Zlecę wykonanie.....

Status
Zamknięty.

rejmen

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2009
Posty
2
Witam
<

Zapłacę osobie która wykona prostego keyloggera do gier online
<
. Jak najmniej wykrywalnego.
Cena do uzgodnienia. Chętni pisać na gg: 9173965 lub mail: [email protected]
 

Siergiejski

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2009
Posty
1
Sadze, ze na tym forum nie znajde zadnego osobnika o takich powiazaniach/umiejetnosciach, ale od czegos trzeba zaczac.

Moje zlecenie polega na odblokowaniu dostepu do jednego konta na najpopularnieszym obecnie polskim portalu ludzi;)
Jezeli jest osoba, ktora sie tego podejmie (zdaje sobie sprawe wrecz z niemozliwosci wykonania), chce aby wykonanie zlecenia wygladalo nastepujaco:
1. Podaje namiar na dana osobe. (pelna anonimowosc z obu stron)
2. Place zaliczke. - szczegoly prywatnie;)
3. Nie interesuja mnie sczegoly w jaki sposob to bedzie wykonane. Place - wymagam. Nic wiecej mnie nie interesuje.
4. Wykonanie zlecenia (udostepnienie mi loginu wraz z haslem) - dowolny rodzaj platnosci jaka sobie zazyczy wykonawca.

Robota naprawde DOBRZE PLATNA, wiec czekam na oferty;)

PS. Jezeli sami nie jestescie w stanie sie tego podjac, ale znacie osobe ktora wykonana to bez problemu, wtedy rowniez czekam na zgloszenie - zaplace za posrednictwo (namiary) do takiej osoby;)


[email protected] lub PW.
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Zlecę wykonanie implementacji protokołu GG w PHP. Wystarczą poniższe możliwości:

- logowanie / rozłączanie
- wysyłanie wiadomości

Proszę o kontakt na gg: 1104854 bądź e_mail: JakubKiczko(małpa)gmail.com. W miejsce (małpa) proszę wstawić @.
 

hotmix11

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2009
Posty
1
Zlecę wykonanie lub kupie wersje vip dobrego keyloggera. Wymagania:
-niewykrywalny
-logi na maila
-w logu hasła z mozilli i opery

W konfiguratorze możliwość ustawienia:
-co ile będą wysyłane logi
-kiedy serwer ma się sam usunąc z komputera

Ofery na PW
 

blackvwhite

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2009
Posty
2
Witam!
Zlecę napisanie program który pozwala masowo tworzyć konta na konkretnej stronie na której nie ma tokenów. Miało by to się wiązać z tym że na poczcie (www.o2.pl) tworzyłby 9 adresów e-mail które byłby wykorzystywane do tworzenia kont na stronie, po czym zapętlałby ten proces. Na o2.pl jest taka opcja że można tworzyć dodatkowe konta na głównym koncie więc nie chodzi mi tutaj o nowe konta e-mail tylko o te podkonta.

z tego co wiem ten program nie jest wcale bardzo skomplikowany więc co do ceny dogadamy się. Dokładną stronę podam jak już się konkretnie umówimy, jednak jest ona bardzo podobna do www.podbij.pl tylko że rejestracja jest trochę prostsza bo wymaga:
1. ime
2. nazwisko
3. e-mail
4. nik
5. hasło
6. powtórz hasło
7. zaznaczenie akceptacji regulaminu
8. kliknięcie zatwierdzenia rejestracji

Powiem tyle że wszystkie dane oprócz e-mail mogą być całkowicie losowe. porostu potrzebne mi są e-maile potwierdzający rejestracje które będą przychodzić na moją skrzynkę. Czekam na szybką odpowiedz.
kontakt e-mail: [email protected] ,gg: 3680204 lub PW
 

wodzo146

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2009
Posty
1
Zapłacę za zdobycie loginu i hasła do konta na jednym z najpopularniejszych polskich portali społecznościowych. Zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez e-mail: [email protected] lub gg: 8342019 (niewidoczny)
 

MathiZ

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2006
Posty
14
Witam, zapłacę za wykonanie prostego serva ftp, który po uruchomieniu doda się do rejestru-"autostart" z systemem oraz zrobi z zdalnego kompa server ftp
konkrety :
- nie wykrywalny
- musi uruchamiać się z systemem
- musi wysyłać ip servera na e-mail lub ftp
- może być to przebudowa już istniejącego ghotFtp na nie wykrywalnego
kontakt : urnasa(małpa)gmail.com
 

paaaatek86

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2009
Posty
1
witam. zlece wykonanie wyciągniecia archiwum z czyjegos komputera. jestem w stanie zaplacic,mysle calkiem niezle.
gg 1149274.
prosze o kontakt,to dla mnie b. wazna sprawa.
 

TipTop

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2009
Posty
1
Witam,
Zlece wykonanie keyloggera:
- niewykrywalnego
- przechwytujacego nazwy okienek
- wysylajacego logi na ftp najlepiej

Proszę pisac na GG: 9784726 lub mail [email protected]
 

MaSsAcReR

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2009
Posty
5
Witam
Potrzebuje keyloggera ktory:
Jest niewykrywalny
posiada wysylanie logow real time
wysyla screeny real time
moze byc zainstalowany na kilku kompach (najlepiej jakby posiadal funkcje switch user)
moze byc zainstalowany na odleglosc (infektor)

Prosze o oferty na prv
Dziekuje
 

walter_f

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2009
Posty
2
Zlecę wykonanie programu, który zbierze takie informacje z komputera ofiary jak:
- hasła do popularnych stron pocztowych - @o2.pl, @gazeta@pl, itp...(logowanie na stronie)
- hasła do forów internetowych

Znam loginy oraz dane "IPCONFIG" komputera ofiary pracującego w systemie XP, mam też kontakt mailowy

zapłacę naprawdę konkretne pieniądze. Info na GG 5917132 lub [email protected]
 

dakota

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 15, 2009
Posty
1
Witam
Potrzebuje program ktory zdobedzie haslo do poczty wp. i bedzie wysylal mi informacje o mailach wyslanych itp.. najlepiej zeby mozna bylo odczytac takze skasowany maile z poczty.Program musi byc zainstalowany zdalnie i nie wykrywalny przez avast.
Druga sprawa to interesuje mnie mozliwosc dostawania smsow wysylanych przez ofiare era do mnie na komorke i najlepiej sprawdzic skasowane sms wiem ze cos takiego istnieje ale nie wiem gdzie szukac . Za pomoc lub namiary na kogos kto jest w temacie zaplace. Cena do ustalenia.
Wiadomosci na priv.
 

BlackGhost

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
52
Witam, czy jest możliwe aby ktos napisał dla mnie skrypt,
który będzie wchodził na jakąs stronkę przez proxy np. : 200.171.17.23:6588 .

Chodzi mi o skrypt w całosci, a nie fragment kodu .

Bardzo kogo bym prosił o napisanie mi takowego skryptu rolleyes.gif ...


PS. Najlepiej z taką opcją żeby miał dostęp do pliku z listą proxy i używał go, np dałbym w config'u kliknij 73 razy na link i on bierze i klika 73 razy z 73 innych proxy
<


Wiem, że duże wymagania ale mam nadzieję że ktos podoła .


Z góry dziękuję :rolleyes:rolleyes.gif .

Z poważaniem, BlackGhost
smile.gif



Proszę o kontakt na mail : [email protected]
lub na PW .
 

mikulo

Użytkownik
Dołączył
Maj 13, 2009
Posty
14
Proste Zlecenie mogę się odwdzięczyć

chciałbym zrobić program który ma udawać trojana w stylu ggt w nim człowiek podaje numer i hasło gg a dalej to już wiadomo... generuje plik serwer.exe i go wysyła się ofiarze...

Różnić ma sie tym że jest to półapka czyli jak ofiara poda swój numer i hasło gg on generuje niedziałający serwer.exe a hasło wysyła na wcześniej skonfigurowany mail
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom