Co się stało się??

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Co się stało z tym forum? Kilka lat temu, kiedy zaczynałem interesować się bezpieczeństwem systemów informatycznych forum to było dla mnie wyrocznią. Przeglądałem wszystkie posty i dużo się przy okazji uczyłem. Później miałem długą przerwę i zacząłem znowu wchodzić. Na początku nie mogłem uwierzyć w to, co widzę. Myślałem, że pomyliłem fora. Poziom tematów jest przeważnie żenująco niski (nie mówiąc o licznych błędach ortograficznych). Pamiętam, że kiedyś też pojawiały się pytania w stylu "jak włamać się na kompa, znając IP", jednak proporcja była zdecydowanie mniejsza. Z tego co widzę teraz jedynie kilka osób utrzymuje poziom. Jak to możliwe, że przez rok czy dwa tak obniżył się poziom? Co z ludźmi, którzy kiedyś odwiedzali forum?
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Co sie stało?? To pewnie brak weryfikacji postów ze strony moderatorów. Gdyby oni utrzymywali wysoki poziom poprzez selekcję to zaglądali by tutaj ludzie bardziej juz "wtajemniczeni"
<
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Wystarczyłoby, żeby te posty wrzucać do newbie. Podejrzewam tylko, że wtedy reszta działów świeciłaby pustkami
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
To forum zeszło na psy a moderatorom nie śpieszy się żeby podnieść jego poziom bo się boją że jak wykoszą tych wszystkich hakierów to już nikt nie będzie tu pisał.
A tak to ci którzy zostali zjechani na innych forach przychodzą ze swoimi idiotycznymi pytaniami tutaj i rzadko się zdarza żeby ktoś zadał jakieś sensowne pytanie. A większość wali takie błędy że aż oczy bolą, troche mnie to drażni bo jest włączone sprawdzanie pisowni ...
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Moim zdaniem lepiej, żeby pojawiał się jeden post dziennie, ale konkretny, niż 300 o żadnej wartości, ale to już decyzja moderatorów
 

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
Dla mnie to wkurwia*ja*e sa pytania : Jaki Keylogger bedzie najlepszy , dziennie to pada z trzy takie tematy. To juz rozbija glowe ludzka ;/ Forum no fakt schodzi na psy i jego poziom leci na pysk. Na forum jest garstka ludzi co znaja sie na hakerstwie a reszta to..... juz nic z reszta nie bede pisal bo i tak kazdy wie ;]

Poz.
 

Pic

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2007
Posty
21
heh jestem nowy tutaj ale to forum jest podobne w tej kwestji do kazdego forum unixowego poprostu moim zdaniem panuje totalny len a i jeszcze jedno najprawdopodobniej ci ludzie maja bana na google =___= troche to denerwujace czasami ale zdazylem sie przyzwyczaic.....
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
smile.gif
do humoru z tym ? modratorzy nic nie robia ?
<
to ciekawe czemu w koszu jest tyleeeeeeeeeeeee tematow.
Po za tym co napisal jurgensen to od twojego pobytu "kilka lat temu" wiele sie zmienilo np. usluga Neostrada stala sie popularna i dzieki temu coraz mlodsze osoby maja dostep do internetu.

<<<tutaj znajdowały się treści dydaktyczne na temat kopulacji głowonogów, jednak d3vil już je usunął>>>
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Jak bym mial usuwac te tematy ktore maja "niski poziom" to powiem ze nie bylo by zadnego nowego wątku. ;]

A moderatorzy robią duzo.. to nie ich wina ze tematy ktore sa zakladane sa niskiego poziomu a ludzia nie chce sie szukać lepiej zalorzyc nowy temat.
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Nie jest źle, kiedy ja widzę taki temat, daję gościowi linka i report do modka, żeby zamknął albo coś w tym stylu jeśli temat naprawdę śmieci.
 

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
Originally posted by Avat
Nie jest źle, kiedy ja widzę taki temat, daję gościowi linka i report do modka, żeby zamknął albo coś w tym stylu jeśli temat naprawdę śmieci.

Bardzo lubię te forum ale jego poziom no maleje ;/ Avat ale tak w kółko będziesz dawał linka do Keyloggera :?: ;]

FDJ po tobie to widać że coś robisz , przynajmniej po postach i po punktach pomógł no i
Kornik52 jest spoko ( on się wyróżnia od innych modów )

A może nowa krew by się przydała na forum ?
smile.gif
)
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Wprowadzimy niedlugo nowe zasady o ktorych i wy się dowiecie zeby nie bylo pozniej gadki "ze jestesmy za surowi" etc..
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Świeża krew na forum cały czas się pojawia. Szkoda tylko, że są to osoby wyrzucane z innych for ;/
 

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
Originally posted by jurgensen
Świeża krew na forum cały czas się pojawia. Szkoda tylko, że są to osoby wyrzucane z innych for ;/

Ale mi chodziło o z dwóch nowych moderatorów którzy by bywali często na forum nie ukrywali się , nie rozdawali warnow za darmoche i co by pomagali i utrzymywali porządek.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Moderatorów jest wystarczająco dużo, co prawda paru z nich baaardzo żadko zagląda na forum.
Ewentualnie bym porozdzielał na różne działy ale to już nie odemnie zależy
smile.gif
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Myślicie, że tak fajnie sie czyta cały czas posty o tym jakiego trojana wybrać, skąd ściągnąć keyloggera itp. Czasem usuwam temat i nawet ostrzeżenia nie daje, bo czuje, że to nie ma sensu, już mi się nie chce... Zbanuję, i co założy nowe konto i znów będzie pisał... Syzyfowa praca...
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Ja osobiście nie mam nic do żadnego moderatora bo poświęcacie swój czas i nikt wam za to nie płaci więc nie odbieraj tego Mo4x jako atak. Moim zdaniem żeby takie posty się nie powtarzały to nie ma innego wyjścia niż kasowanie i banowanie. Chyba żeby zrobić jakąś weryfikację IQ ale to raczej nie przejdzie.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Oto skutki dziejszego "ostrego moderowania" tego forum dostalem PW..

Kod:
ty ziomek niedługo to nic nie będize mozna napisać na tym forum ... co to (auto cenzura) ma byc dostałem ostrzeżenie za (auto cenzura) wie co... i wogóle nie lubie cie :)

temat ktory usunolem to temat o exploicie Kaht ktory jest juz tak stary ze chyba wszystkie pytania byly juz na forum wystarczy poszukac.. zreszta exploit ten to juz nawet nie dziala.
<
 
Do góry Bottom