Co się stało się??

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Hm...mnie sie wydaję, że czasem to jest trochę też tak, że komuś sie "zbiera", że nie dostaje ostrzeżenia od razu ot tak za błahostkę za pierwszym razem kiedy jest aktywny na forum. Może po prostu "się przeleje"?? Zresztą nie wiem, niech moderatorzy się wypowiedzą. (??????????????????????????????)
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
ja tak samo jak ramiro uwazam ze fdj jest troche za surowy, no bo jak widze np ostrzezenie od dohana za naruszenie trzech punktow regulaminu o warotsci jeden, albo np. wiadomosc "jeszcze raz i masz ostrzezenie" to wydaje mi sie to w wporzadku. A nie za jedno przeklenstwo odrazu wartosc 3, toz to bez sensu
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Widać FDJ a DOhan mają zupełnie inne spojrzenie na forum.
Tak czy inaczej każdy z nas powinien sie pilnowac w tym co pisze, w końcu regulamin jest chyba każdemu stałemu bywalcowi tutaj znany.
I nie ma się co rzucać o ostrzeżenia, bo nie sądzę aby były one zupełnie nieuzasadnione
<


A tak w ogóle to jak za wydawałoby się na pozór bzdurę dostaniesz wysoką wartośc ostrzeżenia to na przyszłość zastanowisz się za nim skrobniesz coś, no chyba, że masz to w nosie
<
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by proxima
Hm...mnie sie wydaję, że czasem to jest trochę też tak, że komuś sie "zbiera", że nie dostaje ostrzeżenia od razu ot tak za błahostkę za pierwszym razem kiedy jest aktywny na forum. Może po prostu "się przeleje"?? Zresztą nie wiem, niech moderatorzy się wypowiedzą. (??????????????????????????????)

I tu masz racje . Jak widze jakis uzytkownik cos wie staram sie nie dawac mu ostrzezen nawet jak zlame regulami ,ale jak robi to nagminnie do dostaje razem z tymi zaleglymi
smile.gif

A co do surowosci dla mnie jeden zlamany punkt regulaminu to jedno ostrzezenie ,a ze czasem nie wypisze wszystkich zlamanych punktow w ostrzezeniu to juz moje lenistwo.
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Originally posted by Kanciastoporty
ja tak samo jak ramiro uwazam ze fdj jest troche za surowy, no bo jak widze np ostrzezenie od dohana za naruszenie trzech punktow regulaminu o warotsci jeden, albo np. wiadomosc "jeszcze raz i masz ostrzezenie" to wydaje mi sie to w wporzadku. A nie za jedno przeklenstwo odrazu wartosc 3, toz to bez sensu

Masz racje za byle co dawać 3 ostrzeżenia. Mój kumpel tu na forum za to że chciał pomóc a się pomylił dostał bana teraz już na forum nie wchodzi bo ma swój honor i powiedział mi że jak go tu nie chcą to na głowe i na siłe nie będzie się tu pchał.
Z tym banowaniem to też racja bo jak kogoś moderatorzy zbanują a ma swoją godność to nie przychodzi więcej na forum i może z tego taki "niski poziom tego forum" - to było do autora postu. Pojawiają się nowe twarze i zadają głupie pytania albo robią po 10 takich samych postów. Nie którzy zakładają tylko nowe konta - nicki i wchodzą na forum tylko żeby poczytać a nie udzielają się bo wiedzą może że za byle co karzą ostrzeżeniam albo banem.

Do moderatorów z tymi ostrzeżeniami proszę was nie stawiajcie za byle co i nie banujcie zbyt często bo to chyba nie ma najmniejszego sensu. Co wy zyskujecie przez to?? Że dana osoba nie wejdzie na forum. To tak jakbyście zbanowali wszystkich mądrzejszych na forum i zobaczylibyście wtedy jaki byłby poziom tego forum. Na pewno nie większy niż pytania "dlaczego nie mogę rozpakować trojana?", albo "gdzie znajduje się archiwum gg i jak je wykraść?", albo "jak schakować tibie".

Moim zdaniem dla nowych powinno być na wstępie dla forum te tutoriale co zrobił kornik52 oraz pare FaQ jak zacząć przygodę z hakingiem i wyjaśnienia słów bo nie którzy nie umieją nawet wejść na google czy na wikipedie i poczytać sobie tylko wolą zadawać głupie pytania "jak młotkiem wejść na kompa czyjejś osoby przez internet". - no może z tym młotkiem przesadziłem
<


//edit fdj: to ty lepiej nie zasmiecaj postow ktore i tak poleca do kosza bo za nabijanie postow tez mozesz dostac ostrzezenie[/b]
Z całym szacunkiem FDJ ale po co mam sobie nabijać posty myślisz że siedze na tym forum tylko po to by sobie posty ponabijać? Jeśli tak myślisz to się mylisz. Odpowiadam na pytania bo chyba na tym forum polega że jeden pytanie zadaje a inni podpowiadają co o tym myślą. Jeśli jest taka możliwość to możesz mi wyzerować te posty bo mogę ich mieć nawet 10000 a osoba która będzie miała postów 100 i tak będzie ode mnie mądrzejsza.

Pozdrawiam.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Ramiro za madre posty nie dostanie sie ostrzezenia
smile.gif

wiec nie gadaj glupot ze banujemy osoby ktore cos pokazuja.
Mozliwe ze zbanuje osobe "madra" ,ale tylko wtedy gdy lamie regulamin.
NIE MA OSTRZEZEN ZA BYLE CO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak nie czytales regulaminu to papa :*

a tym
Masz racje za byle co dawać 3 ostrzeżenia.[/b]
udowodniles ze nie czytasz uwaznie
smile.gif
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Originally posted by FDJ
Ramiro za madre posty nie dostanie sie ostrzezenia
smile.gif

wiec nie gadaj glupot ze banujemy osoby ktore cos pokazuja.
Mozliwe ze zbanuje osobe "madra" ,ale tylko wtedy gdy lamie regulamin.
NIE MA OSTRZEZEN ZA BYLE CO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak nie czytales regulaminu to papa :*

a tym <div class='quotetop'>CYTAT
Masz racje za byle co dawać 3 ostrzeżenia.
udowodniles ze nie czytasz uwaznie
smile.gif
[/b][/quote]

Jasne. Regulamin to czytam na pierwszym miejscu jak wszedłem na forum. Sorry ale za tzw może i złamanie regulaminu chociaż wiem że ta osoba tego nie zrobiła miał dwa ostrzeżenia i dostał 5 od ciebie od razu ban. To jest trochę nie fair. Jak zamieniłbyś się z kimś na miejsca ty zwykły forumowicz a ktoś inny moderator (nie mówie że ja) to wtedy byś mnie zrozumiał. Teraz nie ma szans musiał byś być po drugiej stronie. 3maj się i pomyśl trochę nad tym.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Ramiro, weź głęboki oddech i pogódź się z tym, że jest tak a nie inaczej, bo w końcu i tak innego wyjscia nie masz. Skoro FDJ nadal czyni swą powinność tzn ze robi to dobrze inaczej pewnie nie byłby juz moderatorem.
Zobacz też że są jednak na tym forum użytkownicy bez ostrzeżeń, a raczej sympatią wirtualną nikt się tu nie kieruje.
Ja jednak cały czas uważam, że dobrze, że jest ktoś kto trzyma to wszystko w kupie. I jak mnie przypadnie zaszczyt dostania ostrzeżenia to zacznę się pilnować a nie wściekać. I myślę ze dalsze dyskusje na ten temat są bezcelowe.
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Ramiro, weź głęboki oddech i pogódź się z tym, że jest tak a nie inaczej, bo w końcu i tak innego wyjscia nie masz. Skoro FDJ nadal czyni swą powinność tzn ze robi to dobrze inaczej pewnie nie byłby juz I moderatorem.[/b]

A może poprostu jest zbyt dumny i dlatego jest taki??

Zobacz też że są jednak na tym forum użytkownicy bez ostrzeżeń, a raczej sympatią wirtualną nikt się tu nie kieruje.[/b]

Większość z nich ma nie wiele postów dlatego nie mieli jeszcze możliwości dostać ostrzeżenia albo poprostu już im minęły - przechodzą po 30 dniach. Nie czytałaś regulaminu??

Ja jednak cały czas uważam, że dobrze, że jest ktoś kto trzyma to wszystko w kupie.[/b]

Też tak uważam ale żeby to było ok z innymi forumowiczami.

To co napisałem wyżej nie miałem na myśli nikogo obrazić ani nie miałem złych celów na myśli.

Pozdrawiam.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Brak mi słów już.
Jedyne co przychodzi mi do głowy - NO COMMENTS a interpretację tego pozostawiam Twojej wyobraźni.

No i pewnie zaraz dostanę ostrzeżenie hihihihihi.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Ramiro kolejnym postem udowodniles ze nie czytales uwaznie regulaminu
smile.gif


f) Zwracanie innym userom uwagi, nakazujac zmiany, powolujac sie na regulamin itp - od tego jest Moderator.

Moderatorem na forum nie jestem od zawsze wiec bylem zwyklym uzytkownikiem i tez dostawlem ostrzezenia.
A jak masz problem pisz pw do Achatesa
<
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Zwracanie innym userom uwagi, nakazujac zmiany, powolujac sie na regulamin itp[/b]
Jaki jest sens tego punktu? Dostanie sie warna bo sie powie innemu forumowiczowi ze post łamie regulamin? ;/
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
@RobertG
Jasne że nie, chyba, że będzie to nagminne (tak jak FDJ to robił zanim został modem
<
).

I co za pomysł aby porównywać mnie i FDJ? ;P
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Chcesz wiedzieć jaki jest sens?
Parę osób napisze "bana mu!" "złamał regulamin" "ale idiota" przy okazji walnie combos z '!!' i '<lol5783479853798^543809538953>' tudzież innych emotikonków. Jaki efekt? Burdel.
Dlatego lepiej kliknąć zgłoszenie do moderatora.
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
witam
odnosnie tego punktu f) wtrące od siebie trzy słowa (i tak tak , wiem ze to jest w regulaminie , tak ma byc i jest swiete itp itd) , ale myślący ludzie , przeczytajcie ten punkt sami i mi powiedzcie czy on nie jest dziwny ? dodatkowo tak ogolnie poruszajacy problem , ze za jego pomocą można sie przyczepic do praktycznie kazdej wypowiedzi , dowolnej osoby na forum

pamietam moje pierwsze warny , chyba 2 czy trzy i z tego co pamietam to byly od FDJ
niestety nie moglem pojąć wizji i przesłania od FDJ odnosnie tresci i powodu tych warnow(wymienilismy kilka słow przez PW) , wlasnie z tym punktem zwiazanych , FDJ twierdzil ze komus tam kazalem sie zmienic czy cos , nie no dla mnie osobiscie to bylo niedorzeczne , zebym na kogos naciskał albo obrazal , grozil itp....

a tak poza tym mysle ze mozna se darowac ten temat , nie liczac tamtego zdarzenia , na razie nie dorobilem sie warnow chociaz sam wiem ze czasem zasluzylem za jakies przeklenstwo , albo ze kogos pojechalem(hoho , no u mnie chyba to notorycznie wystepuje) za TOPIC ktory mi sie nie spodobal (w sensie byl juz 50 razy na forum , a poziom sięgał umiejętnosci zainstalowania sobie winampa)
takze i tak mysle ze mody sa wyrozumiali i w porzadku

pozdro
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Zero_Cool!
Szkoda ze jeszcze nie ma banów za podszywanie się za kobietę w profilu a pisanie o sobie w postach w formie męskiej
<
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Originally posted by FDJ
Ramiro kolejnym postem udowodniles ze nie czytales uwaznie regulaminu
smile.gif


f) Zwracanie innym userom uwagi, nakazujac zmiany, powolujac sie na regulamin itp - od tego jest Moderator.

Moderatorem na forum nie jestem od zawsze wiec bylem zwyklym uzytkownikiem i tez dostawlem ostrzezenia.
A jak masz problem pisz pw do Achatesa
<

Wiesz co nie dogadamy się Ty masz swoje "widzi mi się" a ja mam swoje. Mam propozycje zawrzyjmy rozejm. Co Ty na to??

Pozdrawiam.
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Originally posted by proxima
Zero_Cool!
Szkoda ze jeszcze nie ma banów za podszywanie się za kobietę w profilu a pisanie o sobie w postach w formie męskiej
<
To nie jest jednostkowy przypadek
<
Podszywając się za kobiety, myślą że zostaną lepiej potraktowani (pomoże się im).

A FDJ faktycznie czasem warna za nic walnie, nie płaczcie przez niego, chłopak ma dobre (chyba) intencje
<
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by d3vil
A FDJ faktycznie czasem warna za nic walnie, nie płaczcie przez niego, chłopak ma dobre (chyba) intencje
<

Chodzilo ci o te ostrzezenia prewencyjne ? Za nastepny post XD
:pPP :pPP :pPP
 
Do góry Bottom