Adres IP - Host

Etharin

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2005
Posty
2
Witam długo mnie nie było więc tak mam prośbę o wypisanie bdb przeglądarek antyvirusów zapór i programu do usuwania IP

Taka jeszcze propozycja jeśli umiemy znaleść luki w programach może by napisać najlepszy program antyhakerowy??
Pozdrawiam
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
Chyba Ci chodziło o programy do ukrywania IP
<
takie progsy to Spoofery
 

Etharin

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2005
Posty
2
Wybacz mój błąd faktycznie do ukrywania!!
Ale mam nadzieje że wszyscy wiedzą o co chodzi
Pozdrawiam
 

thojro

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2006
Posty
4
Mam dość nieprzyjemny problem. Mianowicie ostatnimi czasy, ludzie za wszelką cene chcą stać się hakerami i dochodzi do takich sytuacji, że używając zrobionego przez kogoś programu włamują się do kompa przypadkowej ofiary i robią w nim masakrę, tzn to co chcą. W noc sylwestrową zagadał mnie własnie jakiś gostek na GG. Podał mi linka do jakiejś strony, a przedtem przedstwaił się jako niejaka karolina i że mnie zobaczyła gdzieś tam na zdjęciu, a chciałaby żebym ją też zobaczył no i żebyśmy sie poznali. Oczywiście nie klikałem na ten link - mozna było poznać po tekście tego komunikatu GG, że jest to początkujący włamywacz używający prawdopodobnie Gadu Ghost Trojan. Przynajmniej tak się domyślam, bo widziałem jak program ten działa. I tu chcialbym zaciągnąć od Was pomocy. Jak dostać się do kompa tego gościa i pokazać mu, co to znaczy niszczyć komuś system. Z góry bardzo dziękuje i myśle że pozytywnie się odniesiecie do mojego zagadnienia. Dzięki. Zapomniałem jeszcze dodać, że chodzi mi głownie o jego adres IP.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Daruj sobie, to nie czlowiek nawet byl.
To bot-spamiarka ktory zacheca ludzi do klikniecia w link pod ktorym siedza exploity.
Podejrzewam ze moze tam byc tez film *.WMV ze slawna ostania 'wkladka' :twisted:
 

thojro

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2006
Posty
4
Dzięki za odpowiedź ale zapomniałem dodać iż gość ten jest na tyle naiwny, że atakuje na numerze gg tym co chyba normalnie siedzi. zapisałem sobie jego dane udostępnione w katalogu publicznym i jego numer. Okazało się, że przedstawiał się jako karolina, a w katalogu jest jako niejaki darek. Co jakiś czas jest aktywny. Nie wiem jak wziąć się do tego - może ktoś pomoże?
 

roomak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2005
Posty
6
To prawdopodobnie nie jest zaden darek tylko spamboot i jest aktywny kiedy rozsyla spam.
Prosty programik ktory kazdy kto sie rozejrzy moze miec. Po drugi prawdopodobnie to nie laduje zadnych exploitow tylko reklamuje strony (auto cenzura) i laduje spywere.
Radze takich rzeczy nie odbierac zbyt osobiscie, a zanim zajmiesz sie ratowaniem swiata podszkol sie odrobine z zasad dzialania sici Ethernet i internet.

Ps. Ludzie nie pytajcie sie "jak sie wlamac" bo na glupie pytania dostaniecie glupia odpowiedz.
Fakt ze sam poznalem ta strone jakies piec lat temu, kiedy bawilem sie trojanami w lokalnych kafejkach i teraz znalazlem ja ponownie szukajac informacji na temat dzior w gg(zeby sie ustrzec a nie wykorzystywac!!!)
Ps2.
Powszechnie znane sposoby na wlamywanie dzialaly kilka lat temu. Teraz jest za szybki internet i zbyt stabilne systemy. Kazdy system sie od siebie rozni(zainstalowane programy) i nie ma jednego magicznego sposobu zeby dostac sie do kogos(chyba ze trojan u osoby z adresem zewnatrznym lub gdy jestesmy pod tym samym adresem rozgloszeniowym) wiec jezeli nie jestes programista znajacym dodatkowo dobrze wiekszos protokolow to zapomnij lepiej o takich rzeczach.
Zabezpieczenia? Standardowe. Podstawowe programy ustrzega cie przed problemami. I troche wiedzy by sie ustrzec glupich podpuch.
Pozdrawiam wszystkich amatorow "wlamywania".
 

thojro

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2006
Posty
4
Oj nieprawda! Co do tego trojanu to zastanów się czy wiesz co mówisz! Bawiłem się wieloma trojanami i wcale gość nie musi mieć zewnętrznego IP, ani nie musi być pod tym samy sygnałem rozdzielającym internet. Wystarczy ruszyć głową! Po drugie to chłopie nie pytam się jak włamać się do kompa, tylko jak dostać jego IP! Kumasz?! Przeczytaj wcześniej dokładniej mój post, a później zacznij na niego odpowiadać! Wygląda na to, że to ty jesteś newbie, bo po co tu sie tłumaczyć, że masz tak mało postów? Pozdrawiam i proszę tej odpowiedzi nie uważać jako odwet, czy coś w tym rodzaju. Troche mnie zdenerwowałeś i tyle.
 

roomak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2005
Posty
6
8) Nigdy siebie nie uwazalem za "hakera" i mozna powiedziec ze jestem newbie, w koncu zawsze sa madrzejsi ode mnie i moga mnie czegos nauczyc :)
Tresc oznaczona PS jest skierowana do ogolu. Nie odbieraj wszystkiego tak osobiscie!
A tak w ogole to o co Ci chodzi z tym tlumaczeniem z ilosci postow?
Co do odpowiedzi na twoj post to byla zawarta w pierwszej czesci mojego postu. Druga, powtorze jest skierowana do ogolu na co wskazuje slowo "ludzie".

Ps. Przepraszam za smiecenie ale nie lubie pozostawiac niedomowien.
Pozdrawiam
 

thojro

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2006
Posty
4
Oki zrozumiałem, ale zabrzmiało to jakby było to skierowane do mnie :wink: No ale każdy może się pomylić i źle odczytać kogoś intencje :-D Dzięki za zainteresowanie się tematem i sorry jak moja odpowiedź zabrzmiała zbyt nerwowo
<
Cześć!
 

MaciejZiele

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 23, 2006
Posty
1
Witam,

mam problem....
koleś mnie meczy przez gg...mam jego IP...i chcialbym sprawdzić kto to taki..lub wyciąc mu jakis numer...(zwłaszcza to pierwsze mnie meczy:/) ..probowalem sie podszywac pod inne numery gg ale nic z tego..tak sie nie da! czy znacie jakies program co mi poda jakies informacje o nim..cokolwiek....adres poczty...nie wiem co...:/ ?

moze idzie jakos go sprawdzic?

jestem zielony w tych sprawach..ale szybko sie ucze...jezeli kogos urazilem moją niewiedzą to sorry!juz nie bede:)
 

AmPo

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2006
Posty
7
Uzywasz przegladarki:---------- Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; {01E0C738-863C-0D65-4175-C5973CBF9824})

tak pisze parwie na kazdej stronie jak sparwdzam ja nie uzywam Mozilli a pisze ze uzywam mam IE :-x
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Originally posted by aniolek-tasmanski
Hej
<


Zewnetrzny i Wewnetrzny adres IP, nazwe Hosta, przegladarki,
mozna sprawdzic TUTAJ

skrypt: made in Karol
<


aniolek

Oo jaki dziwny ten skrypt .. w wewnętrznym ip pokazuje zewnętrzne a w zewnętrzynm proxy sieciowe .. dziwne .. no ale nie trudno się domyślić czemu (x
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Originally posted by AmPo
Uzywasz przegladarki:---------- Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; {01E0C738-863C-0D65-4175-C5973CBF9824})

tak pisze parwie na kazdej stronie jak sparwdzam ja nie uzywam Mozilli a pisze ze uzywam mam IE :-x

ja widze że masz SP i że masz IE no i Windowsa XP a co do mozilli to tak każdemu a to wszystko przez twoją przeglądarke
 

b4rt3kk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2005
Posty
78
Originally posted by AmPo
Uzywasz przegladarki:---------- Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; {01E0C738-863C-0D65-4175-C5973CBF9824})

tak pisze parwie na kazdej stronie jak sparwdzam ja nie uzywam Mozilli a pisze ze uzywam mam IE :-x

ale pisze "compatible; MSIE 6.0" wiec jest wsio OK
<
 

Aonis

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2006
Posty
4
Ja mam tylko jedno pytanko sciagnelam sobie luzaka 2.0 i musze tam wpisac czyj adres IP jak chce tej osobie namieszac mam GG 7 ale nie ma akurat IP tej osoby i chcialabym sie dowiedziec jak w prosty sposob mozna zdobyc IP tej osoby tylko napiszcie jesli mozecie dosyc zrozumiale i nieskomplikowanie bo srednio mi idzie z HAKINGIEM
 
Do góry Bottom