale odrazy tez niespodzianka
-możliwość formatu dysków
-funkcja keylogera
-instrukcja obsługi z funkcjami
DODATKOWE o ile to możliwe możliwość odpalenia kamerki jak ktoś taka posiada. I wyciągniecie haseł z przegladarki

I OCZYWISCIE 10000000000nie wykrywalne. przeważnie systemy sa z jakimś firewalem wiec trzeba wziaść to pod uwage.


Prosze pisać oferty na email [email protected] pozdrawiam serdecznie
 

TOMTOM11

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2008
Posty
2
Zlece wykonanie irc bota

szczegóły i instrukcja w podręczniku który można ściągnąć tutaj.

hxxp://rapidshare.com/files/135121343/IRC_Hacks.zip

szczególnie rozdział 6 o botach irc

program ma znajdować wszystkie serwery a na nich wszystkie pokoje wchodzic logowac
sie i zachowywać jak człowiek nie ważne co będzie tam pisał ważne aby sie tam utrzymywał na kanale.


oferty wysyłać na PM.
 

dawidurusek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2008
Posty
10
@Refresh!



Poszukuje programiste, ktory zrobilby mojego keyloggera niewykrywalnym.

Ja daje zrodla keyloggera, a ta osoba po kompilacji daje mi zrodla (keyloggera) juz niewykrywalnego.

Płacę!


Więcej info pod gg 5854078 lub w tym temacie!

Zapraszam!


PS. Keylogger jest w delphi. Osoba, która zrobi keya niewykrywalnym wytłumaczy mi jak to zrobiła. Dokładnie! Abym już umiał sam to robić xD
 

michaaal

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2009
Posty
1
Zlecę wykonanie niewykrywalnego trojana:
- możliwość ściągania plików z komputera ofiary
- wysyła logi i screeny pulpitu na email/gg/konto na stronie

Kontakt [email protected]
 

tapeta22

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2007
Posty
1
witam zapomnialem hasla do e-maila na onecie ktorego dawno nie uzywalem w ramach podzieki moge oddac swoj numer lub kasa gg 2806430 czekam na pomoc pod tym nr gg
 

dawidurusek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2008
Posty
10
Zlecę wykonanie programu który:

Wstrzykuje kod do dowolnego pliku w rozszerzeniu '.exe'.

Kod ten ma za zadanie np odpalić drugi plik po przez włączenie tego pierwszego, ukrycie.

Oferty składać pod nr gg 5854078
 

gnyp

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2007
Posty
1
Witam
Potrzebuję prostego keyloggera - tylko logi co 30 minut na emaila. Musi być całkowicie niewykrywalny (Avast, GDATA i NOD, wszystkie z firewallem ) i instalować się automatycznie dyskretnie - programy ww nadzorują zmiany w rejestrze.
Propozycje na PM
pozdrawiam
Oczywiście nagrodzę za poświęcony czas
 

uploader6897

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2009
Posty
1
Zlęcę
Pozyskanie pewnych danych ze strony internetowej... Możliwa dalsza wspołpraca... Kontakt przez PW
PŁACĘ
 

balan

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2007
Posty
5
Zlece wykonanie keyloggera dzialajacego pod Vista 64bit, ktory bedzie wysylal logi na gg lub ftp
Dobrze zaplace
smile.gif
kontakt: gg 553633
 

beju1337

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2009
Posty
1
Zlecę wykonanie bindera, który binduje pliki do niewykrywalności, dużo płace! PM!
 

lenpo

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2009
Posty
1
Witam
Zlecę wykonanie keyloggera.

Wymagania podstawowe:
- niewykrywalny przez popularne programy antywirusowe
- działa za NAT-em
- wysyła logi na email/FTP
- zapisuje Shift, Enter itp.

Wymagania opcjonalne:
- wysyłanie na email/FTP zrzutów ekranu
- możliwość ściągania plików z komputera docelowego

Sprawa podstawowa: interesuje mnie kod źródłowy + pomoc jak skompilować i zbindować z innym plikiem (ew. dedykowany binder). Program musi korzystać z powszechnie dostępnych bibliotek. Program ma być tylko dla mnie, nie będzie dalej udostępniany czy sprzedawany, jedynie chcę mieć pewność, że logi i ew. screeny z komputera docelowego trafią wyłącznie do mnie, a nie również do Autora. Mam ogólne pojęcie o programowaniu i potrafię efektywnie korzystać z wyszukiwarki, jednak ze względu na obowiązki zawodowe nie dysponuję wystarczającą ilością czasu, aby uczyć się pisać własnego keyloggera.
Wymagania opcjonalne są mile widziane, jednak priorytetem dla mnie są logi tekstowe i niewykrywalność programu, dlatego z opcji mogę zrezygnować.
Oczekuję profesjonalnego podejścia do tematu i adekwatnie do tego płacę. Wszelkie "cuda" za 20 pln od razu lądują w koszu, więc proszę o poważne oferty.
Kontakt ze wstępnym opisem funkcji i propozycją cenową na: [email protected].
Forma płatności do uzgodnienia (przelew, gotówka, PayPal), szczegóły omówimy prywatnie.
Pozdrawiam
 

Auddar

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2009
Posty
1
Witam.
Zlece złamanie hasła do konta na pewnym portalu.Szczegóły, ustalenie ceny i formy płatności na PW lub gg 8689167. Proszę o poważne oferty.
 

elowtk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2009
Posty
1
Potrzebuję kogoś do stworzenia keylogger do gry silkroad. Po więcej informacji proszę pisać pod numer gg: 807032
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Witam serdecznie wszystkich
smile.gif


Poszukuje kreatywnych i wydajnych ludzi podchodzacych konsekwentnie do zleconego zadania.

Grafika:
- wykonanie estetycznych milych dla oka layoutow
Flash:
- jak sama nazwa wskazuje chodzi o strony internetowe oparte o technologie flash
Coder:
- html, css, php // mile widziany ajax

nie chodzi o wykonanie pojedynczego zlecenia lecz wspolprace z firma zajmujaca sie web designem
smile.gif
// mozliwosc umowy zlecenia lub o prace
smile.gif


zainteresowanych prosze pisac pm do mnie z podanymi umiejetnosciami oraz mile widziany link z portfolio etc. lub inne przyklady pokazujace umiejetnosci danej osoby. Zalezy nam na terminowym wykonywaniu zlecen, wynagrodzenie od kazdego pojedynczego zlecenia lub stale miesieczne przy umowie zlecenie lub o prace.

- dodatkowy atut wspolpracy: mozliwosc zdobycia doswiadczenia ktore dodatkowo wzbogaci wasze CV
smile.gif


Pozdrawiam serdecznie Hunter
smile.gif
 

rogin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2005
Posty
1
ZAPŁACE DOBRE PIENIĄDZE

potrzebuje programik nie wykrywalny przez antywirusy. Wiecej info prosze pisac rogin[at]o2.pl ZAPŁACE DOBRE PIENIĄDZE !!!!
 

Polemistic

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2007
Posty
3
Zlecę wykonanie bindera, który zbinduje mi mojego keyloggera (wykrywalność 0/39 lub 1/39) do 0. Gdy robię to iexpressem wykrywalność wzrasta do 6/39. Przydatna była by również funkcja z dodawaniem komentarzy do pliku. Moje gg : 2702865. Płacę ok. 50zł, Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom