C++ jak zaczac?

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Tu kompilator DevC++ z graficznym interfejsem - nie polecam ale moze sie Wam spodoba
DevC++ kompilator
Stary ale jary
<
kompilator z DOS-owym textowtym interfejsem (od niego zaczynalem - swietny pod 9x)
TC++ kompilator
Najlepszy kompilator Borlanda - dziala z wiersza polecen!
Borland 5.5 C++ kompilator

Wspomne jeszcze ze ze strony www.borland.pl mozna sciagnac bezplatnie Borland C++ Buildera 6 Personal - trzeba sie tylko zarejestrowac - do pobrania jest 130MB! czyli 10x wiecej niz w przypadku DevC++.

W razie problemow piszcie tu wszystko - pomagajcie sobie wzajemnie! Wiele osob zaczelo swoja przygode z C++ - dolacz do nich i Ty! Zas Wy ktorzy juz przebrnaleiscie przez wstep do kompilatorow i poczatkow skladni dzielcie sie swoja wiedza z innymi
smile.gif


Film - C++ - Jakie to proste cz 1.
Autor - noisy
 

ElMo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2003
Posty
16
Ja mam pytanie. Posiadam Borlanda 5.5. Gdy kompiluje jakis program pod dosa wszystko jest w porzadku, ale jesli probuje kompilowac cos z WinAmpi to wywala bledy. Wiem ze jest na to jakis sposob, gdyz kiedys go probowalem i wszystko mi dzialalo. Mam nadziej ze ktos pomoze. Pozdrawiam.


@Down. Oczywiscie ze dolaczylem.
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
Originally posted by ElMo
Ja mam pytanie. Posiadam Borlanda 5.5. Gdy kompiluje jakis program pod dosa wszystko jest w porzadku, ale jesli probuje kompilowac cos z WinAmpi to wywala bledy. Wiem ze jest na to jakis sposob, gdyz kiedys go probowalem i wszystko mi dzialalo. Mam nadziej ze ktos pomoze. Pozdrawiam.

A dołączyłeś nagłówek windows.h ?
 

MatizeX

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2005
Posty
5
Zna ktos???

Zna ktos jakis dobry podrecznik (ksiazke) do nauki programowania w C++?? alo jakis dokument z sieci.. jakies linki? probowalem sciagnac Symfonia C++ torrent ale sie nie da...
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
Jeśli chodzi o książki to polecam C++ dla każdego, symfonię C++ i pasję C++.
 

MatizeX

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2005
Posty
5
Dzieki za propozycje
<
duzo materialu nasciagalem na temat C++ ale najbardziej mi sie podoba ksiazka "C++ A Beginner's Guide (secend edition) wedlug Herbert'a Schildt'a" Polecam wszystkim ktorzy zaczynajal nauke z C++
<
Pozdr.!
 

Ya gu

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2005
Posty
3
Siema

witam was wszystkich ale czesc obych linkow nie dziala jezeli ktos ma Symfonie C++ prosilbym o kontakt

Pozdrawiam
 

Ya gu

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2005
Posty
3
Witam

Siema wszystkim obecnie nie wszystkie pozywsze linki do Symfoni dzialaja
<
<<==lipa no ale coz tutaj podaje adres na ktorej jest Symfonia C++ dotepna:)

http://www.hss.pl/sonic/ <= Symfonia C++ i jeszcze troche innych rzeczy tam tez znajdziecie:)
 

Satan121

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2005
Posty
3
Nie wiedzialem gdzie to wrzucic :p

Witam @ll !!

Mam BorlandC++ Builder 6 ale nie wiem na czym to polega a ja jestem poczatkujacy a chce bardzo sie tego nauczyc(tego tzn programowania) a zadnych dobrych kursow nie moge znalezc :/ mam kurs jakis ale do Delphi 7 a qrka nie mam tego jezyka a nigdzie tez jej nie ma jakbys ktos wiedzial od kogo moge zassac lub z jakiej stronki to prosze pomozcie mi ! bede baaardzo wdzieczny
smile.gif
o kurs do BorlandC++ tez prosze o pomoc
smile.gif

Jakby co to piszcie mi na main [email protected] baaardzo prosze o pomoc !!
smile.gif

Z gory dzieki Pozdrawiam §a']['aN
 

Satan121

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2005
Posty
3
Thx Verdi

Wielkie dzieki Verdi poszukam tam czegos
smile.gif
a pozatym wie ktos skad moge sciagnac Delphi lub VisualBasic 6 ?? tez prosze o pomoc najlepiej jak najszybsza!

Z gory dzieki
smile.gif
Pozdrawiam §a']['aN™
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Przypominam ze jest to temat jak zaczac w C++! Jak chcecie przekonywac ludzi do Pascala napiszcie sobie w podpisie to badz stworzcie temat jak i czemu zaczac w Pascalu. Zalozylem ten temat dla tych co juz zdecydowali sie na C++. Zatem oczekuje tu wylacznie postow na temat C++
smile.gif
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
sten: Coz ja na to poradze? Wczesniej wszystko dzialalo. Nie posiadam zadnego konta wiec nie moge nigdzie tego wrzucic. Jesli ktos moze udostepnic miejsce na ta i inne ksiazki to chetnie je tam wrzuce. Zatem jedynym rozwiazaniem na dzien dzisiejszy jest poszukanie Symfoni C++ na Emule, torrentach, ... Oto link do Emula: ed2k://|file|Symfonia%20C++.pdf|72392085|37B2B233CE370F4FB4F6FD0420429D6C|/
 

SEC

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2005
Posty
4
Odchodząc trochę od C++, ja szukam jakiegoś kursu w C. Ma ktoś może, to niech wrzuci link :-(
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
np:
- link 1
- link 2
- link 3

Powinno wystarczyc
<
Jesli malo i przeszkadza ze po angielsku radze udac sie do jakiejs biblioteki przy uczelni/technicznej i za free pozyczyc ksiazke oraz jesli okaze sie dobra zkserowac ja za grosze
smile.gif
 
Do góry Bottom